USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку біля ЦУМу збили людину

8 Жовтня 2015 16:13
Автомобіль марки BMW збив чоловіка років 50, у постраждалого черепно-мозкова травма.

ДТП сталася сьогодні у Луцьку на переході біля ЦУМу, - повідомляє ВолиньІнфо.

Одна з перехожих зауважила, що постраждалий, коли його забирала швидка, сказав, ніби сам винен, бо неналежно переходив дорогу.

На місце ДТП приїхали правоохоронці. Деталі з’ясовуються.

До слова, на місці ДТП нещодавно поклали новий асфальт і ще не нанесли розмітку. Можна зробити припущення, що водій їхав на великій швидкості, адже гальмівний шлях становить близько 10 метрів.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Яна Показати IP 8 Жовтня 2015 16:32
мені вчора на тому переході залишався метр, коли загорілось червоне світло для пішоходів, то машина посунула просто на мене, ледве встигла відскочити на бепечну пішохідну зону. Невже не можна почекати кілька секунд поки пішохід зробить тих кілька кроків, а якби там була стара людина в якої вже не миттєва реакція, чи мама з коляскою, то що так би й переїхали і поїхали далі?
БОГ до Яна Показати IP 9 Жовтня 2015 21:24
на україні 2 000 000 дуріків в дурдомах на обліку інші недообстежені серед нас за інших не переживайте тільки за себе і рідних біля вас зовні може стояти охайна людина а на спраді скаженна тварюка
Лучанин Показати IP 8 Жовтня 2015 16:33
Одне написало, а всі інші "перекопіпастили" без розуму!! Яка веелика швидкість при 10м. гальмівного шляху?????????? Невже так важко перевірити інформацію, нухочаби в дядька Гугла спитати, якщо неможете проконсультуватись у фахівців. П.С. пригальмуванні з 100 км / год: Lexus RX 450h (41,2 м) Honda Jazz і Honda CR-V третього покоління (41,3 м) Dodge Nitro (41,4 м) Suzuki Alto, Citroen C1 і Daihatsu Cuore (42 метри) Nissan X-Trail (42,4 м) Suzuki Grand Vitara (42,5 м) Mitsubishi Pajero (42,6 м) Hyundai ix55 (42,7 м) Mitsubishi L200 (43,4 м) Dacia / Renault Duster (43,8 м - напевно німці «гальмують» краще французів) Mercedes G-klasse (47 м) Suzuki Jimny (48,3 м) Niva Lada 4x4 (48,6 м) Land Rover Defender (53,5 м)
Роман до Лучанин Показати IP 8 Жовтня 2015 16:53
Чому ви так? Журавлі м. Луцьк зробили "припущення". :)))
Анонім до Лучанин Показати IP 9 Жовтня 2015 18:41
Швидкість була кілометрів так 70 не менш на годину бо став би на місці. А так проїхав ще близько 15-20 метрів.
Бмв до Лучанин Показати IP 8 Жовтня 2015 17:15
Ти дубіна!!!
Лучанин до Бмв до Лучанин Показати IP 8 Жовтня 2015 19:23
?????
777 Показати IP 8 Жовтня 2015 18:06
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 8 Жовтня 2015 19:26
Можливо пішохід і винен, якщо переходив дорогу не на зелений сигнал світлофору. Наші люди не чекають саме там його появи. Червоне світло на світлофорі для автомобілів вмикається з різницею біля 5-7 секунд з різних сторін руху, тому побачивши що на світлофорі для авто загорілося червоне валять на дорогу, не дочекавшись свого сигналу. Відносно авто: не дивлчись на ненанесену розмітку, є дорожні знаки і водій повинен був розрахувати скільки йому потрібно відступити від бордюра. Тролейбус не може зменшитися до розмірів ровера. В ПДР все чітко розписано. 100% порушення ПДР водієм, яке призвело... не треба відмазувати!
WMB до Лучанин Показати IP 8 Жовтня 2015 20:25
Ви тут шановний правил всіх повчаєте, а не подумали що може водій намагався уникнути, в останню мить, зіткнення з пішоходом? Удар то прийшовся на лівий бік авто, а машина опинилася в правій (умовній) смузі...
лучанин Показати IP 8 Жовтня 2015 21:20
БМВ -ЦЕ ДІАГНОЗ! На них тільки покидьки їздять .. які купили права ))
Земляк Показати IP 8 Жовтня 2015 21:43
Сколько надо ещё травмировать людей, чтоб местная власть сделала подземные переходы и удобства перемещения для пешеходов и водителей. А то удивляют всех банальной укладкой некачественного асфальта. На большее не способны.
Лучанка Показати IP 8 Жовтня 2015 23:14
Нема нічого дивного, це все безпечність водіїв...я сьогодні йшла з подругою по переході, ми обоє йшли з дітками в калясках,пройшовши півдороги, нам зупинилась маршрутка, а по першій смузі прямо перед калясками промчав позашляховик!!! Ми довго приходили до тями, страшно уявити що було б, якби ми йшли швидше...
124 Показати IP 10 Жовтня 2015 21:20
УДАР БУВ НЕ В БАМПЕР, НЕ В КАПОТ, а в ЛОБОВЕ(!!!) скло!!! Та й БМВ їхало по полосі автобусів! А гальмівний шлях був 18 метрів.