USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку водійка на Ауді спричинила подвійну ДТП, серед постраждалих – дитина. Оновлено

19 Грудня 2020 23:49
ДТП за участю трьох авто сталася пізно ввечері на проспекті Відродження в Луцьку.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Аварія сталася близько 23.20 поблизу магазину «Експрес Там Там», біля повороту на вулицю Січову.

Зі слів людей, нетвереза водійка на Ауді на світлофорі в’їхала у таксі Шевроле. А потому автівка ще зітнулась з легковиком Рено.

Внаслідок зіткнення постраждали троє людей, серед них – дитина 5-6 років, яка їхала з батьком в таксі. Двох дорослих постраждалих та дитину швидка відвезла до лікарні.

У таксі від удару багажник аж увім’яло в салон авто, також значно потрощений перед, в Ауді - розбитий капот.

На місці працюють три екіпажі патрульних.

Як пише ВолиньPost у ГУНП в області повідомили, що водійка Audi від огляду на стан сп'яніння відмовилася, у неї відібрали зразки крові для проведення аналізу.

Попередньо, внаслідок автотрощі постраждали двоє людей, серед потерпілих - дитина, яку доправили до лікарні.

Відомості внесли до ЄРДР за ст.286 КК України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). Під час слідства з'ясують усі обставини автопригоди.

Зі слів свідків, за кермом Ауді у нетверезому стані була скандальна підприємиця Інна Вільчинська. Нагадаємо, луцька підприємиця прославилась тим, що влаштувала у себе в магазині "Бруклін" справжнісіньке трудове рабство. Зокрема, вона хотіла змусити продавчинь працювати на неї неофіційно, а потім і взагалі звинуватила їх у недостачі. А продавчині працювали по 15 годин на добу – з 7:00 до 22:00, і зарплати за це мали аж по шість тисяч гривень.
Фото Діми Панасюка
Фото Max Morgenstern.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Лучанин Показати IP 20 Грудня 2020 00:08
Що за ТП зробила ДТП?
Жесть Показати IP 20 Грудня 2020 05:09
На суд шмару! Цікаво хто ж тебе скотино відмаже?
Кар до Жесть Показати IP 21 Грудня 2020 14:59
Батько рішне
Віка до Кар Показати IP 21 Грудня 2020 15:10
Батько хто? ВББ
Qwerty Показати IP 20 Грудня 2020 07:12
Карма
Я до Qwerty Показати IP 20 Грудня 2020 12:56
Мені теж хотілось би вірити, що це карма.. Але чиясь дитинка у лікарні, а ця шкіра зараз принесе у суд купу довідок, що на її утриманні діти, пенсіонери, інваліди і т.д. І отримає умовне. А може й взагалі переляком і кругленькою грошовою сумою відбутися. Та й от вам карма..
Кверті Показати IP 20 Грудня 2020 07:22
Карма карма))))
Всезнайко Показати IP 20 Грудня 2020 07:57
Бог все бачить...
Іван Показати IP 20 Грудня 2020 09:02
Скотина пяна. Бидло необтесане.
Лучанин Показати IP 20 Грудня 2020 09:13
То просто брови заважали їхати
Ігор луцький до Лучанин Показати IP 20 Грудня 2020 09:43
П'яна була,забула ,,лабутени'' зняти.
Лариса Показати IP 20 Грудня 2020 09:37
Як це дитина не госпіталізована, якщо вона лежить в реанімації.
Отакої Показати IP 20 Грудня 2020 09:50
Номер на Ауді не прикрили.Не може бути.
Лучанин Показати IP 20 Грудня 2020 09:57
Закон посіву та жнив не відміняв ніхто, він діє
Hello Показати IP 20 Грудня 2020 10:56
Напевно, якщо така аварійність через вживання алкоголю буде зростати, а винуватці будуть мати державний імунітет, зявиться самомуд. Бо саме такі події зачастили!
Народна прокуратура Показати IP 20 Грудня 2020 11:41
В одному абзаці зазначено, що дитина не госпіталізовувалась, в іншому - що у лікарні. Це як? І ще хотілось би поцікавитись у Hello: що це за таке поняття "державний імунітет у винуватців вживання алкоголю"? Це якесь Ваше особисте юридичне ноу-хау щодо праоввог статусу підприємців чи Ви живете у паралельній реальності?
... до Народна прокуратура Показати IP 20 Грудня 2020 19:46
Дитина у лікарні з черепно-мозковою травмою. Сподіваємося, суд буде справедливим...
Анонім Показати IP 20 Грудня 2020 13:32
Чуток додому не доїхала , а велік напевно дітей дома глядів поки брежнів гуляв)))
Анонім Показати IP 20 Грудня 2020 13:34
Тепер в Брукліні будуть в два рази більше контрафактного підакцизного товару продавати, ти там Сергій хоть тепер по собівартості в магазини свої на прихід лівак став!!!!!
Анонім Показати IP 20 Грудня 2020 16:25
А хто біля Брежнева в машині з боку сидів і головою лобове висадив Сталін напевно)))
Іванка Показати IP 20 Грудня 2020 19:00
С*ка п‘яна на Ауді!!!!!!
Юля Показати IP 20 Грудня 2020 22:56
Не дула в трубку, бо знає, що вже зробити.Здала аналіз, а там психотропні припарати.От і вся кінцівка
Анонім Показати IP 20 Грудня 2020 23:01
Незнаю що там в них сталося а Сергій сьогодні вільно возив свою горілку по області ліву
Анонім Показати IP 20 Грудня 2020 23:02
Гаражи в сторону тигреса всі перевірте но не факт що є інші))))