USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Києві на Майдані – бійка

29 Квітня 2014 22:11
Активісти Соціал-націоналістичної асамблеї побилися з активістами Майдану через АТО.

Про це Еспресо.TV повідомили у Самообороні Майдану.

Також, ці слова підтвердив політолог Сергій Гайдай, який щойно приїхав з Майдану.

«Колона молодиків, всі в чорному новенькому, з пов'язками «Правий сектор», російськомовні. Підійшли до входу на Майдан, до барикади біля Поштамту, їм перегородили дорогу, а молодики задиралися і кричали розійтись», - розповів Гайдай

Також, є інформація, що з боку КМДА було чути постріли. Самооборона перекрила в'їзди на Майдан шинами.

За попередньою інформацією соцал-націоналісти зібралися під будівлею Київради та рушили смолоскипною ходою у бік Майдану, планували йти під Верховну Раду, щоб вимагати від влади повноцінної АТО на сході.

Біля барикади, що навпроти Головпоштамту, колону зупинили активісти Майдану. Почалася бійка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
Анонім Показати IP 29 Квітня 2014 22:20
Деза.Небуло бійки
лучанин до Анонім Показати IP 29 Квітня 2014 22:32
Ганьба Нації, на жаль ми так і не зробили уроків з історії. Наше місцн не в Європі , а джунглях Африки. Туда б наших всіх губошльопів лідерів етапувати, а самим почати з чистого аркуша.
Тарас до Анонім Показати IP 29 Квітня 2014 22:53
В Києві чубляться а в Луганську сьогодні при захоплені ОДА і УМВС розброїли національну гвардію, а там був і Луцький підрозділ ВВ в якого ПС забрав спец засоби. Поставили міліцію на коліна, після того який дурак буде застосовувати зброю. Безмозглі лідери замутили революцію, принесли в жертву патріотів і захотіли все зразу, а в результаті просирають Україну.
Волинянин до Тарас Показати IP 29 Квітня 2014 23:20
Міліцію ще тоді треба було всю каструвати.Шкода що недодавили.З неї всерівно пользи як з Вас.Привикли все життя з алкашів бабкі зшибати, а якщо щось серйозне так під спідницю)))
Лучанин до Волинянин Показати IP 30 Квітня 2014 00:06
коментар було видалено
Волинянин до Лучанин Показати IP 30 Квітня 2014 00:09
Так як зробили твої ненароджені брати і сестри))))?????
Лучанин до Волинянин Показати IP 30 Квітня 2014 00:48
А фіг його знає. От одна тільки біда, що ти сперматозоїд-провокатор не засох на трусах у свій час, оце основне питання. А може просто тебе каструвати, щоб такі сперматозоїди-провокатори не родились більше на цьому світі, і народ тобі подякує, і групу по інвалідності будиш мати.
Дончанин до Тарас Показати IP 29 Квітня 2014 23:52
Между прочим, ваши ребята в Луганске проявили себя молодцами. Воевать с народом не стали, но и оружие не отдали. С ОДА их выпустили вооруженными. В управлении милиции - сдали оружие под охрану Беркуту.
Дід Панас до Анонім Показати IP 30 Квітня 2014 01:15
знову брешеш була бійка, ось на стрімі дивлюсь
Олег Показати IP 29 Квітня 2014 22:21
коментар було видалено
Віра до Олег Показати IP 29 Квітня 2014 22:53
Конкретну АТО проти цього баптиста треба, що довів країну до такого! Сів у два крісла і "королем" себе уявив? Мізки ще треба мати і мову дипломатії, а не одне бажання влади!!! Ганьба!!!
НЕЛУЧАНИН до Олег Показати IP 29 Квітня 2014 22:53
так хто тебе тримає - вйо
Ольга Показати IP 29 Квітня 2014 22:23
Людоньки! То що ж це робиться?! Якщо ми будемо провокувати Путіна він розізлиться і забере Україну не лише до Збруча, але й до Львова! Не треба смолоскипів! Не треба провокацій! Давайте краще станцюємо гопака, заспіваємо гімну і посвітимо хвонаріками! Давайте краще в своїй хаті любити свою дружину так, щоб це сподобалось сусіду, щоб не провокувати - тихенько-тихенько. І на кухні готувати те, що сусід любить. І канали по телевізору дивитись ті, які сусід любить. Бо, якщо йому не сподобається, то ми його спровокуємо і тоді доведеться замість того, щоб тихенько отримати в морду, віддати йому свою квартиру з дружиною і дітьми захищати своє нікчемне вічно перелякане життя.
просто Лучанин до Ольга Показати IP 29 Квітня 2014 22:29
Правий сектор по ідеї без масок ходить, В Криму зелені чоловічки, а в Києві чорні, ПУТІН МІНЯЄ КОЛЬОРИ )))
Знаючий до просто Лучанин Показати IP 29 Квітня 2014 22:34
Який Путін?Людей вже дістав пацифізм влади.Після того як Турчинов рішив чухнути на канікули люди в неті списались і рішили трохи підворушити бездарей
?! до Знаючий Показати IP 29 Квітня 2014 22:56
