USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

У Луцьку патрульні скоїли ДТП

17 Березня 2016 19:10
Автопригода з участю патрульної машини "Toyota Prius" трапилася на кільці біля Варшавського ринку близько 17-ї години.

Про це повідомляє ВолиньPost.

Поліцейські, зупинилися аби зробити зауваження пішоходам, які перебігали дорогу перед потоком автівок.

"Патрульний, який сидів за кермом, випадово відпустив гальма, не вибрав безпечну дистанцію і зіткнувся з автомобілем, який стояв перед ним", - повідомили у патрульній поліції Луцька.

Зі слів полісменів, їхня та інша автівка, "Audi", отримали незначні механічні пошкодження, які можна легко усунути.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
дідо Показати IP 17 Березня 2016 19:21
Водій ауді хоч би не позорився. Кілька царапин на його старому кориті нічого не змінить.
kexfyby до дідо Показати IP 17 Березня 2016 20:10
при чому тут позорився??? дтп воно і в африці дтп
очевидець до дідо Показати IP 17 Березня 2016 20:58
Якщо за кермом поліцейський лох то говорити необхідно про це, а не про водія який не винен. Цікаво чи складуть протокол на поліцейського?
Лютик до дідо Показати IP 17 Березня 2016 21:16
Ти д...б, до чого тут,яка машин?
Я Показати IP 17 Березня 2016 19:23
Падли права купили чи бухали?
Водій Показати IP 17 Березня 2016 19:29
Нічого страшного!з кожним може бути...
З района Показати IP 17 Березня 2016 19:37
Красава
111 Показати IP 17 Березня 2016 19:38
сезон відкрито))))))))))))ще імя героя якби опублікували!!!хай усі знають!!
Анонім до 111 Показати IP 17 Березня 2016 21:51
Новости дивись и будеш знати імя йому чікаво.сам ще не бував в таких ситуаціях и не бувай *мо.
До дідо Показати IP 17 Березня 2016 19:52
То представ собі яка безпека в ауді а яка в пріусі (новому)!!!!
Олег Показати IP 17 Березня 2016 20:05
Ауді-надійна і крепка машина.
Ти Показати IP 17 Березня 2016 20:37
Це не кожен. Понабирали смаркаїв, от і чудять.
Лапін 2 Показати IP 17 Березня 2016 20:48
Смаркачі
Луцьк Показати IP 17 Березня 2016 21:03
ЦІКАВО І ЯК ТАКІ ПРОФЕСІОНАЛИ СВОЄЇ СПРАВИ МОЖУТЬ КОГОСЬ ПЕРЕСЛІДУВАТИ,ПОБ'ЮТЬ ВЕСЬ ТРАНСПОРТ...
АСАВ Показати IP 17 Березня 2016 21:04
З проінформованих джерел стало відомо що причиною ДТП став СПАЙС який незадовго до події вживали поліціанти...
)) до АСАВ Показати IP 17 Березня 2016 22:12
Ну ти й троль, красава ))) пха ха ха...
воістину акаб до АСАВ Показати IP 18 Березня 2016 09:11
причому вживали внутрівєнно, шприцом жане
Волинянин Показати IP 17 Березня 2016 21:06
НАЙШЛИ ДЕ ЗАУВАЖЕННЯ РОБИТИ ТОЖЕ МЕНІ "ДЯТЛИ" А ЗУПИНИТИСЯ З ДОТРИМАННЯМ ПДР НЕ ПОТРІБНО,ЧИ ПІШОХОДИ ВІД ПРІУСА ВТЕЧУТЬ???
Яке зауваження до Волинянин Показати IP 18 Березня 2016 08:32
Вони як найнагліші водії порушують правила та цей кричать з машини у вікно що їх непропускають)))Які зауваження у вікно!!??)))Не смішіть людей цеж все для прикриття своєї безграмотності і невміння..Так само як поліцейські розкаузвали про право а не обовязок штафувати порушників(Перемоги)...
Лучанин Показати IP 17 Березня 2016 21:42
А коли копи почнуть штрафувати рішоходів?? Це хіба не вершина наглості з їх сторони на очах поліцейськіх перебігати дорогу у невстаноаленому місці???
Вчителька Показати IP 18 Березня 2016 08:08
Пішоходів в першу чергу потрібно наказувати. Торбешники сунуться по дорозі, Телефони в зубах, обнагліли на проїжджу частину навіть уваги не звертають. Бо воно йде!
1111 Показати IP 18 Березня 2016 10:44
А відколи то біля Варшавки кільце???? Там жеж Т-подібне перехрестя
Анонім Показати IP 18 Березня 2016 17:40
паяціянт педалі переплутав. мабуть соплі витирав.
50 Показати IP 22 Березня 2016 02:40
1111 ти аби хоч раз на знаки давився, то не задавав би таких запитань. На права потрібно вчитись а не купляти.