USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Масштабна ДТП біля «Там-Таму»: BMW перекинув мікроавтобус на бік. Фото

1 Листопада 2018 22:48
ДТП за участю мікроавтобуса та BMW сталася 1 листопада близько 22 години в Луцьку.

Мікроавтобус Mercedes рухався проспектом Соборності в сторону мосту і повертав до «Там-Таму» на роздільній смузі. У цей час легковик BMW на іноземній реєстрації, який спускався з мосту на проспект Соборності, врізався у Mercedes. Від удару мікроавтобус перекинувся на бік.

Водія легковика затиснуло у машині, тож рятувальникам довелося його вирізати. Опісля його доправили у лікарню. У BMW повністю розбитий капот.

З мікроавтобуса пасажирку рятувальникам довелося діставати через задні двері. Щоб дістати водія - розбивали вікно.

Як повідомили у прес-службі патрульної поліції, у водія БМВ - відкритий перелом ноги, роздробленний колліний суглоб. Водій мікроавтобуса від госпіталізації відмовився. У його крові алкоголю не виявили.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Перехожий Показати IP 1 Листопада 2018 22:56
Сподіваюся, більше за кермо той йолоп сісти не зможе.
Ку-ку до Перехожий Показати IP 1 Листопада 2018 23:36
Ти про водія буса? Бо бус мав їхати на дозволений сигнал світлофора. Там часто ігнорують світлофор. І переконатись в безпеці свого маневру. В легковика головна.
??? до Ку-ку Показати IP 2 Листопада 2018 00:02
В легковика то головна,але і швидкість приблизно 150!!! Це нормально??
Анонім до ??? Показати IP 2 Листопада 2018 07:41
бус їхав на дозволений сигнал,а бляха проскакувала на червоний!
Бляха до Ку-ку Показати IP 2 Листопада 2018 07:10
Дурню до чого тут головна,там світлофор. Бмв вже проскакував на червоний,а бус їхав на свій зелений! Бмв 100%неправий!!!
свідок до Бляха Показати IP 2 Листопада 2018 08:45
добре ,що пішоходи затримались,а так ще потерпілі були б !!!! ті бляхи це кара для всіх людей!
Ігор до Перехожий Показати IP 1 Листопада 2018 23:39
Який саме?
ех до Перехожий Показати IP 2 Листопада 2018 08:42
той на бмв ! ще не факт ,що бляхар був тверезий!?
Таксист Показати IP 1 Листопада 2018 23:16
Який з двох ?
Я Показати IP 1 Листопада 2018 23:30
Той йолоп це хто ???той що бмв неприпустима???
Кажан Показати IP 1 Листопада 2018 23:32
Добре,що це був бус, а не Ланос. А ще краще,щоб Краз.
А Показати IP 1 Листопада 2018 23:32
Той йолоп це водій буса?
Рекс Показати IP 2 Листопада 2018 00:57
Навіть якби і бляха їхала 60 км за годину то було би зіткнення. Винний тількі бус.
лучанин Показати IP 2 Листопада 2018 01:45
стрілка наліво загорається після вимкнення зеленого світла по головній.. і той дятел на бмв набирав з мосту щоб проскочити..але не встиг.. Так що водій буса не причому, він стояв та чекав стрілку..
Сергій Показати IP 2 Листопада 2018 02:32
Якби жовтень на бмв їхав 80 то бус неперекинувсяб
Засмучена Показати IP 2 Листопада 2018 02:35
Коли водії перестануть ігнорувати і порушувати правила ДР, перевищувати допустиму швидкість руху? Тоді коли їх самих перекрутить у такій «м`ясо рубці»? Хтось порушує, а інші через це страждають. Люди, робіть висновки До того як станеться непоправне! Бачила цю картину сьогодні.... хай Бог милує...(((
Ноунейм Показати IP 2 Листопада 2018 06:58
Я думаю шо йолоп водій бмв. Вони всі апріорі йолопи.
М Показати IP 2 Листопада 2018 07:51
