USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку - ДТП: збили чоловіка на переході

8 Вересня 2014 22:55
Біля Господарського суду, на переході автомобіль збив чоловіка. ДТП сталася на вулиці Глушець, - про це повідомляє ВолиньPost.

Згідно з попередніми даними, постраждалий - у тяжкому стані. Його доставили до лікарні близько 19:30.

Як повідомили у прес-службі волинської міліції, 23-річний водій, керуючи автомобілем «Мерседес Е220», здійснив наїзд на 80-річного пішохода на нерегульованому пішохідному переході, внаслідок чого пішохід отримав тілесні ушкодження та доставлений у лікарню.

Зі слів очевидців, постраждав старенький чоловік, який косив траву біля річки Стир. "Йшов з праці в 18.45 і на пішоходному переході на нього наїхав "мерс" . У "мерса" АС9559ВН розбите лобове скло зліва. Кажуть, водій і його шеф не тікали. Старенького "швидка" завезла до лікарні, а міліція прибула не відразу", - кажуть свідки.

Правоохоронці встановлюють усі обставини та причини цієї дорожньо-транспортної пригоди.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
я Показати IP 8 Вересня 2014 23:01
на глушець взагалі дорогу неможливо перейти
Лучанин Показати IP 8 Вересня 2014 23:29
А чому немає інформації, хто збив?
У-ух! до Лучанин Показати IP 9 Вересня 2014 00:33
Дивись на машину....він ,даже,номера не здер.
мда Показати IP 8 Вересня 2014 23:39
Судячи з номера авто получиться напевно, що потерпілий нагло пошкодив мерседес
Анонім Показати IP 9 Вересня 2014 08:00
Там багато аваррій буває та нашій любій ладі впадло навіть якусь лампочку вкрутити щоб в ночі хоч щось було видно...
НІНА ЛОГІКА Показати IP 9 Вересня 2014 09:30
Ох цей мерс (номер АС 9559 ВН) і летів, якщо гальмівний шлях від переходу ще метрів 10!
Лучанин Показати IP 9 Вересня 2014 10:27
Постраждав старенький чоловік, який косив траву біля р.Стир. Йшов з праці в 18.45 і на пішоходному переході на нього наїхав "мерс" . У "мерса" АС9559ВН розбите лобове скло зліва. Водій і його шеф не тікали. Старенького "швидка" завезла до лікарні. Міліція прибула не відразу.
пішохід Показати IP 9 Вересня 2014 10:27
Там дуже небезпечний перехід - автівки летять на шаленій швидкості.
Водій Показати IP 9 Вересня 2014 11:49
Люди, думаєте відповідальні чиновники м.Луцька чи керівник ДАІ Вас почув, що там потрібний лежачий "ПОЛІЦАЙ"? Дуже сумніваюся. Часті випадки ДТП їх не стосуються :(.
Саша Показати IP 9 Вересня 2014 21:52
Ну, звичайно, дід правий - а навіщо дивитись наліво, а дійшовши до середини дороги - направо? Він же на пішохідному переході!!! А хто пробував відтормозитись з швидкості 60 км/год? Так - дід правий, але в лікарні. А міг би бути і правий, але в дерев'яному ящику. ЛЮДИ!!!! Виходячи на дорогу - дотримуйтесь правил дорожнього руху. Переходьте дорогу за правилами. І памятайте - можна бути і правим і постраждалим одночасно. Не вартує кілька секунд, за які ви пропустите автомобіль, вашого життя. Не завжди водій може побачити пішохода, не завжди є можливість затормозити...