USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

У Луцьку маршрутка 5 метрів тягла чоловіка, якого затиснули дверці

16 Грудня 2016 21:49
Патрульні надали допомогу чоловікові, якого затисло дверцятами маршрутки, повідомили у патрульній поліції Луцька.

Сьогодні ввечері екіпаж патрульної поліції отримав виклик в район Київського майдану, де водій маршрутного таксі здійснював посадку пасажирів на зупинці громадського транспорту та затис дверима ногу одному із громадян.

На додаток він просунув чоловіка близько 5 метрів, через що той отримав травми.

Патрульні надали потерпілому першу допомогу на місці та відразу викликали швидку, щоб медики оглянули чоловіка більш детально.

При попередньому огляді лікарі повідомили, що у потерпілого, ймовірно, перелом ключиці та забій коліна. Його госпіталізовано до лікарні. Також на місце події викликали слідчо-оперативну групу для встановлення тяжкості провини водія маршрутки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Пішохід Показати IP 16 Грудня 2016 22:01
Це якраз в тему про підвищення вартості проізду в маршрутках!
Аліна Показати IP 16 Грудня 2016 22:12
Водій має бути водієм, а не кондуктором.
Пасажир до Аліна Показати IP 17 Грудня 2016 00:03
Згідний. Але везти людей і балакати по телефону він встигає?!
34 до Пасажир Показати IP 17 Грудня 2016 04:52
І порушувати практично всі ПДР, таке враження що правила придумали для всіх крім маршруток
Олена Показати IP 16 Грудня 2016 22:39
жах який!!!
1 Показати IP 16 Грудня 2016 22:43
В суд на власника маршрутки, відшкодування матеріальних і моральних втрат.
2 до 1 Показати IP 16 Грудня 2016 23:26
Ти - дур..а, пои чому тут власник? Може він перебував за кермом?
Перехожий до 2 Показати IP 17 Грудня 2016 07:37
А в власник при тому, що він взяв на роботу водія і він за нього відповідає. Якщо він не може підіпрати відповідального водія, то хай тепер і відповідає з ним разом.
Андрій Показати IP 16 Грудня 2016 23:21
Я був в маршутці він був добре бухій цей типуля
Київський Майдан до Андрій Показати IP 17 Грудня 2016 01:53
Яка різниця бухий чи не бухий. Є дзеркало де водій повинен бачити обстановку.
Іван до Андрій Показати IP 17 Грудня 2016 08:05
Це нічого не міняє
Анонім Показати IP 17 Грудня 2016 01:41
Які ДВЕРЦЯТА,нема такого ,
Анонім Показати IP 17 Грудня 2016 04:20
П'яний пасажир чи тверезий це його особисте! А от те, що водії маршруток дуже часто неуважні, неввічливі і злі-це інше! Якщо ти працюєш водієм громадського транспорту-май витримку і повагу до людей(якими б вони не були).
До Андрій Показати IP 17 Грудня 2016 09:59
А ти весь такий щирий та украіномовний і у вишиванці байдуже і мовчки спостерігав за тим як людину тягне авто !!!
БЕ до Аліна Показати IP 17 Грудня 2016 10:09
а ЯКБИ ЦЕ ТРАПИЛОСЬ З ТОБОЮ ЧИ З КИМОСЬ З ТВОІХ РОДИЧІВ? і яка сума проізду повинна бути щоб водіі погодились на кондуктора хоч це не гарантує БЕЗПЕКИ ПАСАЖИРАМ серед яких можеш опинитись і НАВІТЬ ти !
бр Показати IP 17 Грудня 2016 10:20
Це не 16 ка?
А до бр Показати IP 17 Грудня 2016 23:29
25
123 Показати IP 17 Грудня 2016 11:29
Оплачувати проїзд при виході, а не при вході. Тоді водій не буде їхати з зупинки якнайшвидше. А то люблять влаштовувати відстій на зупинках по 5 хвилин, збираючи пасажирів.
Лучанка Показати IP 17 Грудня 2016 14:06
Він його не сунув 5 метрів.Я була на зупинці коли це все відбулося .Він заскочив коли двері на половину закрилися і водій на той час вже рушив.Для чого винити водія якщо ситуації не знаєте?Я щодня їду на роботу і з роботи в громадському транспорті,дуже часто трапляються неприємні ситуації як і від водіїв,так і до пасажирів.Неодноразов читала що в маршрутках смердить і в цьому вина водія.А на мою думку вода в Луцьку є безперебійно,потрібно дотримуватися гігієни,і буде пахнути.А те що в 7-8 год ранку напхається багато людей з будуняки.накуряних це не вина водія
Аліна Показати IP 17 Грудня 2016 15:11
Лучанка,я вас повністю підтримую)Дуже багато випадків є...коли вже водій рушає,а пасажир тільки надумав вийти.І всерівно як завжди будуть винні водії....а те,що пасажири самі собі такі ситуації влаштовують,то це ніхто не враховує.Прикро,шо в нас такий народ(
Нормально Показати IP 17 Грудня 2016 17:13
В м.Рівне за проїзд оплачують при виході з громадського транспорту . На мою думку привчити людей до цього і водій не буде давати здачу при рухові транспорту і пасажири привикгуть з часом до цього. Передніми дверима виходимо і розраховуємося з водієм.
до Нормально Показати IP 17 Грудня 2016 18:45
в Бердянську так само як і в Рівному!! але Луцьк -то інший народ .тут захищають водіів які порушують все що можна забуваючи про головне правило -що не пасажир для водія а водій для пасажирів! тому у Львові дуже добрезнають хто такі волиняни