USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку – аварія біля стадіону

22 Січня 2018 11:22
Мерседес зіткнувся з Опелем.

Про це повідомили у патрульній поліції Волині.

ДТП трапилася 22 січня біля стадіону Авангард на проспекті Перемоги.

Мерседес Віто на польській реєстрації не дотримався необхідної дистанції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Я Показати IP 22 Січня 2018 11:57
А чому не пишите що по вул. Мамсурова о 8.10 водій на українській реєстрації недотримався дистанції, вчора перехрестя Мамсурова –Будівельна-Потебні таж сама історія, чи на українській реєстрації можна? Це не є порушенням.
лучанин Показати IP 22 Січня 2018 11:59
їздуни блін.. куди спішите обмороки???
Укр Показати IP 22 Січня 2018 12:01
БЛЯхарі ,,рулять,,
Мацик Показати IP 22 Січня 2018 13:32
Там цікаве кільце. Хоча нанесена розмітка але багато водіїв проїзджають його ( по понятіях) самого пару раз чуть не били в бік.
Анонім Показати IP 22 Січня 2018 14:03
Знов "бляхарі",розмитнення їм по повній програмі щоб мало не казалосьі голова не шаталась...
Лучанин Показати IP 22 Січня 2018 14:37
Щось тут на дистанцію не дуже схоже. Скоріш за все мерс їхав від променя, а опель з кільця, по головній і мерс не пропустив опеля, що опеля і заїло і він вирішив доказати хто головніший. Доказав. Якби кожен з них користувався правилом "пропусти дурня", то і всі були б цілі і задоволені. Люди, а кому і чому ви всі хочете доказати що ви най-най-най, телевізора обдивилися де вам розповідали що ви самі найкращі і найрозумніші? Так це стосувалося не всіх, а лише найкращих і найрозумніших. Кожен в житті має мати своє місце, тільки тоді можливий мир та спокій.
Тіма до Лучанин Показати IP 22 Січня 2018 14:52
Навряд чи. Якби мерс їхав від променя то був би на правій полосі і з опелем не перетнулися б. Вони певно обоє їхали по кільці паралельно а на виїзді до шопена -тільки одна полоса. Якщо це було так- то винний- опель.
Лучанин Показати IP 22 Січня 2018 21:06
Важливо знати звідки їхав Мерседес, з круга зїжав,чи зі сторони променя.Це важливо.