USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У Луцьку авто збило 12-річного хлопчика

10 Листопада 2016 10:57
Під колеса автомобіля «ВАЗ-210430» на вулиці Огієнка у Луцьку потрапив 12-річний учень однієї з місцевих шкіл. Дитину госпіталізували до реанімаційного відділення лікарні. Поліцейські відкрили кримінальне провадження.

Про це повідомили у прес-службі волинської поліції.

Так, учора, 9 листопада на вулиці Огієнка в Луцьку трапилась ДТП з потерпілими. Автомобіль «ВАЗ-210430» під керуванням 20-річного лучанина скоїв наїзд на 12-річного школяра. Хлопець переходив дорогу поза пішохідним переходом.

Внаслідок ДТП пішохід отримав тілесні ушкодження у вигляді політравми, перелом правої гомілки і правого стегна, госпіталізований до реанімаційного відділення дитячої лікарні.

Нагадаємо, на цій же вулиці Огієнка 3 листопада автомобіль Dacia збив на пішохідному переході хлопчика близько 8 років, який, після марного очікування, що його пропустять, намагався швидко перебігти дорогу. ВІДЕО

Як повідомляють у поліції, учора 9 листопада, близько 12 години в селі Старовойтово Любомльського району зіткнулись автомобілі «Форд Скорпіо» та «Фіат Стіло» під керуванням 23-річного жителя села Пулемець, Шацького району. За кермом автомобіля «Форд Скорпіо» перебувала 53-річна жителька міста Любомль.

Внаслідок зіткнення водій автомобіля «Форд Скорпіо» отримала тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми, струсу головного мозку. Після допомоги медиків госпіталізована до неврологічного відділення центральної райлікарні.

За циими фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Триває розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Крук Показати IP 10 Листопада 2016 11:38
Шановні батьки, вчіть своїх дітей правильно переходити дорогу!
ПДР до Крук Показати IP 10 Листопада 2016 17:20
Абсолютно згідний! Шкода що нема кому навчити водіїв виконувати ПДР.
Росиислав до ПДР Показати IP 11 Листопада 2016 07:15
"Хлопець перезодив поза пішоходним переходом."
123 до Росиислав Показати IP 11 Листопада 2016 13:53
А коли по пішоходному переходу дитина переходила дорогу то водіїв всеодно не треба вчити???!!!!
ангст Показати IP 10 Листопада 2016 12:00
Навчіть своїх дітей нормально переходити дорогу, а то біжать прямо під колеса, а винен водій. В першу чергу винні батьки що їхні чада під колеса пригають.
ПДР до ангст Показати IP 10 Листопада 2016 17:18
Навчися пропускати пішоходів на пішоходному переході! А якщо не можеш, то не сідай за кермо взагалі ніколи. Виходячи з-за керма ти стаєш пішоходом! Не дай Боже з тобою буде те саме, хоч і по заслугах.
ангст до ПДР Показати IP 11 Листопада 2016 10:42
А я пропускаю. Не бачу підстави мені тикати. Ви мабуть ніколи не їздили за кермом. Та й дитину збили поза пішоходним переходом. А це говорить про те, що батьки не навчили переходити дорогу. І чому по заслугах? Ви мене не знаєте, а такого бажаєте. Не гарно іншим зла бажати. Чи то заздрість до тих хто на колесах?
Іван Показати IP 10 Листопада 2016 12:00
А владі поф*й
Волинянка Показати IP 10 Листопада 2016 13:21
Якщо добре подивитись відео, то видно, що хлопчик чекав дуже довго на ПІШЕХІДНОМУ ПЕРЕХОДІ! Прооїхало 5-6 машин і НІХТО не зупинився. І в чому винна дитина? Яка в правильному місці переходила дорогу!!!
Володимир87 Показати IP 10 Листопада 2016 16:33
В луцьких водіїв взагалі немає моди пропускати людей на пішоходному,хіба що ти вже посередині дороги.Дурна звичка.
123 до Володимир87 Показати IP 11 Листопада 2016 14:00
Деякі силюки куплять машини в Польщі або їздять на лахах, ганяють як при*друку і в селах і в місті, небачачи ні людей ні машин.
Серж Показати IP 10 Листопада 2016 20:40
Б*рани, вчіться їздити!!!