USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Біля Там-Таму в Луцьку - ДТП

27 Травня 2014 12:03
Рух по проспекту Соборності, навпроти гіпермаркету Там-Там, утруднений. ДТП в обласному центрі сталася сьогодні, 27 травня.

Учасниками дорожньо-транспортної пригоди стали автомобіль Opel та мопед. У авто викручене дзеркало заднього виду, а в мопеда розбита передня фара.

Схоже, що мопед зачепив фарою дзеркало автомобіля. На місці аварії працюють працівники Державтоінспекції.


А вчора, 26 травня, сталася ДТП на вулиці Дубнівській. Одним з учасників пригоди також став мотоцикліст.

Згідно з інформацією ДАІ, вчора, 48-річний водій, керуючи автомобілем «Іж», виконуючи поворот ліворуч, не врахував дорожню обстановку, внаслідок чого скоїв зіткнення із мотоциклом «Zongshen» під керуванням 34-річного лучанина, який прямував у зустрічному напрямку. Через ДТП водій мотоцикла отримав тілесні ушкодження та після огляду лікарями його відпустили додому.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Лучанин08 Показати IP 27 Травня 2014 12:12
в європейському місті нормальний мер закрив би ТАМ-ТАМ і Порт-СІті і застави би Єремєєва зробити той підземний перехід
007 до Лучанин08 Показати IP 27 Травня 2014 12:22
І що тоді,мопедом будуть їздити в підземному переході???
Я до 007 Показати IP 27 Травня 2014 14:26
:))))))))))
Єрьома до Лучанин08 Показати IP 27 Травня 2014 13:05
з якого це дива? бо комусь так хочеться? давайте закриєм Варшавський ринок, поки підприємці зроблять перехід... Типу запропонував міській раді влаштувати з оплатою 50/50 і тепер повинен сам і оплатити 100%?
Лучанин08 до Єрьома до Єрьома Показати IP 27 Травня 2014 14:14
одними із умов коли давали дозвіл на будівництво було вимога про будівництво підземного переходу, для цього Єрьому звільнили від сплати інвестиційного податку. Тільки от 5 років будували, але ніхто так і не проконтролював виконання ТУ
Лучанин до Лучанин08 до Єрьома Показати IP 27 Травня 2014 19:12
Телепні Ви!!! Якщо апелюєте такою інфою то спочаткуб перевірили!!!! Перехід обіцяли побудувати після побудови 2 черги ПортСіті!!! А друга черга - це частина з лівої сторони від Там-Там!!!!
Володимир Показати IP 27 Травня 2014 12:29
Та навіщо той підземний... наземний буде краще і там не буде тупого ТЦ який вони ще хочуть зробити.
Віталій до Володимир Показати IP 27 Травня 2014 15:29
Чоловіче, ти в здоровому глузді?
Ольга до Володимир Показати IP 27 Травня 2014 17:28
Нахіб не потрібен той підземний - якщо буде водійська культура та виконання правил ПДД - у ньому взагалі немає потреби
ВВ Показати IP 27 Травня 2014 12:30
добре що такі як ти мерами не стають
петро Показати IP 27 Травня 2014 12:46
взагалі порозводилось тих автівок і Там там і сіті теж колись закриють. одна хімія в продажі
Семен Показати IP 27 Травня 2014 13:17
Неужели надо в одном месте сконцентрировать столько торговых обектов? От этого что, выручка в разы взлетает?
ТРУ Показати IP 27 Травня 2014 13:24
"Схоже, що мопед зачепив фарою дзеркало автомобіля." - ви що курнули? як таке можна було написати, як фарою зацепити дзеркало? Скоріше всього руль мопеда зацепив зеркало, коли бурчик впав то і випала фара! =) Більшість всього байкер спішив, і хотів форсанути між машинами, так як дзеркало вивернуте в сторону його руху)
НЕЛУЧАНИН до ТРУ Показати IP 27 Травня 2014 13:39
якби зачепив рульом, то врізався б в машину, а на машині подряпин нема, так що твоя версія сумнівна
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 27 Травня 2014 15:36
Зачепив ліктем - так піде? А далі по тексту.