USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку п'яні чоловіки на авто вилетіли на газон

21 Лютого 2016 09:00
Луцькі патрульні учора близько 20:00 вечора помітили автомобіль, який заїхав на газон на кільці вулиць Набережної-Шевченка. Про це йдеться на сторінці Патрульної поліції Луцька у Фейсбуці.

Під’їхавши, вони побачили біля машини Рено Кенго синього кольору чотирьох чоловіків, які мали явні ознаки алкогольного сп’яніння. З’ясувалось, що авто рухалось по вулиці Набережній в бік вулиці Ковельської, водій не впорався з керуванням, машина на кільці вискочила на газон, там наїхала на кам’яну брилу і застрягла.



Одного чоловіка госпіталізувала швидка, на момент прибуття лікарі діагностували в нього перелом спинки носа.

Інші учасники ДТП обійшлись без травм. Патрульні доставили їх на освідування в наркодиспансер.

У власника автомобіля було 1.37 проміле алкоголю в крові, однак він заявив, що не був за кермом і не пам’ятає, хто їхав.

Транспортний засіб евакуювали на штрафмайданчик.

На місці працювала слідчо-оперативна група, яка й з'ясовує всі детальні обставини ДТП.

ВОДІЙ НЕ СПРАВИВСЯ З КЕРУВАННЯМ НА КІЛЬЦІ І ЗАЇХАВ НА ГАЗОН#lutskpolice #патрульнаполіція #поліціяЛуцькаУчора близьк...

Опубликовано Патрульна поліція Луцька 20 февраля 2016 г.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Вася Показати IP 21 Лютого 2016 09:43
пальчики з керма зняти і з'ясується хто їхав! а взагалі це кільце є "героїчним" воно таких летунів вже дсятками "прийняло"))))
777 до Вася Показати IP 21 Лютого 2016 10:12
там даже був наш новоспечений коп Вася на свому Опель комбо
ні-і Показати IP 21 Лютого 2016 09:52
ми мабуть не були п"яні .а може були!?? і взагалі це не ми іхали-ми йшли пішком))))) не пам"ятаю
Анонім Показати IP 21 Лютого 2016 11:10
ВОНИЖЕДІТИ навідь не їхали...добре, що нікого не вбили
прокурор Показати IP 21 Лютого 2016 11:31
добре, що вспіли повиходити, а то б розстріляні були б в упор...
Читач Показати IP 21 Лютого 2016 12:24
Патрульних треба по нашій українській традиції посадити за грати. Чому це вони осмілилист когось кудись забирати!!! Власнику авто виплатити повну вартість нового авто, всіх пасажирів нагородити медальками, ну там за що небудь...
Анонім до Читач Показати IP 21 Лютого 2016 18:26
пасажиро-водіям видати по пляшці МАРТЕЛЯ
Спостерігач Показати IP 21 Лютого 2016 13:21
Ну давайте, шановні реформатори, захищейте себе, піартесь й надалі, буде ще більше новин про п'яних за кермом, ніби це тільки зараз відбувається, а колись не було, виправдовуйте своїх новоспечених копів))))
до прокурора Показати IP 21 Лютого 2016 13:24
ми знаємо.що прокуратура завжди з "повагою" відносиситься і до міліціі і до поліціі і дружить з суддями!!!
до анонім Показати IP 21 Лютого 2016 13:27
))) так.вони ще дошкільнята!!! і іх варто пригостити морозивом!!
111 до спостері Показати IP 21 Лютого 2016 13:53
пропоную прийняти постанову - що б перед тим як сідати за кермо водій зобов"язаний "принять на грудь" а поліціянти не сміли навіть наближатись до авто!!!!
Анонім Показати IP 21 Лютого 2016 18:27
перед кільцем поставити протитанкову міну із детектором на швидкість