А при чому головна? Думаю в 22-00 там світлофор працював. Він зазвичай працює до 23-00.
Проходив поруч... Показати IP 2 Листопада 2018 08:06
обидва довбня винні. один попер порушуючи правила проїзду перехресть, другий летів, бмв то діагноз. їхав би з дозволеною швидкістю - вспів би загальмувати.
Житель Показати IP 2 Листопада 2018 08:16
Нашим водіям коменданську годину після 18.00 їздити заборонено. Але потрібно починати з мрео та автошколи,кому і що вони повидавали.
FRM Показати IP 2 Листопада 2018 09:19
Коли WOG опублікує відео,надіюсь ви перестанете сваритись!
NK Показати IP 2 Листопада 2018 09:36
бляхам місце на шроті ! Якби людина купила законну машину -- вона б дотримавалась якихось правил і законів!!! Накупляли бмв і мерсів 80х років і розбити не шкода і потім втекти як варіант!!!
5.45 Показати IP 2 Листопада 2018 09:41
bmw на бляхах-деб*л помножений на 2
БєльскаЯ Показати IP 2 Листопада 2018 10:04
Під*ри на бляхах задовбали. Природний відбір затягнувся.
Просто Показати IP 2 Листопада 2018 10:11
Полішук на чорній "бесі" то "фраєр" ще той.
Свідок Показати IP 2 Листопада 2018 11:48
Подивишся на новину і коменти, і стає лячно та зрозуміло, що винні у всьому усі ми... роблять винних та поливають образами один одного, хоча тут би боротись з державою, яка стільки років не може і не хоче врегулювати ситуацію, видає права за хабаря. Давно переконався, що наша нація, це худоба, яка у всьому винна сама. А патріотизм швидко лікується виіздом за кордон, і баченням того, як люди можуть жити і що доя цього роблять. Ср*ться і нічого не робіть далі, ХУДОБА
NNN до Свідок Показати IP 2 Листопада 2018 14:15
Розумнику, ти хоч був за тим кордоном? З власного досвіду пишу: за кордоном жодна персона худобою себе не назве, поляк на себе гордо каже : я естен поляк!!! границя панства(це кордон на Пл.) Порушників треба карати, але країна починається з тебе, з мене, з нас!!! Хватить наш сусід расєя нас за хохлів має, то ми самі повинні себе поважати, тоді і світ нас буде!!!
Свідок до NNN Показати IP 3 Листопада 2018 11:10
Звик тикати незнайомим? Звик викидати сміття повз урну, хамськи вести себе за кермом чи порушувати правила пдр будучи пішоходом? Раджу виїхати далі прикордонної Польщі і бедрьонкі, побачити і зрозуміти, що все залежить саме від нас самих. Одягнути вишиванку і скакати не допоможе. А поки з впевненістю скажу, наш народ - Худоба!
Петро Показати IP 2 Листопада 2018 12:27
БМВ - це діагноз.. (Без Мозку Воділа)
Свідок Показати IP 2 Листопада 2018 18:48
БМВ не їхав а летів. Я бачила
Ха Показати IP 3 Листопада 2018 08:14
жаль бэху, прикольные машинки
Адекватний очевидець Показати IP 3 Листопада 2018 12:34
Які ж ви всі тупоголові де6іли. Сказано, бмв можливо з перевищенням але правила проїзду не порушувало і їхало на Зелене світло! Машина бмв була технічно справна і обслужена, 2003 рік на макс комплектаціі. А бус пішов на розворот на заборонений сигнал, не залишивши ніякого шансу. Люди схаменіться і не пишіть дурниць, бо завтра вам може ті голови дурні повідривати. Побійтесь Бога!
кум Показати IP 3 Листопада 2018 20:04
Немає водія який не порушував пдр,але при адекватній швидкості завжди можна уникнути або хоча б обійтись незначними пошкодженнями авто. При такій швидкості добре що це був бус а не пішоходи...