USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку - аварія поблизу «Срібних лелек»

26 Січня 2017 13:35
Дорожньо-транспортна пригода трапилася 26 січня на вулиці Карпенка-Карого у Луцьку.

Легковик BMW і фургон Volkswagen зіткнулися, коли BMW виїжджав із Задворецької, а фургон їхав назустріч по Карпенка-Карого.

Автомобілі - розтрощені вщент, їх відкинуло на кілька метрів.

Водії відмовилися від госпіталізації.

Як пізніше встановили, повідомили луцькі патрульні, в автомобілях спрацювали подушки безпеки, також громадяни були пристебнуті ременями безпеки, тож, швидше за все, завдяки цьому й не зазнали ушкоджень.

На водія Volkswagen склали відповідний протокол за ст.124 КУпАП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Анонім Показати IP 26 Січня 2017 13:45
БМВ не для того купують щоб комусь дорогу давати.
Алекс до Анонім Показати IP 26 Січня 2017 13:59
Правила, вчи там головна дорога
Андрій Показати IP 26 Січня 2017 13:55
Там давно пора світлофор ставити, як на ківерцівській зі Стрілецькою.
hfg Показати IP 26 Січня 2017 14:07
Поїдь подивись на знаки хто кому має уступати а не єрєсь пишеш
Оооо Показати IP 26 Січня 2017 14:16
На БМВ відсутній талон про страховку на склі!
Богдан до Оооо Показати IP 26 Січня 2017 15:48
Стікер на склі не обов'язковий з 1 січня.
Мія Показати IP 26 Січня 2017 14:28
А, може вже все ж таки пора там поставити світлофор? І, не буде таких страшних аварій. Скільки ще машин має бути побито і людей покалічено, щоб врешті-решт це зробили???
рю Показати IP 26 Січня 2017 14:43
а чи там треба того талона
Санчез Показати IP 26 Січня 2017 14:54
Як не аварія , то БМВ.Цю марку одні тупі мажори купують, які бригади вдитинстві передивились?
петя до Санчез Показати IP 26 Січня 2017 15:14
БМВ - Без Мізків Водій
чез Показати IP 26 Січня 2017 15:20
Якраз в цій ситуації водій бмв і не винен, він виїзджав з головної, кадік мав його пропустити
От цікаво Показати IP 26 Січня 2017 15:22
Номерний знак польський чи литовський?
Громадянин Показати IP 26 Січня 2017 15:45
.... реклама закладу відпочинку, "Срібні лелеки", потрібно зазначати вулиці, перекресття і т.д.
До санчеза Показати IP 26 Січня 2017 16:04
Санчез,заздрь мовчки!!! Якщо не маєш грошей купити BMW то йди працюй. А я купив собі BMW і дружині, тобі на зависть. Типу в луцьку більше аварій не стається з ланосами,шевроле.... от тільки BMW що така реакція. Санчез на рахунок мажорів, треба було в школі вчитися, йти працювати на роботи які пропонують, а не перебирати,те не хочу те не буду, хочу в крісло відразу і в офісі працювати,скажу що виріс в селі і досягнув все своїми силами, так що сраку с*нчез підняв і станеш ти мажором.
нащо... до До санчеза Показати IP 27 Січня 2017 09:11
так це ЖАБА усіх давить бо у них BMW нема - от і "МЕНЖУЮТЬ"), а ПДР - тільки чули, Що така "книжка" десь Є.
КЩЬФТГЛГ Показати IP 26 Січня 2017 16:05
ПРО СВІТЛОФОР. Нещодавно заступник міського голови казав що як виграємо гроші в якомсь проекті то поставимо світлофор.... ГРОШІ НА ТУПІ РЕКОНСТРУКЦІЇ Є А НА ТЕ ЩО РЯТУЄ ЖИТТЯ ЗАСЬ....
**** Показати IP 26 Січня 2017 16:20
БМВ і нормальні люди купують які впевнені в надійності машини!!!! Не знаєте хто був в машині то не пишіть таких тупих коментарів!!!!! Світлофор там давно пора поставити!!!
7097 Показати IP 26 Січня 2017 19:16
Хто був?