USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку горів клуб «Зебра»

8 Квітня 2015 14:53
У нічному клубі “Зебра”, що у Луцьку, трапилася пожежа.

Про це інформують користувачі на “Луцькій дошці”.

Як повідомляють місцеві мешканці, за станом на 14:35 пожежу ліквідували, а пожежники почали збирати обладнання.

Журналісти Інформаційного агентства Волинські Новини працюють на місці події, деталі повідомлять згодом.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
не пацик Показати IP 8 Квітня 2015 14:56
на один притон буде менше !
Оля до не пацик Показати IP 8 Квітня 2015 15:38
Ви мабуть притонів не бачили, або дуже обізнані в цьому зі свого розуміння даного терміну!!! Власники завжди старалися зробити все можливе, щоб цей заклад процвітав і зробили це. А те що район "цікавий", це вже інша справа. Шкода роботи і праці власників, так як вони все власними силами там робили, вклали пів життя в цей заклад, а зараз таке. Тримайтеся!!!!Можливо це шанс повністю змінити концепцію, щоб різні необізнані не називали притоном!!!
опа до Оля Показати IP 8 Квітня 2015 16:08
Чим це вам район не довподоби? Ще один притон на Винничека є "карабас-барабас" і на Потебні "наталка", які також мешканцям заважають.
славан до Оля Показати IP 9 Квітня 2015 12:49
вони алкоголь малолітнім продавали вночі. мені геть не шкода.
MdG до не пацик Показати IP 8 Квітня 2015 17:30
В цьому як ти, в міру своєї примітивності, виразився "притоні" проходили гарні турніри з більярду і дартсу. Люди зі всієї України приїзжали. Власник постійно хлопцям на АТО допомогу відправляв. Якщо не знаєшь то краще йди троллити іншу тему. А щодо Зебри дуже шкода що так сталося. Гарний заклад з классною кухнею був...
саня Показати IP 8 Квітня 2015 15:23
Жалко
Лучанин Показати IP 8 Квітня 2015 15:31
багадєльня згоріла, хоч люди в гуртожитку висипатись будуть
ІІ Показати IP 8 Квітня 2015 15:40
Та скоріше, що це ті ж "люди" і підпалили. З гори скинувши щось.
саня Показати IP 8 Квітня 2015 15:53
Це загорівся фритюр
Булька до саня Показати IP 18 Грудня 2015 17:14
Звідкі така точна інфомація????
MATROS Показати IP 8 Квітня 2015 15:55
дуже шкода, дуже гарний заклад, а різні дібіли, що радуються з цього, мабудь ніколи там не були або просто неадекватні люди....
юра Показати IP 8 Квітня 2015 16:00
Шкода
889 Показати IP 8 Квітня 2015 16:34
про шкоду диму від помімерних матеріалів нічого не сказано а чому? а про сморід який практично у всьому районі?
ВУдман до 889 Показати IP 10 Квітня 2015 11:03
А ця знову зі своїм смородом.... Кому шо, а курці просо.
сава Показати IP 8 Квітня 2015 18:23
клуб биль-менш.робитникив жалко.може трохи пид викнами стане тихише.
Шкода вас!!! Показати IP 8 Квітня 2015 20:32
Власники нехай тримаються. З Божою допомогою, потрохи відновите!!! А писаки, хотьби перед таким великим святом не злорадствуйте! В людей біда!!!
BodyA Показати IP 8 Квітня 2015 21:09
Зебра - не "нічний" клуб, а більярдний, хоча по цінах до нічного невпинно наближався... Шкода, в Луцьку небагато закладів, які працюють до 4.00 год.
лучанин Показати IP 8 Квітня 2015 22:36
як підпалити то не було кому...а як погрітися то пів району зібралося)))))
Анонім Показати IP 9 Квітня 2015 00:53
А де він знаходиться?
Анонім до Анонім Показати IP 9 Квітня 2015 10:21
на дпз. через дорогу від базарчика по Дружби Народів
Оксана Показати IP 9 Квітня 2015 10:40
Хороший заклад був, не раз ходила туди з дитиною поїсти смачну піцу, адже більше в районі не має куди сходити з дитиною на піцу. І в літньому кафе стояв батут, на якому діти могли пострибати. Шкода...
славан до Оксана Показати IP 9 Квітня 2015 12:45
а вночі вашій дитині алкоголь і цигарки продають
славан Показати IP 9 Квітня 2015 12:43
там малолітнім спиртне продавали -1 то добре
Булька до славан Показати IP 18 Грудня 2015 17:15
Малолітніх після 11,без супроводу дорослих взалі непускали.....про який алкоголь йде річ????
славн до Оксана Показати IP 9 Квітня 2015 19:56
Заклад працює і вдень, якшо ви не знаєте, а якщо ви ходите тільки по-ночам, то це ваше право.