За 12 гривень лучани потраплять у в’язницю
Правоохоронці впіймали зловмисників, які пограбували чоловіка на вулиці Луцька. Забрали грабіжники лише 12 гривень, а сісти до тюрми можуть на 6 років.
До луцького міськвідділу внутрішніх справ звернувся 26-річний лучанин із повідомленням про пограбування. Чоловік розповів, що пізньої пори, коли він повертався з роботи, його пограбували двоє невідомих молодиків. Вони відібрали гаманець та документи і втекли.
Працівники міліції встановили, що кримінальне правопорушення скоїли 25-річний мешканець Ківерцівського району та 33-річний лучанин.
Щоправда, у гаманці постраждалого було лише 12 гривень.
У міліції стверджують, що кримінальне правопорушення у цієї "двійні" - не перший злочин, адже 25-річний молодик раніше судимий за крадіжку, а його 33-річний напарник - за вчинення хуліганства.
З а свої дії зловмисники можуть отримати покарання у вигляді позбавлення волі від чотирьох до шести років.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
До луцького міськвідділу внутрішніх справ звернувся 26-річний лучанин із повідомленням про пограбування. Чоловік розповів, що пізньої пори, коли він повертався з роботи, його пограбували двоє невідомих молодиків. Вони відібрали гаманець та документи і втекли.
Працівники міліції встановили, що кримінальне правопорушення скоїли 25-річний мешканець Ківерцівського району та 33-річний лучанин.
Щоправда, у гаманці постраждалого було лише 12 гривень.
У міліції стверджують, що кримінальне правопорушення у цієї "двійні" - не перший злочин, адже 25-річний молодик раніше судимий за крадіжку, а його 33-річний напарник - за вчинення хуліганства.
З а свої дії зловмисники можуть отримати покарання у вигляді позбавлення волі від чотирьох до шести років.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Дмитро
Показати IP
9 Січня 2014 10:53
у луцьку....а на якій вулиці? Конкретика де?
вася
Показати IP
9 Січня 2014 12:08
таких треба добре відлупцювати і не заграти а весною на роботи польові щоб пахало. і тоді буде уроком для наступників. А то сидіти їм це і треба. бо робити вони не хочуть а красти !!!!!!!! треба строгий режим для дебілів
У Чернігові через масовану атаку РФ поранені троє людей, пошкоджені медичний і освітній заклади
Сьогодні 12:03
Сьогодні 12:03
Українські далекобійні дрони уразили два НПЗ у Росії
Сьогодні 11:05
Сьогодні 11:05
На одній з вулиць Луцька тимчасово не буде газу
Сьогодні 10:37
Сьогодні 10:37
Після сексу в «Жигулях» народила дитину: на Волині за зв'язок з неповнолітньою судили чоловіка
Сьогодні 09:39
Сьогодні 09:39
У Луцьку зафіксували рекорд максимальної температури
Сьогодні 09:10
Сьогодні 09:10

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.