USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку ДТП - на місці, де аварії «трапляються мало не щодня»

11 Червня 2015 15:40
Дорожньо-транспортна пригода з постраждалими сталася сьогодні, 11 червня, близько 10 ранку на перехресті вулиць Московської та Козакова у Луцьку.

Як розповіли Інформаційному агентству Волинські Новини у прес-службі ДАІ, водій автомобіля Mercedes-Benz, що рухався вулицею Козакова в напрямку вулиці Мазепи, не встежив за дорожньою обстановкою та не надав перевагу в русі автомобілю Renault Kangoo, що рухався головною дорогою (вулиця Московська). В результаті ДТП госпіталізований один із водіїв.

Як повідомляє «Слово Волині», карета «швидкої» за лічені хвилини уже була на місці - постраждалий отримав травму живота.

Зі слів мешканців вулиці, такі аварії тут трапляються мало не щодень. Знаки залишаються непоміченими водіями. Уже не раз просили мера міста покласти «лежачого поліцейського», щоб зменшити кількість ДТП.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
Мася Показати IP 11 Червня 2015 15:42
А до чого тут міська влада? Треба дотримуватися правил дорожнього руху. На кожному перехресті не покладеш лежачих поліцейськіх
Ярослав Показати IP 11 Червня 2015 15:57
Там не знаки, там забори побудовані з захватом території та кущі треба знести - водію просто не видно нічого.
свг Показати IP 11 Червня 2015 16:34
якщо не дотримуватися пдр то ні лежачий ні стоячий поліцейський не допоможе.
111 Показати IP 11 Червня 2015 17:41
Якщо їхати з Рівненської то того знака там не видно, він гарненько заховався за гілками дерев! І хто не знає, що Московська вулиця головна (буквально 1-2 роки назад стала головною), той і їде собі спокійно, керуючись правилом, "помеха справа".
Лучанка Показати IP 11 Червня 2015 18:06
Це жах!! Знаю родину ! Чудові люди ! Водій Kengo потребує серйозного лікування ! Завжди страждають невинні , а винуватці *мажори*,як завжди, спробують відкупитися,надіємося на чесність правоохоронних органів та справедливе розслідування.
Комуніст Показати IP 11 Червня 2015 18:12
Московська - як бальзам на душу. Ще б якусь вулицю путінською назвали б.
задовбали Показати IP 11 Червня 2015 18:14
то треба того умніка який зробив московську вулицю головною, при цьому не пообрізав кущі перед знаками тудою заставити щодня їздити.....
ого до задовбали Показати IP 12 Червня 2015 08:18
таки дивився вмисне на знак.. ЙОГО ВИДНО за метрів 100-150 точно, РАЗОМ з цим мені не зрозуміла логіка визначення московської головною дорогою., протягом будь-якого періоду часу по Козакова ЗНАЧНО більше їздить транспорту ніж по кацапській.....
Моня в шоці Показати IP 11 Червня 2015 20:49
Лучанка,а на якій швидкості їхав водій кенго,що його аж розвернуло в іншу сторону?! Про які ускладнення йдеться,якщо водій відмовився спочатку від госпіталізаціїгоспіталізації, згодом крутилась голова,а поїхав в лікарню з животом?????
свідки до Моня в шоці Показати IP 11 Червня 2015 20:58
А з чого ви взяли , що звернувся з животом?Краще подумайте про швидкість мерседеса....що від його удару рено розвернуло....
дочка Показати IP 11 Червня 2015 20:53
батьки теж там потрапили в аварію
Моня в шоці Показати IP 11 Червня 2015 21:01
Так пише ж госпіталізовано з животом,вчитайтесь!!! Мерседес їхав 60,бачив на власні очі дтп!!!
свідки до Моня в шоці Показати IP 11 Червня 2015 21:06
То що ж ви одного мерседеса бачили?Рено не помітили? Що ж ви за свідок то такий цікавий?
