USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку загинув молодий чоловік, випавши з 8-ого поверху. ОНОВЛЕНО

30 Листопада 2016 12:49
Чоловік випав з 8-ого поверху будинку і розбився насмерть.

Трагедія сталася сьогодні вранці, 30 листопада 0 10:20 ранку на вулиці Зацепи у Луцьку.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Стало відомо, що загиблий - 1991 року народження. Проживав з батьками.

Перед трагедією хлопець поснідав з матір'ю, та як ні в чому не бувало зачинився у себе в кімнаті, сказавши що йде спати. А вже за годину випав з незаскленого балкону, залишивши предсмерту записку.
Сусіди кажуть, що загиблий був порядним молодим чоловіком та мав хорошу престижну роботу, справляв враження цілком успішної людини.

У прес-службі поліції інцидент та зміст записки наразі не коментують.

За станом на 12:50 тіло забрали.
Фото - з мережі:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
ss Показати IP 30 Листопада 2016 12:58
Цікаво з научної точки зору прична суіцида генетична чи соціальна?
Ксен Показати IP 30 Листопада 2016 13:31
Однозначно, якийсь психічний збій відбувся(( причини різні можуть бути, але молодий юнак з цим не справився( Жаль, пацан же ще, жити й жити(
Ваня Показати IP 30 Листопада 2016 13:33
це вулиця Зацепи
Andrew Показати IP 30 Листопада 2016 13:54
А, що в записці?
Мешканець Показати IP 30 Листопада 2016 13:54
Яка розмова з матірю за столом зранку?Загадка.
Коля Показати IP 30 Листопада 2016 14:05
Нехай земля буде пухом. Шкода дуже. Але мабуть психіка дуже слабка була в хлопця.
Джек Показати IP 30 Листопада 2016 14:37
коментар було видалено
User Показати IP 30 Листопада 2016 14:45
Зранку поснідав і сказав, що іде спати? Хороший розпорядок дня був у юнака.
111 до User Показати IP 30 Листопада 2016 15:18
Не у всіх графік роботи з 9 до 17.
Активіст до User Показати IP 30 Листопада 2016 15:33
Точно підмічено.
R Показати IP 30 Листопада 2016 14:58
Жесть! Люди, як би фігово вам не було, всеодно жити на світі краще ніж лежати в землі,щоб жерли черви. Менше треба розводитись про всяке бла-бла-бла, а реально і без прикрас розказувати молодим-зеленим і взагалі всім занадто чутливим, як баришні, яке неестетичне, мякко кажучи, насправді оте невідоме, що вони собі уявляють, як вихід з усіх проблем і ще й з таємничим романтичним ореолом.
S до R Показати IP 30 Листопада 2016 22:12
Це ж з яких пір жити фігово, коли все і вся "любить" тобі голову, краще, чим здохнути і не паритись собі взагалі ні про що? Це був його вибір. Судячи з року народження і слів сусідів він не був дурним. Люди сильно переоцінюють цей світ і цінність свого життя.
R до S Показати IP 1 Грудня 2016 12:13
А, що послати всіх хто тобі "любить голову" на х*р така проблема?Життя ще сто разів може помінятись на краще, а від гниття і годування червів вороття вже не буде. Так що не пиши фігні тут нитик довб*ний, люди хіміотерапію витримують, на протези стають і всеодно прагнуть жити, а тобі х*рово жити від того, що "голову люблять"?!
ВАЛЯ Показати IP 30 Листопада 2016 15:05
може працював що треба було лягти спати вдень або ж під ранок прийшов поснідав спати. Співчуваю рідним , тяжке горе!
Did Показати IP 30 Листопада 2016 18:07
Співчуття! Як звати, прізвище?
Денис Показати IP 30 Листопада 2016 20:08
Бляха, я з ним останні три роки жив. Адекватна людина, хороший друг. Як так?
Я Показати IP 1 Грудня 2016 00:55
Журналісти, як завжди, все перекручують. Він не снідав з мамою, а просто спав собі і вистрибнув з вікна, коли всі пішли з дому. Хлопець був дуже доброю і порядною людиною, без шкідливих звичок. Був дуже розумни і справедливим. Таким людям тяжко жити в нашому світі. Не виправдовую його вчинок, але рідним наробив горя. Не знаю що у нього було в душі.Ще ти надто молодий, щоб от так швидко піти у вічність! Нехай на тому світі твоя душа знайде спокій!
Лучанка Показати IP 1 Грудня 2016 07:47
Мені здається, що то оце популяре зараз -бути завжди лише позитивним для всіх і призводить до того, що людини немає з ким поговорити про свій. біль...Бо всі люблять успішних, а. життя складне і потрібно. іноді виплакатись комусь, навіть чоловікам. Інакше стається трагедія, бо всім пофіг, що тобі потрібна допомога
Та до Лучанка Показати IP 1 Грудня 2016 12:20
сто відсотків! всі як довбонулись зараз з отим "треба бути позитивним і успішним, треба спілкуватись тільки з позитивними і успішними, щоб взяти позитивної і успішної енергії" - дебілізм повний, що закладає для тих, хто вважає себе не таким успішним і позитивним, програму самоліквідації. Розуму і сили волі послати всіх тих успішних і позитиввних лісом, і навіть якщо в цьому дурному світі і не знаходиться на даному етапі споріднених душ, бути самодостатнім, не у всіх вистачає.
Вікторія Показати IP 1 Грудня 2016 11:52
Все,що відбувається в сучасному суспільстві-це жах!!!!! Покоління,особливо народжені після 1990 року,взагалі неконтрольоване і раціональному не підвладне,на жаль(((((( Як не гомосексуалісти-ектоморфи,то суїцидники((((( Прикро,що люди не усвідомлюють своїх вчинків і знімають із себе всю відповідальність за власні життя,в першу чергу,перед своїми батьками((((((( Родині загиблого щиро співчуваю(((( Радує одне в цій ситуацій-благо,що в загиблого не було дітей. А на рахунок того,чи схильність до суїциду передається генетично,то відповім,що так,вона носить генетичний характер,на жаль((( У самої в родині є випадки суїциду і нічого доброго для нас,родичів,вони не принесли((( Неодноразово на собі відчувала їх дурний вплив(((( І постійно із цим нав"язливим бажанням борюсь(((
Анонім до Вікторія Показати IP 1 Грудня 2016 13:32
Так згідний повністю з Вами!!!! І ми хочемо побудувати нову державу і жити краще!!!! А з ким???? Молодь повністю деградує, як не пиятики то наркоманія, гулянки і повна безвідповідальність за свої вчинки!!!! Так продовжуватися не може!!! P.S. Але і серед молодих є нормальні, освідчені люди - хоча на жаль їх одиниці!!!! Але стараймося дивитися у майбутнє з оптимізмом!!!!
Лучанка до Анонім Показати IP 1 Грудня 2016 14:04
Знаєте, молоді часто не вистачає мудрості зрілих людей, котрі, якщо відчай не остаточно взяв за горло, все ж таки знають: "Почекай і це також мине..." Хочеться, щоб завжди з людиною, котра не бачить сенсу в житті, була поряд людина, котра, зупинить і допоможе залишитись, і повірити в те, що не все так погано... Це трагедія, що рядом з цим хлопцем не було такої людини в ту страшну мить...