USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку водій протаранив огородження, покинув авто і втік

9 Грудня 2017 14:48
Вранці, 9 грудня, на перехресті вулиць Гордіюк-Конякіна, водій Rover на іноземній реєстрації не впорався з керуванням та здійснив наїзд на дорожнє огородження, пошкодивши його.

Патрульні прибули на місце пригоди за кілька хвилин, однак водія вже не було, інформують у Патрульній поліції Луцька.

Як повідомили очевидці, коли транспортний засіб в’їхав в огородження, з нього вийшли два молодики з ознаками алкогольного сп'яніння, швиденько відіпхнули автомобіль на пішохідний перехід і зникли з місця події.

Автомобіль забрали на арештмайданчик, відповідно до ст. 265-2 КУпАП та через вчинення ДТП.

Оскільки даний транспортний засіб має польську реєстрацію, власник, швидше за все, з Польщі. Тож водій самостійно забрати автомобіль з арештамайданчика не зможе.

Та й саму особу водія встановити наразі неможливо, отже, неможливо й притягнути за вчинені правопорушення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Лучанин Показати IP 9 Грудня 2017 15:04
Це мудило завжди літало.
ну Показати IP 9 Грудня 2017 15:25
Оце вам бляхи-мухи. У вівторок мене один мало не розчавив на переході, вискочив з-за повороту на Кравчука.
Тьотка до ну Показати IP 15 Грудня 2017 12:41
Не будьте такі категоричні проти "блях", це говорить про убогість мислення. Я не погоджуюсь, що найчастіше витуватцями є "євробляхи". Хоча б тому, що мого чоловіка, який їхав на велосипеді, збив п'яний на Москвичі, якого суд визнав винним. Я не захищатиму порушників, але чому ж Ви не були такі активні з коментарями під новинами за участтю авто на укрномерах , в т.ч. з олігархами та їх чадами ?! Переважно, водії на єврономерах це новачки. На більшості машин є знак "У". Чи всі Ви були такі вправні у перші місяці водіння? Я знаю одного чоловіка, який купив авто на укрномерах і більше року не виїзжає до Луцька, бо боїться, ставить авто на окраїні міста, що вважаю ненормальним для людини, яка здала на права. Та й подивіться статистику ДТП по регіонах, лідирують ті області, де к-ть авто на єврономерах найнижча - Київська, Одеська, Харківська, Дніпропетровська.
—- Показати IP 9 Грудня 2017 15:28
Долітався...
бляховод Показати IP 9 Грудня 2017 15:29
.. забор сам на машину на скочив.. а два пі*дюка-водія від страху вирішили бахнути прямо в машині.. бо боялися виходити.. ато огорожа ще і на них нападе..
Лучанин Показати IP 9 Грудня 2017 15:34
Як не дивно, євробляха.
Лучанин Показати IP 9 Грудня 2017 16:16
Захисникам блях: яскравий приклад того чому всі нормальні люди проти блях. І того хто збив хлопця на переході і втік декілька днів тому теж ще не знайшли - це доповнення.
Тарас до Лучанин Показати IP 9 Грудня 2017 20:57
Я не є прихильником таких євробляхових-водіїв, але і при покупці автомобіля не хочеться переплачувати величезні суми комусь у кишеню. Вирішення проблеми є. Здерешевити розмитнення, тоді і тікати не буде сенсу
Марина до Лучанин Показати IP 15 Грудня 2017 12:51
А ці теж на єврономерах ? Як у Києві тойота спричинила ДТП , жінку вирізали з машини, а водій утік. Як у Ківерцях водій протаранив паркан міськради та втік. Як у столиці БМВ спричинила смертельну ДТП та втік водій. Як на Волині водій грузовика збив насмерть дві дівчини та втік . Ви або сліпі та глухі або такими д@рнями прикидаєтеся.
123 Показати IP 9 Грудня 2017 16:21
Коли авто коштує як штраф за пянку за кермом такі випадки сають буденними. Беззаконня породжкє беззаконня.
а2а до 123 Показати IP 9 Грудня 2017 17:07
воно й повинно стільки коштувати, але з українською реєстрацією, а не мито 5-6 разів вище вартості авто
Віталій Показати IP 9 Грудня 2017 17:00
БЛЯхарі рулять!!!! Як завжди!!!
Їван Показати IP 9 Грудня 2017 17:15
Ну шо ж ви так на нещасних накинулись ? Вони так розпереживались, їм так встидно стало за содіяне, шо вони чимдуж побігли до доми за скотчом і фарбою, шоби турнікет відремонтувати. А ше мо до попа, шоби гріх простив. Вони зара прийдуть. Троха тре було зачекати. ... скотиняки - бляхєри ! А робиться то все ,бо влада ялова ! .
valik Показати IP 9 Грудня 2017 17:57
не треба списувати всі гріхи на бляхи,та аварія що збили дитину на пішоході по проспекту Волі збило авто на українських номерах,але знайти всерівно не можуть!!!!!! Так шо стуліть пельку
angler Показати IP 9 Грудня 2017 20:02
треба дотримуватись правил др
Проходив поруч... Показати IP 9 Грудня 2017 23:16
Пьяне чм*ригало абсолютно безбоязно сідає за кермо, бо знає, що якщо що - або втіче, або кине того самохода, і купить інше. І нема чого тут розказувать, що це бідні українці. Бідні українці не Ровери купляють...
Робот Показати IP 13 Січня 2018 23:26
Огорожу так і не зробили.