USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьк автівка «залетіла» у головний вхід «Адреналін Сіті»

1 Серпня 2018 18:59
Дорожньо-транспортна пригода сталася ввечері у Луцьку.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Як розповіли свідки, близько 18 години "Ауді" на іноземній реєстрації знесла ворота розважального комплексу «Адреналін Сіті». Люди кажуть, що у водія стався епілептичний напад.

Внаслідок ДТП зруйновано частину перекриття та розтрощена дерев’яна підпірка.

Світлину з місця події виклав у Фейсбук Юрій Чернов.


На місце події приїхала швидка, медики на місці надали допомогу водію. Деталі – згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
цИТЬ Показати IP 1 Серпня 2018 19:03
Цить, бляхарів не трогати, вони святоші !!!
Лучанин до цИТЬ Показати IP 1 Серпня 2018 20:37
А де це, десь за містом?
Опа Показати IP 1 Серпня 2018 19:07
Реально бляхарі як навіжені ганяють. Савченко, наведи порядок!
ще не зовсім свідоми до Опа Показати IP 1 Серпня 2018 20:21
українська жаба давить,що купила автомобіль за 8 штук уе, а восени 2918 він буде коштувати 6 тис. Навпаки, радій, зв наших братів, які змогли вистояти за відносно справедливу (європейську) ціну на транспортний засіб.
Опа до ще не зовсім свідоми Показати IP 1 Серпня 2018 21:20
ні, жаби зовсім нема. а є відсутність адекватних мозгів у багатьох бляхарів. заробили пару штук баксів на помідорах чи бурштині, а клепки хватає максимум на мопед, і гоняться як пришелепки...
хохо Показати IP 1 Серпня 2018 19:12
допустили бляхи тепер ще зброю у вільний оббіг дайте. буде взагалі шикардос
127 Показати IP 1 Серпня 2018 20:22
Справа не в бляхах а в тому, що людина хвора на епілепсію може сідати за кермо.
Олег Показати IP 1 Серпня 2018 20:47
Питання до лiкарiв, як водiй отримав посвiдчення водiя ( пройшов медкомiсiю) як щьо у нього епiлепсiя ????? Добре коли усе тiльки воротами обiйшлось !!!
Лікарі до Олег Показати IP 1 Серпня 2018 21:23
дуже просто - купив за сало. за сало права може мати навіть безголовий
! до Олег Показати IP 1 Серпня 2018 23:29
Як можна написати "ЯК ЩЬО" ???? я в шоці, ще такого чуда не бачила...тут коментують діти 2класу?
МММ Показати IP 1 Серпня 2018 21:00
Яка різниця які номера,головне здоров'я. На наших не краще їздять
Ірина Показати IP 1 Серпня 2018 22:10
Те,що з цими хитро....ими треба щось робити,це 100%,але тут,можливо,в людини біда,і показується в коментарях вся суть української нації... Не знаючи причини вішати ярлики,це по-нашому...
Євробидло до Ірина Показати IP 2 Серпня 2018 00:08
В людини біда..... вся суть бла бла бла. Вся суть твоя проявиться тоді, коли цей епілептик буде водієм скажем так Луцькекспрес Луцьк Київ і ти будеш пасажиром у його маршрутці. Тут люди намікають на те, що епілептик апріорі не може мати водійських прав. А свої високі матерії засунь собі куди поглибше.
Лучанка до Євробидло Показати IP 2 Серпня 2018 09:38
Рідко погоджуюсь з вашими коментарями, але цього разу згідна на всі 100%. Не розумію,як людині з такою хворобою можна було видати права. Добре, що обійшлось без жертв, а міг налетіти на людну зупинку чи боронь Боже в дит.садок.
Євробидло до Лучанка Показати IP 2 Серпня 2018 12:01
Приємно що в Мене є постійні читачі Моїх коментарів) П.С., А взагалі - Я нормальна людина, просто не всі цього розуміють))))))
Лучанка до Євробидло Показати IP 2 Серпня 2018 16:27
Не лестіть собі))) Просто Ви доволі часто коментуєте новини, а я постійний і, мабуть, уважний читач новин))))
Сергій Показати IP 2 Серпня 2018 00:23
Шкода, що номерні знаки розділили людей на два табори...
Лучанка Показати IP 2 Серпня 2018 09:00
Що з водеєм??
Вадим Показати IP 2 Серпня 2018 09:25
Яка різниця які в кого номера... скоро будем ще й по кольору шкіри розділяти.... їздять всі машини одинаково, а от водії машин по різному. Я був світком цієї дтп. Ми з колегами якраз виїжали з роботи і були на тому перехресті. Велике спасибі жінці яка сиділа поруч з водієм і в момент приступу водія потягнулася за кермо і направила автомобіль подалі від людей та автомобілів. Як би не вона то все могло б закінчитися набагато гірше. Людей на пішиході було багато і машина ця йшла якраз влобове зіткнення з моїм колегою..... а приступ цей у водія зі слів пасажира вперше.
Лучанка до Вадим Показати IP 2 Серпня 2018 16:29
Ну тоді справді інше діло. Просто не раз чула,що права мають і люди з хронічними серйозними хворобами.Хоч такого ніби бути не може