USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Пікетувальники під Верховною Радою розходяться. ФОТО

21 Травня 2015 22:00
Кількість активістів під будівлею Верховної Ради України поступово зменшується. Ситуація - спокійна, - інформує УНІАН.

«До чергової частини надійшло два повідомлення лікарів про звернення за медичною допомогою громадян, які отримали опіки під час сутичок на вулиці Грушевського. Згідно з попередньою інформацією, деяким мітингуючим надавали медичну допомогу на місці», - повідомляють у столичній міліції.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини писало, що сьогодні біля Верховної Ради, на перехресті вулиць Шовковична та Грушевського, учасники акції, які вимагали ухвалити закон про реструктуризацію зобов'язань за кредитами в іноземній валюті, запалили автомобільні шини та намагалися прорватися через кордон міліції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 21 Травня 2015 22:18
банду геть?
Патріот Показати IP 21 Травня 2015 22:30
нех було кредити в баксах брати!
До волинян Показати IP 21 Травня 2015 22:30
І де наші народні обранці, які б мали захищати народ? Які ще рік назад ходили по Луцьку громили все, горланили і обіцяли, що вони кращі ніж попередники...? Де ті д..ли? Шкода, що наші полішуки обирають дебі..в, які не думають про людей..
До патріотів Показати IP 21 Травня 2015 22:34
А якщо в людей іншого виходу не було.. Краще взяти кредит, ніж красти.. Інша справа коли беруть кредит і потім будь-яким чином намагаються його не повернути і забрати свою майно. Такі люди вже є аферистами.. А ці люди просять їм допомогти.. А наша влада допомагає - зробила долар не по 8.00 грн, а по 20,00! Щоб легше жилося!
ВОНО Показати IP 22 Травня 2015 05:42
це лише фінансово кредитний, комунальний збере вже мільйони. І вести їх будуть вже не кишенькові Парубії з Туричновими
астро Показати IP 22 Травня 2015 08:31
Нема печенюшок нуландських, нема й майдану)
Закон Показати IP 22 Травня 2015 09:43
......., непоняв....., а де БАРИКАДИ??? Чого так швидко порозходилися? А як Януковича виганяти то стояли 5 місяців!... No comment
40а до Закон Показати IP 22 Травня 2015 09:50
Не буде майдана?!?! Нема кому їх годувати безкоштовно!!??
Анонім до Закон Показати IP 22 Травня 2015 11:29
Уже говорилось в комментах - печенюшек нет. А точнее говоря - баксов, привозимых при Яныке самолетами.
XX22 Показати IP 25 Травня 2015 11:02
Майдан 2 возвращение!!!)))