USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку водію стало погано: авто в'їхало у рекламний стовп

14 Лютого 2014 16:27
У Луцьку на вулиці Задворецькій (колишня Зої Космодем'янської, - ред.) сталася дорожня-транспортна пригода, під час якої легковик в'їхав в рекламний щит.

Аварія трапилася 14 лютого близько 14:00, - пише ВолиньPost. Автомобіль "Dacia" в'їхав у придорожній рекламний щит.

Пасажир автомобіля розповів, що водію стало погано, тому він не впорався з керуванням.

Згодом на місце ДТП прибули медики та міліція.

Наразі відомо, що водія госпіталізували. Пасажир автомобіля зазнав легких тілесних ушкоджень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
бачив Показати IP 14 Лютого 2014 16:32
А от таксисти їздять і говорять, що водій п'яний в зю-зю і його з годину не могли зза керма висунути! То кому вірити?:)
Дмитро до бачив Показати IP 15 Лютого 2014 00:18
що ти мелиш ти взнай що було по факту а потім свій рот відкривай і щосб пиши ато як баба базарна. ще такі самі в нас журналісти бувають що почують те і пишуть
видів до бачив Показати IP 15 Лютого 2014 22:28
смайлик в кінці забери собі... Бачив, хотів би я тебе ПОбачити...
явно Показати IP 14 Лютого 2014 16:38
звісно таксистам треба вірити
1 Показати IP 14 Лютого 2014 17:15
Водій помер за кермом, батько знайомого.
свідок Показати IP 14 Лютого 2014 17:33
Був проїздом о 13.45. Водій помер за кермом і ніхто його й не намагався витягнути.
Аліна до свідок Показати IP 14 Лютого 2014 17:57
О 14.17 водій так і залишався на сидінні. Цікаво, що ніхто навіть не прикрив тіло постраждалого від цікавості "зівак". Якщо інформація про смерть водія правдива, то ми щиро співчуваємо родичам загиблого, тому що від такого не застрахований ніхто!
rudeak Показати IP 14 Лютого 2014 21:35
Загинув мій батько. Серце. Він їхав один. Я розумію що я не надто добре виглядав в шоковому стані коли дізнався про смерть рідної людини, але це аж ніяк не тягне на тілесні ушкодження.
Товариш Леоніда Показати IP 14 Лютого 2014 22:00
Льоня,спочивай з Богом! Царство тобі небесне і вічний спокій твоїй душі!Ти був дуже .хорошою людиною. Сенкевичівка тебе буде завжди пам"ятати .......
ded Показати IP 16 Лютого 2014 10:44
це батько нашого товариша,це серце ,його сьогодні ховають,вічна память!
андрій Показати IP 16 Лютого 2014 14:51
співчуваю Ігорю і всім близьким померлого. вічна память