USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку - ДТП: BMW протаранила огорожу

16 Березня 2015 15:05
ДТП трапилася сьогодні, 16 березня, у Луцьку.

Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини у прес-службі Управління Державної автомобільної інспекції УМВС України у Волинській області, лучанин 1990 року народження, водій автомобіля BMW їхав вулицею Набережна у напрямку вулиці Яровиця, не впорався з керуванням, допустив наїзд на електроопору. Відтак, автівка протаранила огорожу житлового будинку за адресою Сільська, 19. Машина зазнала механічних ушкоджень.

Фото з сьогоднішньої ДТП на вулиці Набережній виклав в мережі Андрій Попик.

З його слів, водій в стані алкогольного сп'яніння. "З розмови з працівниками ДАІ, це вже орієнтовно п'яте розбите авто "горе Шумахера", одне з них ми фіксували 25 липня 2014 року по проспекту Відродження навпроти міської лікарні, до речі, водій знову ж таки був під "оковитою", - йдеться у повідомленні в мережі.

Чи був водій п'яний, покаже експертиза на предмет алкогольного сп'яніння.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Лучанин Показати IP 16 Березня 2015 15:20
Народжений повзати літати не почне.. Забрати права у гівнюка.. нехай пішки ходить..
злий до Лучанин Показати IP 16 Березня 2015 15:57
А посадити пробували чи чекаєте, що він збив когось на смерть?
опа Показати IP 16 Березня 2015 15:24
"З розмови з працівниками ДАІ, це вже орієнтовно п'яте розбите авто "горе Шумахера". Чому цей горе-водій ще має посвідчення водія!? Як не вистачає розуму нормально їздити, нехай пішки ходить або таксі викликає.
Лучанин до опа Показати IP 16 Березня 2015 16:55
Питання слушне - а чи є в нашому законодавсті можливість пожиттєво позбавити права керування транспортними засобами? Навряд. А не завадило б! І ще стерилізувати - щоби не розмножувалося..
Анонім Показати IP 16 Березня 2015 15:29
Знов Рома?
Хазяїн бехи Показати IP 16 Березня 2015 15:30
терміново продам колісні диски.
маю таку БМВ до Хазяїн бехи Показати IP 16 Березня 2015 15:32
скільки?
Анонім до Хазяїн бехи Показати IP 16 Березня 2015 16:06
Забрав би салон :-)
е39 до Хазяїн бехи Показати IP 17 Березня 2015 20:58
диски забрав би, напиши ціну
1 Показати IP 16 Березня 2015 16:40
На БТР його посадити, хай покаже там свою майстерність
Коли... Показати IP 16 Березня 2015 18:27
мізкі його на лобовусі вже будуть??
знаю Показати IP 16 Березня 2015 18:50
Знов цей хач)
Адам Показати IP 16 Березня 2015 20:10
Не знаю, хто такий Андрій Попик, але, мабуть-таки, балабол. 1) Транспортний засіб зловив яму і вилетів на узбіччя. 2) Водій тверезий 3) У машини і водія це перше ДТП. Це факти (не чиїсь слова, не здогадки, не припущення, а ФАКТИ) !!! Кожен собі зробить висновок, але судити не треба, бо це не наша справа! Особливо ледащім поцам, які сидять на дивані і усіх поливають багном, не розібравшись!
kias до Адам Показати IP 16 Березня 2015 20:30
Угу... от тільки ям там немає, тимбільше таких щоб викинути авто на узбіччя. Ну і судячи з авто швидкість була далеко не 60км/год
Адам до kias Показати IP 16 Березня 2015 21:05
Швидкість була не 60 км/год, а 95 км/год - це теж факт! А яма була, раніше, машину почало нести, водій намагався втримати керування, але не зміг.
А.П. Показати IP 16 Березня 2015 22:06
На відео чітко видно,що водій п"яний,коли працівник даї його кликав 1.15хв.,і нех.тут басні розказувати
VASIA Показати IP 16 Березня 2015 22:58
А.П.МЕНШЕ говори як ти чорт кушовий .говорити ,що ти можеш,як ти очей своих не бачив,а за людей говориш!!!
vasia Показати IP 16 Березня 2015 23:03
Начинай уже хряпать,чтобы проще в жизни было,и не приходилось на людей смотреть.бес ею....учий!!!а не братьям в карман заглядывает!!!
туарег АС7776АІ Показати IP 16 Березня 2015 23:04
Водій неадекват, гнида ще та
А.П. Показати IP 16 Березня 2015 23:13
Ех Вася,вася -жизнь не удалася...
Анончик Показати IP 17 Березня 2015 07:46
Ну хоть нікого не збив, на відміну від Сокола. Хоча і того Сокола випустили. Так ща і цьому нічого не буде.
весна Показати IP 17 Березня 2015 09:28
як Сокола випустили? з яких таких міркувань? просто шок.
свідок. Показати IP 17 Березня 2015 13:07
Сам водій працівникам ДАЇ хвалився шо йшов 160, це по-перше. По-друге на набережній немає таких як, щоб його викинуло на опору та при цьому її звалило. По-третє - стрілка спідометра при ударі зупинилася на позначці 120 км. По-четверте - водій ледь стояв на ногах, коли приїхали праціники ДАЇ. На рахунок кількості ДТП даної особи потрібно уточнити, пізніше допишу.
123 Показати IP 17 Березня 2015 18:17
Той хто казав шо на 1.15 кликали водія і він був сіній ...... Це не водій.... ти сначяла розберись а потім говори..
Анатолій Показати IP 18 Березня 2015 11:50
Після дтп сильно не поскачеш бо як найменше то буде шок, так що про поведінку по відео судити не можна.
Пасажир Показати IP 19 Березня 2015 12:51
Кликали на 1,15 мене(пасажира авто) а не водія а водій автомобіля був тверезий. А шатало мене від того що нога боліла. А автору рекомендую коли не знаєш інформації на 100 відсотків то краще про це і не писати.
анонім Показати IP 19 Березня 2015 19:13
коментар було видалено
ввв Показати IP 11 Травня 2015 21:00
Ну Ви всі ****** сидите на своїх діванах,нех*р чим занятись, ніх*ра не знаєте і пишете свої здогадки! Нах*ра це виплітать!
VOLI Показати IP 25 Грудня 2017 11:00
його час ще не прийшов