USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку затримали на хабарі трьох поліцейських

4 Березня 2017 11:33
У Луцьку «погоріли» на хабарі працівники колишньої Державтоінспекції, нині переатестовані поліцейські, відповідальні за безпеку на дорогах. Інцидент трапився 2 березня.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Так, 2 березня 2017 року «погоріли» на хабарі три офіцери поліції, які до ліквідації Управління державної автомобільної інспекції у Волинській області перебували у її лавах, систематично «працювали» на дорогах та займались поборами з громадян.

Крім того, стало відомо, що ці перевертні в погонах, поновились на роботі в поліції через суд, після невдалого проходження атестації, і вже дослужились до звання «капітан поліції».

Очевидно, що реформа правоохоронної системи викликає ще чимало запитань.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
олег Показати IP 4 Березня 2017 11:43
Скільки мєнта не атестуй, всерівно хапати буде!
Показати IP 4 Березня 2017 12:00
Рефлекси набуті з роками як наркоманія.Руки аж вивертає якщо нічого не брати.Як жити коли діти голодні жінка не в шубі і будинок не добудований.
Я в курсі до ₴ Показати IP 4 Березня 2017 13:33
За що сунічук строє новий будинок треба щоб перевірили, їзде Ліваком . Займіця... цим блазнем.
Нарешті Показати IP 4 Березня 2017 12:24
а то не макогончука хлопнули ? вічний шкурний даішник по натурі, весь в темах і завжди в долі! і хатинка і машинка добротна (не по зарплаті явно), все в добрі! Накінець злодюзі по заслузі. Фото, відео в студію!!!
і машина до Нарешті Показати IP 4 Березня 2017 13:20
Вольво №5555
Ні до Нарешті Показати IP 4 Березня 2017 13:34
Цей не працює уже 5 років знаю
006 до Нарешті Показати IP 4 Березня 2017 13:55
І шо.... А судді хто ????? Поділяться з ними і будуть знову в системі хіба вже майором......Мафія безсмертна особливо в Україні....
Ок до Нарешті Показати IP 5 Березня 2017 12:56
Ждіть 3 капітани скоро все буде.
Ні Показати IP 4 Березня 2017 13:02
Це Сунічук, Шемидюк, Никитюк. Просто хабарники.під чутким керівництвом Баті- Бондарука.говорили що задачі такі коли вимагали.$$$
Батя Показати IP 4 Березня 2017 13:27
Шимедюк,никитюк,сунічук...
Поліцай Показати IP 4 Березня 2017 13:30
Сунічук кум та посіпака бондарука, який це все організував.
Сініца Показати IP 4 Березня 2017 14:19
Ну взяв і шо? Побачимо чи докажуть!
Ха ха-ха до Сініца Показати IP 4 Березня 2017 23:02
Давай подивимось.
Анонім Показати IP 4 Березня 2017 14:25
в Україні не було реформи правоохоронної системи, її замінила ширма - зміни в патрульній поліції
? Показати IP 4 Березня 2017 14:28
Повна конфіскація майна,на кого воно не булоб зареестроване,та років 10 на карьер працювати,інакше це бидло не виведеться.
А ще Показати IP 4 Березня 2017 14:31
Е такий сень отой то любить взяточку взяти хлібом не корми
китаєць Показати IP 4 Березня 2017 15:39
в Китае за взятки расстреливают - высших чиновников и рангом ниже. Поэтому в среде мелких работников, в том числе медицинских и полицейских, взяток не берут. Семья расстрелянного взяточника, на следующий после расстрела день, получает счет на погашение расходов на пулю. Тонко продумано и очень поучительно.
Активіст Показати IP 4 Березня 2017 16:07
Ці жирні коти звикли жити на широку ногу. Ви їм хоч 30 тисяч зарплату дайте, вони всеодно брали і брати будуть. Виганяти їх з поліції, щоб навіть не смирділо!
Макс Показати IP 4 Березня 2017 17:42
Реформи поліції не було, це окозамилювання для людей. За проходження атестації платили у.е. Хто заплатив пройшов, а хто не заплатив, тих звільнили. Але ж і звільняли вибірково.
а що Показати IP 4 Березня 2017 19:26
суничука не посадили за катування затриманих.гарно мати кумом бондарука якій сусід судьі остапука.
??? до а що Показати IP 4 Березня 2017 23:12
Розкажіть бо цікаво хто стоїть на дорозі і виносить мозги....?
Ай до а що Показати IP 5 Березня 2017 13:01
Остапук нормальний дядько не буде з хабарниками діла мати!!!
трохі раніше Показати IP 4 Березня 2017 21:02
https://www.volynnews.com/news/auto/nevdala-sproba-lutskykh-daishnykiv-sfalshuvaty-protokol-zmi/
Ром Показати IP 4 Березня 2017 21:38
коментар було видалено
Сініца Показати IP 4 Березня 2017 23:00
Айкю 10+- він завжди в ДАІ був 0.
!!!! Показати IP 4 Березня 2017 23:05
Цей мусор Сунічук хамло і взяточник ! Його хама , кожний водій знає ! Таких потрібно гнати з ДАі
Йуер Показати IP 5 Березня 2017 09:24
Зато патрульна поліція м Луцька нех... я не догнати двома екіпажами і тепер скажіть шо вони не олені тільки пішком ім ходити і котів з дерев знімати то і на тобі захист
До Макса Показати IP 5 Березня 2017 19:31
Макс я не платив і пройшов не чеши усіх однією розчіскою
Трішки знаю Показати IP 5 Березня 2017 20:27
Шемедюк і не скривав скільки дав... він всім розказував що заплатив і не париться.
Цікаво до Трішки знаю Показати IP 5 Березня 2017 21:43
Кому і скільки???
Йопрст Показати IP 6 Березня 2017 00:36
Цеж ті стариє -мусар:ли-ии-привичька