USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку на «зебрі» збили дитину і двох дорослих

2 Лютого 2015 16:04
Не помітивши двох дорослих та дитину, яку, зі слів свідків, мама везла у візку, 25-річний таксист збив їх на пішохідному переході.

Як прокоментував слідчий Луцького міськвідділу міліції Андрій Моклиця, водій автомобіля Opel Omega, рухаючись по проспекту Відродження у напрямку вулиці Рівненської, через неуважність збив на пішохідному переході трьох осіб: чоловіка та жінку з дитиною. Постраждалих забрали з місця пригоди при свідомості, проте про їх стан поки нічого невідомо.

Важко судити про те, що стало причиною ДТП, адже погода була ясною і видимість нічим не обмежена. Проте, саме це могло і завадити водію: розмовляючи зі свідками, він зауважив, що його засліпило сонце. До слова, пояснити журналістам причини інциденту 25-річний лучанин відмовився. А коли побачив телевізійну камеру, то заявив, що «знімати нічого не треба, бо тільки гірше буде», але пояснити, кому і чому не захотів.

Зрештою чоловіка патрульний екіпаж доправив у Волинський обласний наркологічний диспансер для того, аби встановити, чи був водій у стані алкогольного сп’яніння.

Жінку з маленькою дитиною, а також чоловіка забрала у лікарню карета швидкої допомоги. Про стан їх здоров’я поки нічого не відомо. Проте, вочевидь, удар був достатньої сили, аби серйозно травмувати постраждалих.
Зі слів лучанки Людмили, очевидиці ДТП, при ударі дитина вилетіла із коляски, а чоловік, ймовірно, отримав травму голови, внаслідок якої відкрилась кровотеча. Про це свідчить калюжа крові, поблизу місця наїзду.
Також сильно пошкоджене лобове скло автомобіля і понівечений пластик під фарою та над бампером автівки.
Не дивлячись на те, що удар трапився безпосередньо на пішохідному переході, гальмувати водій почав за 2 – 2,5 метрів до того, про що свідчать сліди на асфальті від покришок автомобіля.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 43
Олег Показати IP 2 Лютого 2015 16:22
О Боже! Треба ретелніше водіям видавати посвідчення водіїв!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Так люди гинуть на дорозі і калічаться!А винний штрафом обійдеться і все! Якщо спричинив ДТП люди постраждали -негайно забирати права і назавжди і тоді буде порядок і будуть уважніші.
Анонім до Олег Показати IP 2 Лютого 2015 16:43
Правильно Це ж на ПЕРЕХОДІ!
123 до Олег Показати IP 3 Лютого 2015 10:53
Отримає свої 4 роки умовно, рік-другий поїздить на маршрутці і шукатиме нових жертв.
ні Показати IP 2 Лютого 2015 16:31
коментар було видалено
111 Показати IP 2 Лютого 2015 16:36
Сьогодні їхав проспектом Відродження, на тому участку дороги дійсно дуже сліпило сонце. Так що не варто так сильно грішити на водія. Те що не прав, то однозначно, але погодні умови теж вносять свої корективи. П.С. А ті хто кричать про видачу/позбавлення прав і т.д., то я вам скажу так: "Всі ви грамотєї і мега-воділи, коли спостерігаєте за ДТП з вікна тролейбуса/паршрутки. Здайте на права, купіть авто, поїздіть пару років, а тоді вже залишайте такі коментарі. Бо складається таке враження, що вас просто жаба давить, що один їде на власному авто, а ви в обдертому салоні тролейбуса з стійким запахом поту і інших "ароматів" "
333 до 111 Показати IP 2 Лютого 2015 16:45
Врахуй що це сталось НА ПІШОХІДНОМУ переході!!!!! А там завжди МАКСИМУМ УВАГИ!!!!
111 до 333 Показати IP 2 Лютого 2015 16:53
Так я і написав,що водій на 100% НЕ правий! Але ж він не спеціально їх збивав. Коли їдеш в тіні, а потім різко виїжджаєш на світло(коли сонячні промені попадають прямо в очі), то на 1-1,5 секунди очі примружуються і видимість наближається до нульової, а це якраз час достатній, на те щоб зреагувати ЗАВЧАСНО на аварійну ситуацію!!!
фото №5 до 333 Показати IP 2 Лютого 2015 17:14
фото №5 доводить вашы слова, і мою думку також до того як воно було зроблене вже минуло трохи часу, тобто раніще сонце було лівіше, от будинок тінь і зразу за ним сонце
Б.С до 333 Показати IP 2 Лютого 2015 18:11
Повністю підтримую! Згоден з кожним словом!
Водій до 111 Показати IP 2 Лютого 2015 16:49
Але не потрібно і водіїв виправдовути. Ви вважаєте це нормально? Збив дитину, протаранив паркан дитсадка... А, це ж сонце засліпило, зірки на небі не так стали... Не дай Бог так нікому.