А толку? Вони і без канікул нічого толкового не робили, тільки дерібан посад і підготовка трону для ВОНА, от і вся їхня робота! Розвели Майдан як котят!:(
правда до Ольга Показати IP 30 Квітня 2014 00:17
Та не треба тому Путіну зах.Україна.Треба хунту давити.От це біда для залишків України.
скачи Показати IP 29 Квітня 2014 22:28
скачи- не скачи, а писец по любе...
Гнідава Показати IP 29 Квітня 2014 22:29
Надії на владу нема.Треба брати все в свої рукі.Хлопці молодці дайте під зад віруючому
НЕЛУЧАНИН до Гнідава Показати IP 29 Квітня 2014 22:56
так зберіться разом , півники, що сайті - і вйо в донецьк !!! покажіть свою мужність чи дурість.
Повір до НЕЛУЧАНИН Показати IP 29 Квітня 2014 23:26
Хлопче вали в Росію.Бо попадешся в Луцьку,зробдлю калікою
Дід Панас до Повір Показати IP 30 Квітня 2014 01:20
скілки пафосу, дурню, а як ти його знайдеш?
Olha Показати IP 29 Квітня 2014 22:58
Шкода,свято не вдалося,не було кому хоча б заточки підкинути бандюкам.
Царьов до Olha Показати IP 29 Квітня 2014 23:13
Троль ВН тебе вже давно просікли.Під скількома ніками вже пишеш)).Ану швиденько в Рашку маленький запісянцю
Анонім до Царьов Показати IP 30 Квітня 2014 02:00
Акуратніше трошки, Крим вже послали!..
Прошва до Olha Показати IP 29 Квітня 2014 23:16
Свято буде коли здохне парочка сепаратистов
Дончанин до Прошва Показати IP 30 Квітня 2014 00:03
Вот если бы такие как ты не перлись к нам и не грозились устроить у нас второй Ольстер, тогда не было бы нашего "сепаратизма". Правда в этом случае не было бы майдана, т.к. янки в этом случае не дали бы денежек. Не веришь? Тогда почему люди снова не вышли на майдан, когда нынешняя власть сделала тоже самое (не подписала ассоциацию с ЕС), против чего якобы вышел майдан?
Юрій Показати IP 29 Квітня 2014 23:36
Звертаює увагу всіх адекватних відвідувачів на те, що одною з складових інформаційної війни, яка вирує тут і зараз, є «робота» інтернет-тролів. Тому серед коментарів під матеріалами зустрічаються провокативні та образливі пости. Тож Ви маєте вибір – або псувати собі карму, втягуючись у перепалку із тролями, або написати свій коментар і спокійно піти далі, аби не сприяти перетворенню обговорення теми у смітник.
ППППП Показати IP 30 Квітня 2014 00:06
Злочинна бездіяльність мусарні загрожує Україні більше, ніж кацапи. Авакава треба негайно арештувати, негайно
Лучанин до ППППП Показати IP 30 Квітня 2014 00:51
мусарня та бидлорня то ти, а у нас міліція.
Путлер Показати IP 30 Квітня 2014 00:12
"Тушите свет, попёрло быдло кверху Как-будто дрожжи кинули в дерьмо Россия открывает путь к успеху Крутому и отвязанному чмо..." Сергей Трофимов, "Аристократия помойки", или "Гимн д аунбасской республики")))
лпдмуа а простише и Показати IP 30 Квітня 2014 00:44
рішення просте як двері : Всіх генералів силових структур за роки незалежності Украіни арешувати-позбавити всіх нагород і пенсіі-провести конфіскацію майна негайно : Потрібна революція капітанів-молодих патріотів які повінні знати закони СПАРТИ :_ ІЗ ЩИТОМ чи на Щиті і свято іх дотримуватись коли оділи погони і приняли присягу : СБУ яке за роки незалежності було філелію і агентурою фсб розформувати -за зраду інтересів держави під суд так як за 23 роки крім кришуання нічого неробили : В СБУ розвідку і конрозвідку молодих людей патріотів яких в украіні тисячі а як ставити жучки і проводити літери ш-т-п як вчаться на ходу на практиці : Повна люстрація міліціі скоротити непотріб на 75 процентів залишити тільки оперів-слідаків експертів (Убоз разом із соколом на харьків нема чого там сидіти : Косате біде разом із пастром викинути на сміття історіі Революція капітанів : безкомпромісна жорстока но діева
Дончанин до лпдмуа а простише и Показати IP 30 Квітня 2014 00:55
Ты называешь патриотами тех, кто брал на майдане печеньки? Или тех, кто палил живых людей? и т.д. и т.п.
Дончанин до лпдмуа а простише и Показати IP 30 Квітня 2014 01:01
Продолжу: а может патриоты - это те, кто на квадрациклах гоняет бронетехнику, либо те, убегая от кого танки застряют на ровном поле?
нацикам и фашикам Показати IP 30 Квітня 2014 01:28
Правильно. Бейтесь майданутые между собой. А к нам не лезте иначе будет как вчера. Всех обратно отправим в деревянных макентошах на пополнение вашей "небесной сотни".
Правильний до нацикам и фашикам Показати IP 30 Квітня 2014 10:55
Я на тебе вже насцяв, мудило!
Дмитро до нацикам и фашикам Показати IP 30 Квітня 2014 11:35
ти рота свого прикрий думай що пишеш. а вони справді вже достали своїми заворушками вже всіх