USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку зіткнулися два «Фольксвагени»

2 Грудня 2015 15:23
У Луцьку трапилася аварія, під час якої зіткнулося два автомобілі.

Дорожньотранспортна пригода сталася 2 грудня по обіді на вулиці Шопена, - повідомляє Волинське агентство розслідувань.

Автомобіль «Фольксваген Поло» зіткнувся з автомобілем «Фольксваген Пасат».

У результаті аварії постраждали лише автомобілі.

Водії чекали на працівників поліції та страхових агентів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Ас Показати IP 2 Грудня 2015 15:29
У всьому винуватий Гітлер якби фольцваген не придумав то і аварій не було б з фольцвагенами.....
123 до Ас Показати IP 2 Грудня 2015 18:10
навчись грамоти - volkswagen, а читається і пишеться це ФОЛЬКСВАГЕН
Степан Бандера Показати IP 2 Грудня 2015 15:40
Ввели в оману киянина з тими знаками. ДУмав, що помєха з права в пассата. Але не тут то було. Це Луцьк
Архітектор Показати IP 2 Грудня 2015 16:52
Там просто перехрестя не стандартне та ще й з кругом. Лучани знають, а гості міста попадають.
учбовий до Архітектор Показати IP 2 Грудня 2015 19:18
"перехрестя не стандартне" не смішіть, там знак вісить, на останньому фото видно
Бувалий Показати IP 2 Грудня 2015 17:25
Гарні фари були на пассаті з лінзами трохи не з дешевших
водій Показати IP 2 Грудня 2015 18:19
Це 3-тє по тупості перехрестя у Луцьку, як на мене, гірше біля БРСМ на Конякіна, і визд на Карпенка Карого із Чорновола і Загородньої, рецепт один, робити повноцінні кільця, хто на кільці, на головній!
1 до водій Показати IP 2 Грудня 2015 19:18
чуєш, а зараз хіба не так? чи ти який водій?