USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

У Луцьку невідомий зламав дитині руку. Розшукують свідків

30 Травня 2017 11:06
Луцькі слідчі розшукують чоловіка, який на спортивному майданчику зламав дитині руку та втік.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив батько травмованого хлопчика Руслан.

Лучанин розповів, що 29 травня близько 17.40 на спортивному майданчику біля будинку № 6 на вулиці Чорновола невідомий чоловік наніс його сину тілесні ушкодження.

Як розповів пан Руслан з посиланням на слова своєї дитини, невідомий чоловік гуляв на майданчику разом зі своїм сином, віком 5-7 років. Спершу діти просто гралися м’ячем, а потім невідомий вирішив показати «як треба забивати голи». М’яч після удару травмував дитині руку – у хлопчика подвійний перелом лівої руки. Винуватець втік з місця пригоди.

На даний час в слідчому відділі Луцького відділу Нацполіції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.122 КК України.

Прикмети чоловіка, який травмував дитину: ріст 180-185 см, вік 30-40 років, має вуса. Був одягнений у футболку , шорти, взутий у футбольному взутті. Усіх, кому відома будь-яка інформацію про дану особу, просять зателефонувати за номерами 0958247566 (батько травмованого хлопчика) або 102.

Фото ілюстративне.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
артур Показати IP 30 Травня 2017 11:10
Вперше таке бачу. Мячем зламали руку. Та кожен з нас потрапляв мячем в когось. За це саджати чи притягувати до відповідальності? Схаменіться люди.
Лучанин до артур Показати IP 30 Травня 2017 11:32
Але ж не втікати, як паршивий кіт. Піймати виродка та пер*л*мати ноги.
Анонім до артур Показати IP 30 Травня 2017 11:49
Вусатий то ти???
Лучанин Показати IP 30 Травня 2017 11:26
Зловіть його та пер*л*майте ноги. Бидло, замість допомоги, втік.
Юля до артур Показати IP 30 Травня 2017 11:46
Якби твому сину якийсь мужик мячем зламав руку-я б побачила твоє "люди схаменіться"!!!!!!!!!!!!
Мило Показати IP 30 Травня 2017 11:52
Зловлять і що далі?? Зламав не умисно. Як зимою люди руки і ноги ламають щось жодного двірника через мережі не шукають.
Так Показати IP 30 Травня 2017 12:00
це нещасний випадок, а не умисний злочин. З заголовка можна зрозуміти, ніби якийсь неадекватний і агресивний дядько накинувся на дитину з кулаками і зламав їй руку.
Ксюша до Так Показати IP 30 Травня 2017 15:14
Залишення дитини в небезпеці карається законом. Свиня він сама справжня. Звичайно, що це могла бути випадковість, але ж залишити бідну дитину , яка корячиться від болі. Свиня тай все. Інших слів не доберу.
А до Ксюша Показати IP 30 Травня 2017 16:58
ви припускаєте, що це могла бути не випадковість, а що чоловік спеціально двинув м"ячем малому по руці? Забита рука під час гри в футбол не залишення в небезпеці, а що там може бути перелом не подумав і щось мені не віриться що дорослий чоловік просто кинувся негайно після удару навтьоки від дитини, яка плаче, а тим більше корячится - такого типу особи, як правило не граються з дітьми на майданчиках бо їм по фіг і на своїх і на чужих дітей. Чесно кажучи дивна історія і не знаючи, як було насправді не теба бігом клеїти ярлики і сипати звинуваченнями.
Іван Показати IP 30 Травня 2017 12:14
то чого втік???????????Дорослий же дядьора. не допоміг? який приклад свому сину дав?
Розумникам! Показати IP 30 Травня 2017 13:56
А можливо переломи були помічені вже дома батьками, а на вулиці чоловік не знав і не міг здогадатись про нанесені травми! Ви про це думали?? Крім того, для чого дитина лізла грати в мяч з дорослим незнайомим чоловіком?? Це питання щодо виховання до батька Руслана. Більше того, батько мав би навчити як відбивати мяч, як від нього ухилятися. А чоловік, який пробивав - він спеціально в руку цілив, аби її зламати??? Це смішно шукати людину і притягувати її до відповідальності.
сусід до Розумникам! Показати IP 30 Травня 2017 16:58
Дитина винна що дядько вліз на дитмайданчик і бив з усієї дурі???? Дитинна винна що не змогла ухилитись від такого удару? а ти вивернувся б? Той придурок мав би мужність визнати вину з необачності, а не відписуватись тут в коментарях і себе виправдовувати. Да, я посміюсь, якщо він не сам прийде а його притягнуть як цуцика.
Ото Показати IP 30 Травня 2017 14:28
не грайтеся ж чужими дітьми, бо якщо щось, то будете винні, навіть не говоріть до них, бо можуть звинуватити в психологічному тиску, залякуванні, навіть домаганнях і ще в будь-якій х..ні, що комусь в голову зайде. Скоріш за все мужик нікуди не тікав, а подумав, що просто забій, а не перелом, та й мало де і як могла дитина травмуватись без нагляду дорослих, а мамі з татом можна й начесати, що винен чужий незнайомий дядя.
Артур Показати IP 30 Травня 2017 16:34
А мені малий цей мячем носа зламав. Так що дорогі батьки готуйтесь до позову в відповідь. І через його неповнолітність відповідати будете ви. І повірте мої адвокати доведуть вину вашого сина.
Покімон Показати IP 30 Травня 2017 23:30
Та це бред. В нас в дворі тоже не раз руки ламали і нічого. Даже скандалу не було. Давайте за кожну зламану руки сажати дворника чи укладача асфальту чи забудовника майданчика?
Євген Показати IP 31 Травня 2017 08:56
Зламали хлопчику, а фотку вліпили руки дівки
Андрій Показати IP 1 Червня 2017 07:36
тре кальцію більше їсти!.....як казав один чоловік : " Что то грызут меня смутные сомнения!" -На мою думку члопчина чогось батькам не договорює!