USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку Мерседес «MISHANYA» в’їхав у ванну. Фото. Відео

13 Жовтня 2017 11:37
Аварія під час якої легковик протаранив стіну приватного будинку сталася у ніч на 13 жовтня в Луцьку.

Про це Інформаційному агенству Волинські Новини повіомили у перс-службі патрульної поліції Луцька.

Так, близько 3 години на перехресті вулиць Клима Савури та Задворецької легковик «Мерседес» на швидкості влетів у стіну приватного будинка. Своєю чергою, водій авто розповів патрульним, що у машини відмовили гальма. Тест на алкоголь показав, що водій був тверезий.

На щастя, ніхто у ДТП не постраждав. Автівка зазнала значних механічних пошкоджень.

За фактом ДТП патрульні склали протокол за статтею 124 КУпАП (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна).

Як пише Волинь 24, авто протаранило стіну ванної кімнати, пошкодило водопровідну трубу. Видання зазначає, що автівка на литовській реєстрації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Glover Показати IP 13 Жовтня 2017 11:51
Ну, захотів помитися, навіщо так афішувати???
Антибіотик Показати IP 13 Жовтня 2017 12:10
Хто бачив бандитський Петербург,частину адвокат,той зрозуміє."мишаничка?тьі что наделал,пес смердячий?
Литва Показати IP 13 Жовтня 2017 12:37
Номерні знаки лєвандоси.
"Моя хата з краю, пе Показати IP 13 Жовтня 2017 14:05
А у ванній кімнаті, ми все одно збиралися ремонт робити.
Русский Показати IP 13 Жовтня 2017 21:31
За##ал этот бардак с машинами и номерами...Мишаня,бл#...
Андрій Показати IP 14 Жовтня 2017 10:22
І ось таким довбням дозволити дешево розмитнити та недорого придбати авто ? Практика показує, що на таких авто їздять наїзники 18-30 років (наголошую : в більшості випадків), які не мають коштів утримувати ці іномарки у належному технічному стані. Машина коштує ніби дешево, а запчастини - дорого, приганяють їх сюди і "гоцають" поки не розвалять, наражаючи на небезбеку і себе і, що саме страшне - інших. і до відповідальності їх не притягнеш, і машину на штрафмайданчик не забереш ("бо я не я, хата не моя"). І власники цих автівок, цим, як правило, зловживають. Бо у тримувати таку іномарку у справному стані інколи коштує дорожче за саму іномарку.
Анонім Показати IP 14 Жовтня 2017 14:45
Номери ТЗ підроблені. Згідно законодавства Литви, такі номерні знаки заборонені (окрім ТЗ з іноземною реєстрацією)
Міша Показати IP 16 Жовтня 2017 17:37
Чи вас *бе хто на чому ізддить,купи ланоса на наших і сиди коменти пиши людям,це не означає що ми маємо переплачувати за документ