USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку збили хлопчика, дитина – в комі. ОНОВЛЕНО

19 Серпня 2014 11:46
10-річного хлопчика збив автомобіль у Луцьку. Дитина – в комі.

Так, вчора, 18 серпня, близько 17 години у Луцьку трапилася ДТП, внаслідок якого постраждала 10-річна дитина. Водій, керуючи автомобілем марки «Шевроле Авео», рухаючись по проспекту Молоді в напрямку Відродження, допустив наїзд на дитину, яка перетинала дорогу поза пішохідним переходом.

Натомість, зі слів свідків, хлопчик переходив пішохідним переходом. Поряд, у недозволеному місці, знаходилася припаркована машина. Водій, який наїхав на дитину, їхав на величезній швидкості і не побачив малого.

Постраждалий, 10-річний лучанин, отримав важкі тілесні ушкодження і госпіталізований до реанімаційного відділення. Зі слів рідних, хлопець – в комі, мозок відмовляє, уже двічі ставало серце.

Як розповіли очевидці, водій авто - жінка, в автівці якої також були діти, перед зіткненням не загальмувала. Хлопчика відкинуло під колеса іншого автомобіля, припаркованого обабіч.

«Вчергове звертаємося до батьків: літні канікули тривають, знайдіть час для профілактичної бесіди і поясніть дітям правила перетину проїжджої частини. Ці важливі знання можуть врятувати життя!», - пишуть в УДАІ області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
Анонім Показати IP 19 Серпня 2014 12:46
Ще два місяці зимових канікул попереду.
102 Показати IP 19 Серпня 2014 13:18
Відповідальність на БАТЬКАХ. Діти все роблять так, як БАТЬКИ. Де батьки переходять дороги, ще й з дітьми?
Андрій Показати IP 19 Серпня 2014 13:31
І шо, будуть всі кричати зараз що жінка-водій Авео винувата??? Давайте, підтвердіть свою жлобську натуру!
Лучанин до Андрій Показати IP 19 Серпня 2014 23:00
Винувата стопудово! Перед пішоходним переходом вона повинна була скинути швидкість, не кажучи про те що повинна була бути обережною! ПДР ніхто не відміняв! Якби вона дотримувалася ПДР, то навіть вибігши на дорогу поза пішоходним переходом в тому місці де це сталося дитина відбулася би максимум переломом чи струсом мозку. Я їхав в маршрутці поруч рівно через 1 хвилину після того як це сталося. Дитину якраз намагалися витягнути з-під 10ки.
))) до Андрій Показати IP 22 Серпня 2014 00:34
скорость машины по городу - 60 км в час, скорость перед переходом - 40 км в час. это надо выжигать на водительских жопах каленым железом.
акакій до Андрій Показати IP 23 Серпня 2014 11:26
та де вона винувата. ну їхала за сотню, ху*** яка, ну не по тротуару ж вона їхала. сам бачив. буде відмазуватися, закономірно, бо на жаль потрапила на люде
Анонім до акакій Показати IP 23 Серпня 2014 11:27
потрапила на люде
мама Показати IP 19 Серпня 2014 13:41
Звичайно, бог суддя тому, хто тут коментує не щнаючи подробиць. Так от, дитина переходила дорогу на пішохідному переході, на якому було припарковано купа машин. А та пані неслася зі швидкість біля 80 км. Не знаю які там рідні що коментували, але якщо хочете подробиць, зателефонуйте мамі 066 255 19 03
Андрій до мама Показати IP 19 Серпня 2014 15:13
Якщо на пішоходному це все міняє!, Тримайтеся!
111 Показати IP 19 Серпня 2014 13:41
Помоліться усі не байдужі за життя дитини! Сьогодні велике свято, надіймося на чудо!!!
Надежда Показати IP 19 Серпня 2014 13:48
Господи спаси це диття. Я мати, дай сили цій мамі пережити це горе і,щоб усе було добре.Вірте в Бога щирор і все буде добре.
співчуваючий Показати IP 19 Серпня 2014 13:54
Дай Боже свого благословіння цьому чудовому хлопчику, зроби чудо, аби дитина ця вижила і була здорова. Це горе. Це біда. Шкода, що деякі коментатори не мають ані краплинки співчуття до горя у сім*ї й злословлять просто тут.... А сім*я нехай тримається й молиться. І ми помолимося разом із вами.
Ужас Показати IP 19 Серпня 2014 14:01
Знаю это семью и эту Маму и этого бедного мальчика. Мама заботливая, а дети воспитанные. И я не верю в то, что ребенок мог просто так выбежать на дорогу. Молюсь за его скорейшее выздоровление! Держитесь дорогие!
111 Показати IP 19 Серпня 2014 14:10
Давайте всі молитись: Владико Вседержителю і Святий Царю, що всіх караєш, але не нищиш, зміцнюєш підупалих і підносиш повалених, печалі життя людського розвіюєш. Молимось Тобі, Боже наш, раба Твого хворого (Платона) відвідай милістю Твоєю, прости йому всякий гріх вільний чи невільний. Так, Господи, Твою цілющу силу з неба зішли, торкнися тіла, погаси гарячку, вгамуй страждання і всяку таємну неміч. Будь лікарем рабові Твоєму, підніми його з постелі недуги і від ложа болю цілим і здоровим, дай йому бути Церкві Твоїй послушним і волі Твоєї виконавцем. Бо Тобі належить милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духові нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь
