USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У Луцьку СБУ затримала терориста «ДНР»

26 Листопада 2015 15:37
У Луцьку Служба безпеки України затримала члена терористичної організації "ДНР", який допомагав росіянам захоплювати Крим.

Про це повідомили у прес-служба УСБУ у Волинській області.

У 2013 році 56-річний безробітний лучанин переїхав до АР Крим. Під час анексії півострову прихильник комуністичних ідей, який мріє про відродження СРСР, блокував військові частини Збройних сил України. За свої злочини сепаратист отримав нагороду від міністерства оборони Російської Федерації – медаль «За возвращение Крыма».

У травні 2014 року бойовик на прізвисько «Комісар» приєднався до незаконних збройних формувань терористів «ДНР». Через брак грошей комуніст, який не гребував жити за пенсію матері, повернувся на Волинь з наміром підзаробити на нелегальному видобутку бурштину.

Під час затримання у терориста вилучено бойову гранату, яку він намагався продати.

Слідчим відділом Управління СБ України у Волинській області розпочато кримінальне провадження. Зловмиснику обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Слідчі дії тривають.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Іван Показати IP 26 Листопада 2015 15:49
Нащо закривати писка, якщо на посвідченні видно цю вусату "сволочь"
Люмпен Показати IP 26 Листопада 2015 15:54
Навіщо замальовувати обличчя в заголовку статті і на відео,а на посвідченні лишати це обличчя відкритим?)
мессія Показати IP 26 Листопада 2015 15:54
Я його знаю... Це чмо колись лксм відроджувати побувало
Анонім Показати IP 26 Листопада 2015 15:54
Якщо він 1969 року, йому аж ніяк не 56
папаша Показати IP 26 Листопада 2015 15:55
АРТІСТ З ДНР А НЕ ТЕРОРИСТ !!!!!! СТАРОМУ ЗАЙНЯТИСЯ НЕМА ЧИМ,,,, МАТЕРІ ДОПОМАГАВ КРАЩЕ
луцький Показати IP 26 Листопада 2015 16:04
аааа комуністів обіжають........ кононовичі а ну бігом робіть пресуху і заяву......
маха Показати IP 26 Листопада 2015 16:08
коментар було видалено
Анонім Показати IP 26 Листопада 2015 16:11
Повісьте за ноги на площі,щоб було наукою для інших. Тв*рь
Кононович Показати IP 26 Листопада 2015 16:48
Селедка!!! как же так братиш?
Знаючий Показати IP 26 Листопада 2015 16:50
Максимум, що він робив так на блокпостах бухав і квартири лупив.Цей люмпен навіть автомат не підійме
Да уж Показати IP 26 Листопада 2015 16:55
це чмо колись з канановічамі стояло на пр. Перемоги з комуняцьким прапором на 9 травня.
Анонім Показати IP 26 Листопада 2015 17:02
Це ж те чмо, що колись в центрі за комуняк агітував
аяяй Показати IP 26 Листопада 2015 17:24
В центре города выставить его на показ ,пусть посмотрит в глаза матерям,которые похоронили своих сыновей
Анонім до аяяй Показати IP 26 Листопада 2015 18:13
а в реале есть кого показывать?
Анонім Показати IP 26 Листопада 2015 18:40
розстрілювати не гуманно.Краще на ньому випробовувати медикаменти.
олег Показати IP 26 Листопада 2015 19:12
віддати люям та батькам загиблих хлопців! а сбу - шніки жай покурять в стороні і нічого не побачать ,а потім заберуть,що залишиться
123 Показати IP 26 Листопада 2015 21:52
У дописувача проблеми із математикою... Не може бути 56 років, якщо народився у 1969...
Саньок Показати IP 26 Листопада 2015 22:20
на попандопало похожий....напевно так і служив в динири як він....))))))
Ваш Кэп Показати IP 27 Листопада 2015 02:25
Встречайте нашего героя: Селедцов Виктор Сергеевич, проживает на ул. Львовской.