USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Дитина випала і пролетіла кілька метрів: у Луцьку легковик наїхав на візок на пішохідному переході

27 Листопада 2023 15:17
Сьогодні близько одинадцятої години легковик на пішохідному переході вдарив дитячий візочок, який везла мати. ДТП трапилася на вулиці Чорновола у Луцьку.

Про це інформує ТРК «Аверс».

Як зазначається, півторарічна дитина випала з візка і пролетіла кілька метрів. Згодом вона почала втрачати свідомість.

Жінка з малюком побігла в дитячу поліклініку, куди і викликали швидку допомогу. Із черепно-мозковою травмою та забійною раною голови дитину госпіталізували до обласної лікарні.

Читати ще: ДТП у Луцьку на вулиці Чорновола: повідомили про стан півторарічної дитини

Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини у пресслужбі обласної поліції, водій автомобіля Ford Focus не помітив жінку з візком на пішохідному переході. Дитина наразі на обстеженні.

Відомості внесуть в ЄРДР за статею 286 ККУ.

Фото ілюстративне
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 27 Листопада 2023 15:37
Є такі мами в навушниках - спочатку візок із малям на дорогу, а тоді самій подивитися наліво.
! до Анонім Показати IP 27 Листопада 2023 16:16
А є такі водії - з кляпами на очах, не бачать людей на переходах!
Анонім до Анонім Показати IP 29 Листопада 2023 14:05
у мене виникло враження,що водійські права в Україні масово роздають неадекватним. Тебе щоб держава ввела додаткову перевірку на адекватність водіїв і щоб проходили вони її кожного року як мінімум. Автівок аж занадто багато на наших дорогах і в дворах. Їздить половина як бидло, ще й всі вимушені дихати смердючим загазованим повітрям.
Водій Показати IP 27 Листопада 2023 16:13
А є такі водії . Дорога слизька сніг випав. А воно пре як дурне. І ще сигналить бо спішить кудись. Вже не літо, ще іздять по прривичці.
Небайдужа Показати IP 27 Листопада 2023 19:41
Це просто жах і дно...як , в ясний день не побачити пішохода і коляску на переході??? І цей водій ще на волі???
Небайдужий до Небайдужа Показати IP 27 Листопада 2023 20:32
Це просто жах і дно...як,в ясний день не побачити автомобіль на дорозі???І ця "мама" ще на волі???
Петро до Небайдужа Показати IP 27 Листопада 2023 20:45
Як в ясний день можна запхати свою дитину під машину!!!! Водій звісно не правий, але мамі теж не має виправдання