USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Луцьку - дві подвійні ДТП. ОНОВЛЕНО

24 Грудня 2015 15:02
Дорожньо-транспортна пригода за участю трьох автомобілів сталася У Луцьку на вулиці Набережній сьогодні, 24 грудня. Про це повідомляє «ВолиньPost».

Не розминулися автомобіль Volkswagen, Жигулі та Fiat.

Винний у дорожньо-транспортній пригоді водій Volkswagen. Своєї провини чоловік не заперечує і сам викликав наряд поліції.

На щастя, ніхто не постраждав. Через дорожньо-транспортну пригоду на Набережній на момент аварії утворився величезний затор.



Того ж дня близько 14-ї години в Луцьку на вулиці Ковельській зіткнулися три автівки.

Автомобіль РЕНО зіткнувся з автомобілем ОПЕЛЬ, який здійснював поворот.

Внаслідок зіткнення останній вилетів на тротуар, де врізався в припаркований автомобіль Крайслер.

Внаслідок ДТП три автівки зазнали механічних пошкоджень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
аксель Показати IP 24 Грудня 2015 15:42
з появою моя нова поліція у Луцьку ДТП почастішали?
SLR до аксель Показати IP 24 Грудня 2015 16:34
Не бачу зв"язку, оленів багато на дорогах!
Лучанин Показати IP 24 Грудня 2015 17:41
Завдяки поліції розігнали те кодло на авторинку варшавці і старому базарах.
rrr до Лучанин Показати IP 24 Грудня 2015 18:36
к*дло? подозрюю що в тебе немає машини або задрипаний москвич яким виїзаєш раз на рік .Спочатку треба парковки нормальні зробити і знаки непорібні прибрати яких прошлі менти поставили де треба і де не треба щоб людей на гроші брити , ось як все це зробиться тоді ментів виводити а не зразу травити , а то як завжди все через ж..
Лучанин до rrr Показати IP 25 Грудня 2015 10:01
Машина є і далеко не москвич і кожен день проїзджаю біля варшавки о 8:30 і долаю сім кіл пекла протяжністю у 300 метрів аж за 10 хв. Бо б...-..дь Мандарини, кури , порошки, і помідори вигружають прямо на проїжджу частину в три ряди. Там є стоянка для цього. А ці міс всесвіту з юванта які торгують трусами і паркуються посеред дороги можуть це зробити на парковці навпрти біля жд. вокзалу. Або взагалі їхати на маршрутці бо всеодно бухають в бутіках по пів дня.
Мар'яна до Лучанин Показати IP 25 Грудня 2015 21:08
Класно відповів! Красавчик!
мент Показати IP 24 Грудня 2015 17:50
Якщо й почастішали то тільки тому що їх стали 100% фіксувати. А раніше фіксували тільки половину.Решта вуалювались і рішались.