Моня в шоці до свідки Показати IP 11 Червня 2015 21:09
Ну от і цікавлюсь,може хто знає,яка швидкість в рено була,ау свідки?то які ускладнення лучанка-свідки?????/
Анонім до Моня в шоці Показати IP 11 Червня 2015 21:16
Моню, нехай цим питанням займається міліція.... а вас нехай це не бентежить
Анонім до Анонім Показати IP 11 Червня 2015 21:33
Ну то нащо ото писати,хто правий,хто виноватий і про відкуп???? Звичайно,міліція все розставить по своїх місцях!
Анонім до Анонім Показати IP 11 Червня 2015 21:36
Повністю згідна
лучанка до Моня в шоці Показати IP 11 Червня 2015 21:08
До вашого відома, трамви живота у постраждалого не було. Скарги інші....Але ви ж все бачили....
Моня в шоці Показати IP 11 Червня 2015 21:11
"Постраждалий отримав травму живота"....ну то хто читає через рядок?не я ж придумав!
лучанка до Моня в шоці Показати IP 11 Червня 2015 21:15
Монічко, це не завжди правдиве джерело. Тому не дуже вірте...
Лесик Показати IP 11 Червня 2015 21:29
А як на мене, водій рено ше той мудрило.... Вирішив збрити тупо бабло...
Анонім до Лесик Показати IP 11 Червня 2015 21:36
Нехай Бог милує такі заробітки. Не суди по собі
Іван до Лесик Показати IP 11 Червня 2015 22:50
той з кенгу в міграційні працює чинушка
Кузькін до Іван Показати IP 12 Червня 2015 09:01
Це йому не допоможе!
бандеровець Показати IP 11 Червня 2015 22:06
наші чесні та справедливі журналісти в Рено номер сфоткали а в мерсі сміливості не хватило?
Анонім до бандеровець Показати IP 11 Червня 2015 22:18
Звичайно, хто ж буде фотографувати мерседеси, які зареєстровані на фірми.....
Анонім до бандеровець Показати IP 11 Червня 2015 22:20
Так і кортить номер мерса скинути
аноніму Показати IP 11 Червня 2015 22:29
То ти купи собі мерса,що слабо??? Кишка дозволяє писати тільки тупі коменти)))
Просто Показати IP 11 Червня 2015 22:35
В нашій країні чомусь завжди звинувачують тих, хто їздить на дорогих авто. Але повірте правила дорожнього руху порушують усі, в т ч і водії на простіших авто. Просто це дуже невдале перехрестя, де часто траплються аварії і на яке вже давно має звернути увагу наша влада аби в подальшому уникнути подібних ситуацій.
дружина постраждоло до Просто Показати IP 11 Червня 2015 22:39
Прочитавши коментарі, надіюся на Бога і на справедливість....
справедливо до Просто Показати IP 11 Червня 2015 22:39
Погоджуюсь! Перехрестя таки вельми небезпечне і така ситуація могла б статись з кожним,в незалежності від марки авто!
справедливо до Просто Показати IP 11 Червня 2015 22:39
Погоджуюсь! Перехрестя таки вельми небезпечне і така ситуація могла б статись з кожним,в незалежності від марки авто!
галя Показати IP 11 Червня 2015 22:42
Все настільки погано,що ви сидите в неті і пишете коментарі,а не зайняті опікою над постражлалим чоловіком????...мда уж
анонім до галя Показати IP 11 Червня 2015 22:44
Таки да....ггг)
Анонім до галя Показати IP 11 Червня 2015 22:49
Не дай Боже вам бути на мому місці. ДЯКУЮ ЗА ПІДТРИМКУ
дружина постраждоло Показати IP 11 Червня 2015 22:46
За порадами друзів прочитала коментарі. Здивована людською жорстокістю. Плітки породжуються надзвичайно швидко. Прикро, що ніхто не бачить себе. Сподіваюся на справедливість і дякую Богу, що усі живі.
yeti Показати IP 12 Червня 2015 09:57
то стиль ВН у всьому винити владу. от був би паліца та парішав би. вже канстанкевічь нарішала. навіть не чути.. мішн компліт