USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Луцьку розшукують зниклого хлопця, який просив про допомогу

12 Жовтня 2016 20:58
18-ти річного студента Віктора Зінчука, який не повернувся додому у ніч на 11 жовтня, розшукують у Луцьку. Хлопець телефонував додому наступного дня після зникнення та просив про допомогу.

Про це повідомляє Волинське Агентство Розслідувань.

Студент економічного факультету Східновропейського університету Віктор Зінчук, 1998 року народження, зник уночі 11 жовтня. Він повертався додому, але розпрощавшись із друзями на Київському майдані, так і не дійшов до будинку.

«Наступного дня був дзвінок до його дівчини, у якому просив про допомогу», – розповіла мама хлопця Людмила Зінчук. Телефоном хлопець повідомив, що знаходиться у закритому приміщенні в абсолютній темряві. Хлопець сказав, що не пам’ятає, як туди потрапив, та попросив про допомогу. Розповів, що зверху чути людські кроки та голоси, а телефон розряджається. Коли дівчина порадила шукати вихід, він сказав, що у кімнаті лише замкнені двері. Відтоді телефон Віктора знаходиться поза зоною досяжності.

«Ми звернулися із заявою в поліцію. Годину тому нам відповіли, що поки не мине три дні, нічого вони зробити не можуть, тому кажуть шукати самим», – додала жінка. Зі слів матері, заяву в них прийняли, та попри дзвінок хлопця із проханнями допомоги, розшукувати його раніше ніж через 72 години, правоохоронці не беруться.

Учора вночі родина та друзі шукали хлопця у прилеглих районах, але результатів поки немає. Нічого не бачили й продавці у магазинах. Друзі зниклого хлопця розповідають, що бачили поблизу невідомий червоний автомобіль.

Зі слів друзів, у хлопця не було серйозних конфліктів, тож вони уявлення не мають, чому він зник.

Батьки звернулися за допомогою до активістів Цивільного корпусу «Азов. Волинь». Брат хлопця також збирає друзів, аби сьогодні знову розшукувати Віктора.

Рідні зниклого хлопця просять усіх, хто володіє інформацією про місцезнаходження або обставини зникнення Віктора Зінчука, повідомити мамі Людмилі Зінчук. Контактний телефон – 097 092 1525 або 102.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
ностраамус Показати IP 12 Жовтня 2016 22:09
як припущення-можливо впав в канализацийний люк...
павло глоба до ностраамус Показати IP 13 Жовтня 2016 08:05
Дуже чітко бачу як хтось пиляє собі ногу в темряві. Це така гра, тому і телефон лишили.
♧ до ностраамус Показати IP 13 Жовтня 2016 10:39
Телепень ти, а не носраданус. Якби впав в каналізацію, намочив би телефон і не міг би не те що подзвонити, а навіть есемеску написати.
В Показати IP 12 Жовтня 2016 22:29
Бідний студент. Хай би кричав, якщо десь є люди поряд може почують. А може в підвалі? А чому не пам'ятає як там опинився?
♧ до В Показати IP 13 Жовтня 2016 16:01
Невже ви не розумієте чому студенти інколи десь опиняються і не пам'ятають як саме там опинились?
Анонім Показати IP 12 Жовтня 2016 22:40
виправте контактний телефон
Укроп Показати IP 12 Жовтня 2016 22:47
Від нас щось приховують...
♧ до Укроп Показати IP 13 Жовтня 2016 09:59
Так власне ж ціла новина про те, що від вас десь приховують здорового лоба, який в 18 літ міг би зрештою бути мудрішим
Коля Показати IP 12 Жовтня 2016 23:02
Хто Бачив. шахраїв м.київ потрапили м.рівне од м.рівного до м.березно розшукують номер хто бачив телефонуйте заномером 0989377844 а віхіднй дзвінок 102
Леді Показати IP 12 Жовтня 2016 23:40
Як пропав син прокурора чи то суддів львівських то шукали не чекаючи 3 доби.
♧ до Леді Показати IP 13 Жовтня 2016 10:01
Таку фігню зазвичай пишуть не леді, а класово ворожий прокурорам і сцуддям львівським пролетаріат. Робітниці і селянки себто.
Антон Показати IP 13 Жовтня 2016 03:18
хай поліція пробє звідкі був зробляний останій дзвінок і все будуть знати
ЛОЛ до Антон Показати IP 13 Жовтня 2016 09:26
"зроблЯний" ???? $цуко жжош))))
Віталій до Антон Показати IP 13 Жовтня 2016 10:03
Поліція ще не отримала такі спеціальні телефонопробивальні знаряддя з педальним приводом. Але мають ось-ось видати.
Ая Показати IP 13 Жовтня 2016 04:09
Щоб знайти Віктора треба знайти його телефон. Впишіть в ГУГЛІ :як віднайти згублений мобільний телефон? Вам покажутся програми одну з них треба завантажити в компютер і тоді без проблем знайдете і телефон і вірю що Віктора теж. А те що поліція через 72 години почне шукати то вже кримінал.
хоя до Ая Показати IP 13 Жовтня 2016 08:00
феєрично
хія до Ая Показати IP 13 Жовтня 2016 10:47
Не пишіть нічого в ГУГЛІ. Відскануйте чи сфотографуйте з норм чіткістю ваші банківські картки з обох боків (але не тільки ту одну, на яку вам пенсія по інвалідності приходить, а всі), скани пришліть мені разом з номером телефона, який вас цікавить і за півгодини я вам видам детальну інформацію про телефон і ще й 500 грн на картку покладу, вєк волі нє відать.
поліція Показати IP 13 Жовтня 2016 08:18
проблеми індіанців шерифа не......
інша поліція до поліція Показати IP 13 Жовтня 2016 10:32
Так-так. Раніше я намагався з увагою ставитись до всіх громадян, їх бід і звернень. Зараз же надходить, наприклад, повідомлення, що зник такий от тип, а ти собі думаєш - а це не він часом вчора писав тупі коменти і обзивався селфіками (а то і гірше). І відразу пропадає всяка охота його шукати. Сам знайдеться, як сніг розтане.
Сусід Показати IP 13 Жовтня 2016 09:24
Загуляв просто, вже знайшли!
додік до Сусід Показати IP 13 Жовтня 2016 10:35
Нога на місці, питаю?! Взагалі, коли вже ви його сусід, розпитайте в нього про нічні пригоди і нам розкажіть. Для загального розвитку.
додік Показати IP 13 Жовтня 2016 09:52
нога на місці?
додік до додік Показати IP 13 Жовтня 2016 19:29
га?
Показати IP 13 Жовтня 2016 09:57
Зате прославився тіпуля на всю область))))
Хлоп Показати IP 13 Жовтня 2016 10:03
Сьогодні був у нічному клубі не адикватний був
додік до Хлоп Показати IP 13 Жовтня 2016 10:33
нога на місці була?
Зайчик Показати IP 13 Жовтня 2016 10:03
Щось тут не дописали..а взагалі,якщо є загроза життю та здоров"ю зниклого,поліція зобов"язана зразу починати діяти,не чекаючи 72 годин.
Alex Показати IP 13 Жовтня 2016 10:07
Урожай 2016?)
роман Показати IP 13 Жовтня 2016 15:58
живемо в одному селі,через одну хату
♧ до роман Показати IP 13 Жовтня 2016 19:29
він в вас з дитинства такий чи то йому вже в луцку таке зробилось?