USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

У Луцьку патрульні вгамовували водійку, яка протаранила декілька авто, – очевидці

18 Серпня 2019 21:54
Вгамувати жінку, яка на своєму автомобілі двічі в’їхала у бордюр та ледь не збила дітей, намагалися патрульні поліцейські увечері 18 серпня.

Подія трапилася близько 21 години, йдеться у дописі у групі «Теревені про Луцьк» у Facebook.

Як розповідають очевидці події, водійка Mercedes E-класу протаранила декілька автомобілів поблизу супермаркету «АВС».

У дописі йдеться про те, що перехожі відібрали у водійки ключі від автомобіля, а вона після того закрилася у автомобілі та відмовляється виходити. Разом із жінкою в автомобілі знахоидлося двоє дітей, але патрульним вдалося визволити їх.

Зі слів очевидців, водійка відмовилася від проходження тесту на вміст алкоголю.

Як повідомила Інформаційному агентству Волинські Новини речниця патрульної поліції Волині Ольга Бузулук, на жінку оформили постанову згідно частини 1 статті 130 КУпАП (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Джек Показати IP 18 Серпня 2019 22:27
Мать героинА
Всезнайко Показати IP 18 Серпня 2019 22:54
А де те АВС?
Незнайко до Всезнайко Показати IP 18 Серпня 2019 23:54
гдє гдє, на ГеПеЗе, вул. Станіславського 50
Тор Показати IP 18 Серпня 2019 23:02
Але це не всі статті . Була спроба вбивства дітей на тротуарі. Також має бути звернення до соцслужб про позбавлення батьківських прав, у звязку зі злісним невиконанням батьківських обовязків, наражанням власних дітей на небезпеку. Але наші доблесні слідчі, адвокати, судді доведуть, що протаранені авто були неправильно припарковані, дітки самі кидались під колеса, водійці стало недобре за кермом, вона прийняла пігулки, і за відсутності води запила їх горілкою.
Євробидло до Тор Показати IP 18 Серпня 2019 23:39
Ти думаєш хтось захоче впрягатися за цю алкоголічку на корчі за 3500 Євро в даній ситуації?
андрій до Євробидло Показати IP 19 Серпня 2019 00:12
воно в польщі 2000злотих, за 3500 євро в польші можна набагато кращу машину купити в рази.
Александр Показати IP 19 Серпня 2019 00:00
Конченные бляхеры, скорей бы начали их штрафовать, накупили хлама, лучше бы эти деньги потратили на нормальную автошколу, и нормальных инструкторов.
пенсіонерка Показати IP 19 Серпня 2019 00:12
То в якому районі те ABC?
User Показати IP 19 Серпня 2019 02:41
Вона на євроблясі, то і нічого дивного, їй можна.
Анонім Показати IP 19 Серпня 2019 06:50
А ще хочуть відмінити їм штрафи. ПО МАКСИМУМУ!!!
1 Показати IP 19 Серпня 2019 07:34
ось воно справжнє лице бляхаря
І Показати IP 19 Серпня 2019 07:37
коментар було видалено
УКРАїНЕЦЬ Показати IP 19 Серпня 2019 08:24
Знову "бляха".То продліть їм ще невиконання Закону!З 23 серпня ніякої пощади,тільки виконання Закону і максимальні штрафи.
Читач Показати IP 19 Серпня 2019 08:38
При чому тут бляха? Таким, які вживають за кермом, а потім ще садять в машину дітей, тільки пішком у супроводі можна дозволяти виходити на проїзджу частину. Такі нароблять біди, і ще потім підставлять когось.
Лис Нововолинськ! Показати IP 19 Серпня 2019 09:52
При чому тут євробляхи? Це все залежить від людини і яка різниця на чому вона їздить. Що дтп в нетрезвому стані небуває на наших номерах? Та їх ще значно більше,так як водії розуміють що поліція краще на бляхах когось зупине.
Лучанин Показати IP 19 Серпня 2019 13:33
Бляхи, бляхи! Ніби водії авто на нашій реєстрації кращі! Вони мабуть святі, ніколи не порушують і не сідають на підпитку за кермо. Тут не в "блясі" діло, а в самій людині. Штрафи для бляхарів? Згідний. Тоді мабуть і для наших водіїв покарання за те що сів чи сіла на підпитку за кермо було б краще не лише штраф ай посиділи б ще 3-6 місяців. Це у разі якщо не дай Бог нікого не покалічили.
лучанка Показати IP 20 Серпня 2019 09:33
А тьма людей стоять і дивляться , як на виставу. Видно нема чим занятись.