USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку легковик на переході збив жінку з онукою. Фото

1 Червня 2017 18:00
Дорожньо-транспортна пригода, у якій постраждала жінка та її внучка, трапилася сьогодні у Луцьку.

Як розповіли у прес-службі патрульної поліції, аварія сталася близько 13 години.

Так, на вулиці Володимирській ВАЗ наїхав на жінку та дитину (2004 року народження), які переходили дорогу на пішохідному переході. Постраждалих доправили у лікарню.

У водія не виявилося посвідчення водія, оскільки він лише навчається, щоб здати на «права». Як зазначили патрульні, у крові водія алкоголю не виявили.

Фото патрульної поліції Луцька.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Пішохід Показати IP 1 Червня 2017 18:06
Чому по всьому місту, крім центра немає чіткої розмітки на переходах?
Вітя Показати IP 1 Червня 2017 20:40
Ооооо українські бляхи !!!Та ще й без прав !!Виявляється і таке буває ,а то всі ниєте на литвовців і поляків!!Не забувайте шановні ,що кожного дня ДТП стаються там де немає синіх блях ,а лише самі українські ,я про регіони далекі від кордону .Не шукайте причину в бляхах ,шукайте її в голові
Лучанин Показати IP 1 Червня 2017 22:20
Чого не пише: "автомобіль на українських бляхах, за кермом якого був накурений пацан без прав"?! Як литовські або польські бляхи то ви вже аж в назву новини то сунете, не те що просто в тексті!
ВІТІ Показати IP 1 Червня 2017 22:53
Різниця в тому що 99 відсотків водіїв на автомобілях з іноземною реєстраією втекли б з місця аварії і знайти їх було б важко