Олег до 111 Показати IP 2 Лютого 2015 17:08
Я послухав би як би вашу переїхав Камах по причині що сонце світить чи ж*а чешеться чи тьоща рознервувала. Не бачить то хай купить очки і ходить пішком. А збив то в тюрму на років 5 для профілактики зору і для того щоб усвідомив що міг вбити людей!
111 до Олег Показати IP 2 Лютого 2015 17:25
До чого тут Камаз і хто кого збив? Це не комент мужика, а пост істерички! Я просто аналізую ситуацію, а ви пишете те, у що хочете самі вірити, навіть не аргументуючи! Вибачте, але з бабками базарними діалог вести не буду! Для вас спеціально поставили лавочки біля під"їздів!!!
жах Показати IP 2 Лютого 2015 16:38
На Відродження, що не день, то ДТП, світлофори там потрібні! Ввечері на пішохідних переходах ще й освітлення погане! Але, що тут казати, всюди безпорядок...
222 Показати IP 2 Лютого 2015 16:43
На рахунок того, що сонце засліпило, то в такому випадку треба обирати безпечну швидкість руху, а не летіти!!!
111 до 222 Показати IP 2 Лютого 2015 16:58
Гальмівний шлях 2-2,5 метра, значить швидкість була не надто високою, скоріше за все в межах норми, зі сторони 18-ї школи купа переходів і яма(навпроти повороту на Там-Там експрес), так що зазвичай там всі їдуть 30-50 км/год...
аяяй до 222 Показати IP 2 Лютого 2015 17:18
швидкість руху мабуть була зависокою.і неуважність +безкультурья вордія призвело до трагедії
111 Показати IP 2 Лютого 2015 17:03
Я нікого не виправдовую і не звинувачую, просто вношу альтернативну думку. Не дай Бог комусь опинитись в такій ситуації!!! Всім бажаю рівних доріг і безаварійного стажу водіння!
...... Показати IP 2 Лютого 2015 17:10
Ще і наших пішоходів потрібно вчити щоб під машини не кидались , а то телефон біля вуха, голову в інший бік відвернуть і вистрибують на перехід ,бо вони надумали дорогу перейти , я не вигороджую водіїв так безпечну швидкість потрібно вибирати , але люди добрі пішоходи теж учасники руху і також повинні думати головою про безпеку руху .
Олег до ...... Показати IP 2 Лютого 2015 17:18
Він їх догнав біля розділюваної смуги а не біля тротуару. І не думаю що вони з коляскою бігли. В мене маленька така дитина і що мені з коляскою переходити коли немає сонця і машина ще біля міської лікарні?
рукаобличчя до Олег Показати IP 2 Лютого 2015 18:39
бачив? а я блін як завжди на 30 сек запізнився, вихожу з дому, а найцікавіше вже відбулося.
аяяй до ...... Показати IP 2 Лютого 2015 17:26
навіть на переході на зелене світло для пішоходів водії не зупиняються і не пропускають не всі але більшість
Олександр Показати IP 2 Лютого 2015 17:20
Зверніть увагу на першу фотографію. В яку сторону падає тінь? на тому місці де стоїть машина ДАІ, якраз є прогалина в тіні. Якщо уявити, що там водія засліпило, то цілком ймовірно, що він міг не побачити пішоходів і зреагував занадто пізно!
Доброта Показати IP 2 Лютого 2015 17:52
А я напишу одне, таксисти знахабніли і літають як скажені!!! Я йшла з дитиною по пішоходному переході, перша машина зупинилася пропустити а з заду нього вилітає таксист... ми встигли відскочити... І то не поодинокі випадки! Це вже достало!
Б.С до Доброта Показати IP 2 Лютого 2015 18:22
Я теж напишу одне, я не вигороджую водія, він винен, але, мене також задовбали пішоходи, які думають, що в них 9 життів. Я сам водій, але, в звязку з підвищенням цін на пальне, останнім часом поповнив ряди пішоходів. І знаєте що? Наші пішоходи уху_їли. Не про всіх мова, але дедалі частіше бачу таких на вулиці. Йти поза переходом і потім з незадоволеним виглядом проклинати водія, який не соізволив поступитися дорогою повєлітєлю сія тротуара - це не є нормально. Так само з переходами. Пішоход повинен виходити на проїзджу частину ПОВНІСТЮ переконавшись в безпечності свого маневру. Так, є водії-бидло, п*яні і т.д. Але, для того і написано ПОВНІСТЮ перенавшись! Зкожним днем пересвідчуюся, що найобережніший пішохід - водій без авто. Люди, я вас прошу, будьте толерантнішими. Це стосується як водіїв, так і пішоходів. Шановні колеги-пішоходи, пам*ятайте, що водій відсидить і вийде, а Вас з могили ніхто не витягне. Водіям ни гвоздя, ни жезла. Пішоходам довгих років життя:)
мудачок-таксі до Доброта Показати IP 2 Лютого 2015 18:36
