USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

У Луцьку збили жінку, яка перебігала дорогу. Оновлено

18 Лютого 2019 20:22
Пішохода, який перебігав дорогу в невстановленому місці, збив водій легковика на проспекті Василя Мойсея в Луцьку. ДТП сталася ввечері 18 лютого.

Про це у Фейсбуці повідомила лучанка Юлія Євпак.

«Ось чим закінчується «перебігти дорогу» (не на пішохідному переході, в чорному одязі)... Це просто шок. Поліцію та швидку викликали», – повідомила вона.

Зі слів очевидців, наїзд здійснив водій автомобіля Volvo на єврореєстрації.

Як повідомили у прес-службі патрульної поліції Волині, жінка, яка потрапила під авто, переходила дорогу у невстановленому місці, поза пішохідним переходом. Постраждалу госпіталізували у Луцьку міську клінічну лікарню, попередньо у неї - перелом ноги.

На місці працює слідчо-оперативна група, яка і встановить усі обставини ДТП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анон Показати IP 18 Лютого 2019 21:25
Бабі вже на той світ не терпиться? Не можу зрозуміти таких людей, пройди ж 100 метрів і перейди на пішохідному переході. Шкода в таких випадках лише водія
12 Показати IP 18 Лютого 2019 21:54
Яка різниця??? Бляхи ... не бляхи... є пішоходи ... а є реально стадо телят .. :(((( штрафувати таких треба і то не на 50 грн ... то може й розуму наберуться ....
Ремонт Показати IP 18 Лютого 2019 21:56
Треба пішоходів в таких випадках штрафувати і щоб відшкодовували ремонт авто!!!!!
москаль до Ремонт Показати IP 19 Лютого 2019 09:20
Уже жизнь наказала.
Анонім Показати IP 18 Лютого 2019 22:17
Наробила проблем. І собі, і людям.
БлХа Показати IP 18 Лютого 2019 23:22
Бігла в панахиду.! А чому жінку забирала німецька швидка??? На свою форму грошей не хватило??)) Позорище,реформа в дії,на гуманітарку ЕМД))реформа в дії..
СССР Показати IP 18 Лютого 2019 23:24
Поліцію також в гумку вдівають?? Молодці Лице країни!
лучанка Показати IP 19 Лютого 2019 12:04
Ага,якраз і відшкодує.Думають одним місцем,а не головою.За таких як вона,то й і водій буде мати проблему,доказувати рік,що воно вибігло,як теля перед машиною.Мали такий випадок,за ремонт машини навіть і мови небуло.Тільки рахували скільки ми їм маємо заплатити за "моральні"і лікування.Штрафи потрібно накладати,і то не 100-200 грн. а більше.Щоб самі не перебігали і дітям наказували і вчили ,що є переходи.!!!!Як люди не бояться за своє життя.
не до лучанка Показати IP 19 Лютого 2019 20:30
збивають людей і на переходах, перехід не гарантія безпеки, так що пофіг де переходити
Лучанин до не Показати IP 20 Лютого 2019 09:20
1. Потрібно враховувати відсоток збитих до кількості, яка переходить дорогу. На пішохідних переходах дорогу перетинають тисячі людей і інколи когось збивають, тобто виходить якась там дуже мізерна частка відстока. Поза переходом переходять десятки чи може сотні людей, і тут відсоток збитих різко зростає. Тобто шанси бути збитим у невстановленому місці різко зростають(мабуть в десятки тисяч разів).
Сусід Показати IP 23 Лютого 2019 15:16
Народ, як в ПДР написано? умнікі які за водія....."джерелом підвищеної небезпеки належить визнавати будь-яку діяльність, здійснення якої створює підвищену імовірність заподіяння шкоди через неможливість контролю за нею людини"...це -1, а 2.- це ж чиясь МАМА.....ЛЮДИ- будьте ЛЮДЬМИ, а не ТУПИМ ЗАЖЕРЛИВИМ БИДЛОМ...