USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку 22 житлових будинки залишилися без гарячої води на вихідні

31 Березня 2017 21:53
Без гарячої води у Луцьку на вихідні залишилися 22 будинки у 33-му мікрорайоні, повідомили у прес-службі ДКП "Луцьктепло".

"Загалом котельня на Карбишева працює в штатному режимі, крім двох теплових пунктів.

Нагадаємо, у 33 мікрорайоні - аварія на тепломережі. На проспекті Соборності знайшли місце витоку, проте сьогодні не мали ордера на розкопку під дорогою. Тому відклали ці земляні роботи до понеділка.

Просимо вибачення за незручності", - йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
321 Показати IP 31 Березня 2017 22:54
Нафіга включати в понеділок??? Включите як завжди,- у серпні... Всерівно літо на носі... Ми не горді в річці помитись...
Пакус Показати IP 1 Квітня 2017 00:52
Скоти....до понеділка вони відклали....канешно...це не в вас гарячої води нема!!!!
космос Показати IP 1 Квітня 2017 01:41
ордер треба брати круглосуточно.то так само як попасти в лікарню в пятницю вечером.
Glover Показати IP 1 Квітня 2017 08:07
Бойлера ставте і лічитьник на гарячу воду!!!
Пакус до Glover Показати IP 1 Квітня 2017 09:46
Якщо в мене два санвузла кухня і ванна - окремі стояки - мені що 2 бойлери ставити? Розумник!
олег до Пакус Показати IP 1 Квітня 2017 14:26
на кухню можно і електрокран! які проблеми ? скупий платить двічі!
олег Показати IP 1 Квітня 2017 11:27
в мене вже 4 рокі як гаряча офіційно обрізана і стоїт бойлер 100 л. так що мені побарабану! ставте бойлери і плюйте на луцьктепло!
Мешканець Показати IP 1 Квітня 2017 13:20
Гаряча вода дійсно дорога і споживають її ті, хто немає лічильника і сидить на субсидії.Вигідніше бойлер.Але коли не буде гар.води газ автоматично 7,1 на особу.Замкнуте коло.Монополісти непереможні.