міша до 111 Показати IP 19 Серпня 2014 17:32
давайте краще на картку батькам грошей перекинем, це буде пряма реальна поміч, а не силою віртуальної молитви малого підняти
111 до міша Показати IP 19 Серпня 2014 18:57
Бачу Ви не віруючий? Батьки дитини віруючі і в даній ситуації надія лише на Бога.Не применшуйте силу молитви і віри,вони справді творять чудеса.
Че Показати IP 19 Серпня 2014 15:53
На проспекті Молоді навпроти піццерії давно пора зробити пару лежачих поліцейських на переході...
Оля до Че Показати IP 19 Серпня 2014 23:54
Я з вами згідна... недавно там їхала маршруткою, троє дітей хотіли перейти дорогу, а маршрутчик замість того щоб пропустити...газонув щосили...добре, що діти не поспішали і не почали переходити(((
Семен Показати IP 19 Серпня 2014 16:09
Это у нас 80 км/час в городе разрешено, а ездят не менее 100. Даже в Киеве так не разгонишся. А в соседней Польше в населенном пункте 50 км/час. Представляю третий майдан, если у нас введут в городе 50 км/час.
студент до Семен Показати IP 20 Серпня 2014 16:56
в нас дозволено згідно ПДР в населених пунктах 60 км/год
Тетяна Показати IP 19 Серпня 2014 16:15
А чому всі дивуються з коментарів на зразок "батьки винні" чи "якщо на переході, то змінює суть справи"? Так от, нічого це не змінює, дитина знаходиться на межі життя і смерті, це велике горе для батьків, рідних і друзів. Друзі, щиро вам співчуваю, молю Господа за ваше дитя.
Невдоволений Показати IP 19 Серпня 2014 16:16
Звертаюсь до volynnews і ваших колЄг volynpost!зізнайтесь, хто у кого "злизав" недостовірну інфо? Перш ніж щось шкребти, навчіться перевіряти факти. Нудить вас читати!!!
Погода Показати IP 19 Серпня 2014 16:20
А до чого фото з дощовим осіннім днем ?
Допомога Показати IP 20 Серпня 2014 00:12
Шановні Лучани,велике прохання відгукнутися свідків ДТП, яке трапилось на пр. Молоді навпроти піцерії "Solo" (Мадагаскар). Дитина раптово вибігла на проїзджу частину з-за припаркованого мікроавтобуса. Можливо хтось проїзджав в цей час(чи незадовго до пригоди) з включеним відеорегістратором та зафільмував авто,яке було припарковане в цьому місці. Будемо вдячні за будь-яку інформацію з цього приводу! Телефон людини,якій потрібна допомога по цій справі: (050)9303049
Вадім Показати IP 20 Серпня 2014 21:41
Це мій друг його звати Платон він переходив на переході біля соло коли всі машини зупинилися і тут раптом ця жінка на швидкості під 100 км/год. Міліції вона сказала що не помітила його.
Ігор Показати IP 21 Серпня 2014 13:46
Про яку культуру їзди і ПДР розказують дописувачі. Якщо з дитячою коляскою переходиш по «зебрі» - умудряються проїхати перед тобою, про яку зупинку перед пішохідним казати. Кілька років назад на цьому місці ( на пішохідному переході!!!) збили мою дочку. На ЩАСТЯ водій їхав те так швидко. Дитина мала тільки синці і психологічну травму на все життя. Давно пара на цьому пішохідному переході поставити лежачий поліцейський чи світлофор. Дай, Боже, здоров'я ,цьому пострадавшому хлопчику.
вот так Показати IP 21 Серпня 2014 15:11
Руки таким отрезать надо!Чтобі не то что машину,даже коляску инвалидную не смогла водить.УБИЙЦА
ЄвроЛучанка Показати IP 21 Серпня 2014 16:13
Дитя померло. Дай Боже сил батькам пережити це горе........ Прийміть наші співчуття.
Анонім Показати IP 21 Серпня 2014 19:06
Цей хлопчик сьогодні помер
ЛУЧАНКА. Показати IP 21 Серпня 2014 19:53
Нема більшого горя _ як батькам ховати дитину. Щирі співчуття . Дитинку вже не повернеш. І чи буде наказаний той нелюд .який збив дитину?
Розпач Показати IP 21 Серпня 2014 19:54
Щиро вірити в Бога ще не значить що все буде добре.
злий Показати IP 23 Серпня 2014 11:29
коментар було видалено
Куцик Марко Васильов Показати IP 28 Березня 2015 11:41
Я його друг і мені дуже шкода Платона.
Марія 0961248407 Показати IP 12 Грудня 2015 00:49
Щиро співчуваю батькам дуже дуже справді,тому що сама майже в такі ситуації.Мій чоловік в комі вже 9місяців в комі....Можливо є люди які знають де є така клініка в яку можна завести Андрія щоб вивели з цього стану Каматозний...Зараня буду вдячна за будь яку підказку....