USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.75 39.95
  • PLN 9.70 9.85

У Луцьку «Мерседес» збив велосипедиста, який вискочив з-за тролейбуса. Відео

18 Вересня 2018 08:36
ДТП сталася зранку 18 вересня на проспекті Перемоги в Луцьку.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці події.

Так, близько 8 години навпроти історичного факультету СНУ, неподалік кільця, «Мереседес» збив велосипедиста.

Як повідомили у прес-службі волинських патрульних, велосипедист несподівано виїхав з-за тролейбуса, тож водій «Мереседеса» не встиг його вчасно помітити та зреагувати на ситуацію. Відбулося зіткнення. Життю велосипедиста нічого не загрожує, його відвезли до лікарні ще до приїзду патрульних.

На місці працює слідчо-оперативна група, яка і встановить обставини ДТП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Sheffield Показати IP 18 Вересня 2018 08:48
Колесо лежало метрів в 10-15 від велосипеда. Добре водій мерса приложився
Євробидло Показати IP 18 Вересня 2018 09:12
А дальше, перед мостом Спрінтеру в зад прилетіло, весь міст в напрямку Перемоги стоїть.
555 Показати IP 18 Вересня 2018 09:37
Цей козел на мерседесі відомий порушник, постійно ганяє по Луцьку на великій швидкості. Доганявся. Забрати права, і по морді надавати
Вася Показати IP 18 Вересня 2018 10:50
чому не пишете про атавІста Рижкова? вІн сьогодні о 9-00 своїм бляхокорчем скоїв дтп на азс WOG у Струмівці!!!
))) до Вася Показати IP 18 Вересня 2018 15:05
Василь-ім'я...Вася - діагноз.....звідки така неприязнь до блях ????....дтп скоюють як на нашій реєстрації так і на іноземній...від водія залежить і від того що в нього в голові....якщо вітер замість мізків то він любий ТЗ розвальцує...таврії в дтп попадають,жигулі і мерседеси нові....уважними потрібно на дорозі бути...неважливо яка реєстрація....автомобіль сам не їздить!!!!.....і особисто...як на мене...краще мати мерседеса року 2000-2005 на бляхах....ніж ланоса чи аксента на укр.реєстрації....гроші тіж само...тільки комфорту та безпеки в рази більше!!!!
Вася до ))) Показати IP 18 Вересня 2018 17:47
якщо це вам так важливо то акцент звертаю на атавіста Рижкова!!
))) до Вася Показати IP 18 Вересня 2018 18:45
особисто його незнаю....але від біди ніхто незастрахований!!!
Правопорядок Показати IP 18 Вересня 2018 17:06
Чомусь в статті не написали,що велосипедист був в нетверезому стані ,про що сам правоохоронцям вигукував ,та ще й дорогу переїжджав не там де можна.Чи для велосипедистів і пішоходів не існує правил дорожнього руху?! Сам створив аварійну ситуацію на дорозі ,тільки додав неприємностей людям!!!