ну то не ходи пішки, якщо достало. є така професія - брати наступне замовлення, не довізши попереднє навіть до половини дороги, а тоді літати як скаженому. не подобається - сиди вдома, там не діставатиме.
Доброта до мудачок-таксі Показати IP 2 Лютого 2015 22:25
Дуже толерантно і виховано! Відразу видно що за людина...ХАМ!!! І як сам підписався М*ДАК!!! На вас управа теж знайдеться... Господь все бачить!
Людмила Показати IP 2 Лютого 2015 18:32
Шановні колеги з "В.Н."! "Із-за неуважності" -такого в українській мові нема. Є "через неуважність". Так що будьте уважними:-)
Анонім Показати IP 2 Лютого 2015 18:47
За розумну винагороду можу сходити в суд і дати потрібні тій чи іншій стороні свідчення.
Лучанка Показати IP 2 Лютого 2015 18:57
Незнаю чи адекватні були очевидці,але не потрібно вже видумувати,якщо не бачили.Я була очевидцем і бачила,жінка і чоловік пострадали,так,але дитинка з коляски не випала,просто впала коляска. Якщо всі пасажири,які їздять в маршрутках чи тролейбусах думають що сонце це не поміха,то хай закриють рот,і дують в дві дирочки.Сядьте ви за кермо і проїдьтеся в таку погоду.Так,водій не правий,його ніхто не захищає,але і треба і пішоходам бути обережнішим,тим більше з дітками
Анонім Показати IP 2 Лютого 2015 19:22
Бо це таксист а вони всі бикотя бачили як фішку зняв бістро бо шейх документів напевно на таксі ванні не має
Анонім до Анонім Показати IP 2 Лютого 2015 19:56
коментар було видалено
Анонім Показати IP 2 Лютого 2015 19:24
Зараз як завжди найдеться куча свідків таксистів які в цей момент то їхали на зустріч то дрючили за кутом і бачили як мама бігла летіла і Трансільванії по телефону Щек з пляшкою пива в руках і йшла задом це їхня методика
Сергій Показати IP 2 Лютого 2015 19:27
Шкода, що трапилось ДТП це погано і винен звісно водій, але й пішоходи, вибачте на слові як барани йдуть на тому переході, не всі але переважна більшість, не зупиняючись, не дивлячись чи є машина, чи буде вона гальмувати, валить і все, бо воно бачте на переході, а зимою то взагалі... а біля ЦУМу чи Променя... валить стадо! Не може зупинитися почекати 2-3 людей і разом перейти, ні. тра валити і всі один за другим, потрібно бути уважним і взаємоввічливим як водіям так і пішоходам.
Анонім Показати IP 2 Лютого 2015 20:06
Хто є водієм,той розуміє що пішоходи теж добре винні.Зупинись,почекай,поки проїде або пропустить,а тоді вже йди
Андрій Показати IP 2 Лютого 2015 20:27
Сумнозвісний перехід, часто аварії. Звертаюсь до ДАІ - можливо варто облаштувати перехід? Можливо зі мною всі не погодяться, але для зменшення швидкості авто найдієвиший спосіб не знаки і не "лежачий поліцейський", а викопати на дорозі ямки в хаотичному порядку. Розумію що жорстоко для авто, але що робити коли водіям не доходить те, що на певній ділянці дороги потрібно їхати помаленько (я не про цей конкретний випадок, а взагалі) .
DдепешМ до Андрій Показати IP 2 Лютого 2015 21:14
На Відродження,мабуть 25-30 переходів з інтервалом 50м! І всеодно знаходиться не мало бидлопішоходів,які йдуть МІЖ тими переходами!
Анонім Показати IP 2 Лютого 2015 20:43
більшість таксистів керують авто п"яними ,обкурені і під дією інших наркотичних засобів і ніхто їх не перевіряє!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Анонім до Анонім Показати IP 2 Лютого 2015 20:49
І докази маєте чи це просто фантазія???
свідок до Анонім Показати IP 2 Лютого 2015 21:30
викличи таксі після 00,00 ,будуть тобі докази
Анонім до свідок Показати IP 2 Лютого 2015 21:35
Ніколи не бачила п'яних або обкурених таксистів,хоча частенько їжджу
ахахаххаха Показати IP 3 Лютого 2015 11:35
я б побачила коли б ви сіли за кермо машини що було б з вами я бачила як сталася ця аварія дитина з коляски нне вилетіла і шовер був не пяний
анонім Показати IP 3 Лютого 2015 18:56
Бачила аварію!дитина була в колясці!!!!!нікуди вона не випала!прибіг чоловік свідлк і вийняв дитину з коляски і коли підійшов назад до нас сказав,що немовля спало і все добре!водій не був п'яним!але він відразу почав хамити!а пішоходи не винні,так як вони були на середині пішоходу,нема чого гнатись,по Відродження підряд йде 7 переходів,нема кудиїм гнатись!!!!
людина Показати IP 3 Лютого 2015 21:46
Хто не є водієм,тому і не зрозуміти що це може трапитися з кожним,ніхто від цього не застрахований,так що не треба бидлячити на водіїв