USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Києві – троє загиблих, – соцмережі

18 Лютого 2014 15:11
Більше сотні поранених доставлені до медпункту в Будинку офіцерів у Києві. Також є декілька трупів.

Про це повідомив народний депутат від фракції "Батьківщина" Олег Медуниця на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, - повідомляє «Gazeta.ua».

"Зараз у медпункті у Будинку офіцерів більше сотні поранених. Є декілька трупів. Прошу підтягнутися народних депутатів", - написав політик.

Таку ж інформацію дає твіттер ‏@euromaidan.

"Ольга Богомолець підтвердила - троє загиблих. Сотні поранених", - написано там.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Боголюбы Показати IP 18 Лютого 2014 15:17
Все грустно, Все печально.
Проти Показати IP 18 Лютого 2014 15:26
Закономерность.
Роман Показати IP 18 Лютого 2014 15:36
Брехня від провокаторки Оробець!!! А хто ж таким "мирним маршем" йшов захоплювати ВР, а по дорозі офіси і авто почав палити? ХТО???!!! А тепер соплі? Ну вибачайте - по іншому, у тих умовах, ну ніяк!!! Самі сьогодні це все розпочали і фото ваших "активістів" зі зброєю теж в неті вистачає!!!
Ріта Показати IP 18 Лютого 2014 15:40
"Один человек погиб и 15 людей спасли пожарные в результате нападения на офис Партии регионов на улице Липской в центре Киева, сообщает госслужба Украины по ЧС." http://korrespondent.net/ukraine/politics/3307174-v-rezultate-pozhara-v-ofyse-partyy-rehyonov-pohyb-rabotnyk-ofysa-hossluzhba-po-chs А це хто зробив? ААА???!!!
Лучанин Показати IP 18 Лютого 2014 16:01
Організатори "Мирних" нападів на владу не оахуються з втратами своїх людей, дуже хочеться смаку влади негайно, бо пізніше вона їм вже не дістанеться.
Іван Г. Показати IP 18 Лютого 2014 16:19
ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ ВНУТРІШНІХ ВІЙСЬК РЯТУЮТЬ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ВИСТРИБУЮТЬ З ВІКОН У ЦЕНТРІ КИЄВА Протестувальники у центрі столиці намагаються захопити будівлі поблизу Верховної Ради, кидаючи всередину будівель димові шашки та штурмуючи сусідні будівля біля кордонів міліції. Люди, що там знаходяться, вистрибують прямо з вікон. Бійці внутрішніх військ надають цим людям допомогу, аби врятуватися від нападу активістів. Прес-служба внутрішніх військ МВС України
Андрій до Іван Г. Показати IP 18 Лютого 2014 17:13
"Активістами", після сьогоднішніх подій, їх називати не можна! Це справжні бойовики!!!
Лучанин Показати IP 18 Лютого 2014 17:12
Та дурнувата Майка розливала червону фарбу на сходи, то тепер ЇЇ треба в тій фарбі втопити!! "Патріоти" х*ерові! Страждають звичайні українці!!!
Дід Парафін до Лучанин Показати IP 18 Лютого 2014 17:20
До чого те п***рдіння вголос?
Лучанин до Дід Парафін Показати IP 18 Лютого 2014 17:57
завали ***ло!
Добрий до Дід Парафін Показати IP 18 Лютого 2014 17:59
Першого втопити ТЕБЕ старого п*рдуна!!!!!!