USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

У Луцьку біля риббази мотоцикліст в'їхав у фуру

11 Серпня 2018 23:33
Дорожньо-транспортна пригода за участю мотоцикліста та фури трапилася пізно увечері 11 серпня на вулиці Конякіна.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці пригоди.

З їхніх слів, водій мотоцикла не впорався з керуванням та «влетів» у фуру.

На місце пригоди одразу прибули медики та надали мотоциклісту першу допомогу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Очевидець Показати IP 11 Серпня 2018 23:46
Шановна поліція! Прикрийте нарешті ці гонки! Він півгодини ганявся з ауді, яка змилась зразу! На пішохідному мотоцикліст майже людину не збив! Біля там таму! От і налетів. Батьків шкода, що син ди*іл, бо не тільки себе на небезпеку наражає, а і інших вбити може.
Вах до Очевидець Показати IP 12 Серпня 2018 06:47
А фуру пошкодив?хто її ремонтуватиме?
До Поліції Показати IP 12 Серпня 2018 00:01
Як тільки проходить в місті 22.00 год таке відчуття що ти на якихось гонках, вих ідіотів виїжає приблизно 5-8 ідіотів бо їх іншим словом не назвеш то мало того що вони носяться як ненормальні то ще й гудуть як кінець світу, що діти на ліжках зриваються. От зловити би одного паморока закрити в гаражі і включити йому його над вухом до ранку шоб гуділо от тоді я би побачів його чи він хотів би ще таке робити....
Житель Показати IP 12 Серпня 2018 00:26
коментар було видалено
Очевидець Показати IP 12 Серпня 2018 01:20
Не факт що це був він, тому що таких мотоциклів як у нього є багато!
Жителька Показати IP 12 Серпня 2018 06:17
коментар було видалено
Олег Показати IP 12 Серпня 2018 06:58
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 12 Серпня 2018 07:44
А коли вже бидло на мотоциклі, кожен день після 23 години перестане ганятися по вул. К.Карого і в районі Балки, мало того що бидло ганяється так ще так газує, що малі діти просипаються, якщо наша поліція не здатне з такими придурками щось зробити, то навіщо вони отримують зарплату, і цього мотоцикліста, що влетів у фуру мені не шкода, а водієві фури раджу звернутися до суду, щоб відкодував завдані збитки в повному обємі.
Лучанин до Лучанин Показати IP 12 Серпня 2018 13:35
Лучанин якшо в тебе нема сміливості сісти на 2 колеса то спи собі в дома і завідуй!
ен. до Лучанин Показати IP 12 Серпня 2018 15:07
виходь на полювання. Стійкість у вертикальному положенні 2х коліс дуже невелика.
ігор луцький Показати IP 12 Серпня 2018 09:59
За всіма законами жанру мотоцикл повинен бути на євробляхах.
скептик до ігор луцький Показати IP 12 Серпня 2018 12:14
і фура також
Анонім до ігор луцький Показати IP 12 Серпня 2018 12:29
Ні, не вгадав
Євробидло Показати IP 12 Серпня 2018 11:03
Найти цих придурків можна щодня біля бару 11 (він же колишній Роуз кафе).
Лучанин Показати IP 12 Серпня 2018 11:36
Ви, краще, скажіть доколи на вулицях міста маркуватимуть я фури? Це не проблема?
Лучанин Показати IP 12 Серпня 2018 11:37
Перепрошую, паркуватимуться!
Водій Показати IP 12 Серпня 2018 12:18
коментар було видалено
Яна Показати IP 12 Серпня 2018 12:24
Ну звук аварії був жахливий ... ((( школа, що все так стається ...
Очевидець Показати IP 12 Серпня 2018 13:04
Як здоров'я потерпілого? Бо вчора встати не міг
лучанин Показати IP 12 Серпня 2018 13:56
-1
Отакої... Показати IP 12 Серпня 2018 14:43
Черговий "аварійник" на пр.Грушевського; щовечора ганяє повз поліцаїв без глушника.на шаленій швидкості
водій Показати IP 12 Серпня 2018 18:48
не хоче молодь жити кращеб поихали в ато
Пішохід Показати IP 12 Серпня 2018 20:44
Хрустікі на двох колесах)))
Юлія Володимирівна Показати IP 12 Серпня 2018 22:29
Думайте, що пишите!!! Ніхто не знає де біда його чекає!!! Для чого таке писати? Що за брєд? Совість майте!!!
нострадамус Показати IP 13 Серпня 2018 10:44
якщо безмозгле створіння сіло на мотоцикл, то йому неодмінно буде біда ( природний відбір). Шкода , що також одночасно можуть постраждати нормальні люди!...