USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У нічній ДТП на Волині загинуло четверо осіб

12 Травня 2015 11:20
Постраждалих із тілесними ушкодженнями різного ступеню тяжкості доставили в лікарню. На місці події працюють працівники ДАІ, слідчі та експерти-криміналісти.

Про це повідомили у прес-службі волинської міліції.

Автопригода трапилася приблизно о 3-й годині ночі на автодорозі Київ – Ковель – Ягодин, поблизу села Старі Кошари Ковельського району. За попередніми даними, водій автомобіля «Ауді-100» допустив зіткнення з автомобілем «Опель-Омега». Внаслідок ДТП ніхто не постраждав, а транспортні засоби зазнали механічних пошкоджень.

– Помітивши побиті машини, для надання допомоги на узбіччі зупинилися автомобілі «Рено-Трафік» та «Фольксвагент ЛТ». Водії та пасажири вийшли, аби дізнатися обставини аварії. У цей момент із припаркованими авто з невідомих причин зіткнувся «Мітсубіші-Галант», який прямував зі сторони Любомля. У результаті дорожньо-транспортної пригоди четверо осіб загинуло, ще четверо із травмами різного ступеню тяжкості доставлені в лікарню, – повідомив начальник сектору УДАІ УМВС України у Волинській області Олександр Паламарчук.

За фактом автопригоди розпочали кримінальне провадження за частиною 3 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування, під час якого і встановлять всі обставини і причини аварії. Винуватцю ДТП загрожує до десяти років позбавлення волі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 109
Любомль Показати IP 12 Травня 2015 11:29
Той на Мітсубусі викрутиться, деньжат має, а зупинившимся для допомоги припишуть відсутність знака аварійної зупинки і посадять.
Марічка до Любомль Показати IP 12 Травня 2015 11:39
не посадять бо вони загинули на місці.
Коля Показати IP 12 Травня 2015 11:38
Того "бешеного " що людей збив на смерть затримали? хто і що ? треба у таких забирати права довічно і тюрма не менше 25 років а то іноді за крадіжку сидять більше ніж ті хто людське життя забирає"
Анонім до Коля Показати IP 12 Травня 2015 16:35
Винуваець в комі лежить у ковельській центральній лікарні. Кажуть що померла вже пята жертва аварії( дівчина)
Анонім. до Анонім Показати IP 12 Травня 2015 22:36
Вибачте. Але помилилася. Винуватець живий. Пошкодив ніби ногу. Його охороняє міліція, бо люди хочутьамосу самосуду.
Лучанин до Анонім. Показати IP 14 Травня 2015 20:50
Його чуть не пристрелили в палаті поки міліціонери вийшли пообідати...
Анонім до Анонім. Показати IP 14 Липня 2015 18:59
це правда 100%, охороняють винуватця!
Жах Показати IP 12 Травня 2015 11:40
жах який! з невідомих причин?! та по пошкоджених машинах видно, що той урод на мітсубісі летів на скаженній швидкості. Дивує і лякає те, що чомусь останнім часом добре діло обов"язково стало "наказуємим", адже люди які побачили що з кимось сталась біда і не проїхали байдуже повз, а зупинились, щоб запропонувати допомогу хіба заслуговують на таке? а виходить? якби не проявили співчуття і турботи до ближнього, як і належить, то залишись би живі- здорові. Та що ж це робиться ?!
Ковельчанин Показати IP 12 Травня 2015 11:42
Пагранец був п'яний в гамно....
3456 до Ковельчанин Показати IP 1 Червня 2015 18:49
брехня в нього в кровы було 0.09ромыле а це зовсим мало не ззнаэте не трандить
Подруга! до 3456 Показати IP 21 Червня 2015 15:35
Це ТИ не знаєш,і не транди!!!! він відмовився в приймальному здавати кров на алкоголь,грошима там кидався щоб йому записали що в нього все добре..єлі дмухнув в ту трубку здалеку,то вже показало проміле!!!! Коли його вже добре відкапали,то тоді і брали аналіз...тому і менше вже показало!!!
? Показати IP 12 Травня 2015 12:30
Жах.!!!!
Дмитро Показати IP 12 Травня 2015 12:34
Як же задовбали ці недоолігархи місцевого значення. Дуже цікаво буде подивитися за ходом розслідування справи.
Олег Показати IP 12 Травня 2015 12:39
Такі люди ведуть себе так нагло противно. Їздять і на дорогах з понтами якто один на весь світ король
на жаль Показати IP 12 Травня 2015 14:15
https://vk.com/id16524780 https://vk.com/id158885691 https://vk.com/bodikin загиблі((((
іван Показати IP 12 Травня 2015 14:29
https://vk.com/id12997277 Білаш Василь, прикордонник винуватець дтп
василь до іван Показати IP 12 Травня 2015 20:27
прямо з реанімації видалив свою сторінку?!
Prosto Показати IP 12 Травня 2015 14:39
Загиблі це дуже хороші а також рідні друзі(((
007 до Prosto Показати IP 1 Червня 2015 18:54
винуватець теж дуже хороша людина,и не треба засуджувати таке могло статись з ким хоч.скажить люди добры хто 1здить за кермом невже у вас ныколи не було гышка сысти випившим за руль?Вася не вбивця вин не хотив смерты цих людей
Prosto Показати IP 12 Травня 2015 14:40
Мої(
=( Показати IP 12 Травня 2015 15:23
немає підібрати слів
:-( Показати IP 12 Травня 2015 15:50
Чому ніхто не слідкує за порядком? Чому хороші люди які ні в чому не винні гинуть? Чому? Скільки це може тривати? http://kowel.com.ua/News/Article/1846
хюндай Показати IP 12 Травня 2015 18:12
а як водій машини до гори колесами?
Анонім Показати IP 12 Травня 2015 18:40
до Prosto а в якій машині вони були?
Подруга! Показати IP 12 Травня 2015 18:48
Ну що ви тут роздуваєте??? Та сволота не в комі,а під прикриттям міліції привезли на каталках,нібито він теж постраждалий! а дівчина в реанімації, і Слава богу жива!!!
lana Показати IP 12 Травня 2015 19:38
будь ласка скажіть імя дівчини що в реанімації?
Подруга! Показати IP 12 Травня 2015 20:04
Валя
Подруга подруги Показати IP 12 Травня 2015 20:23
люди милі не видумуйте дурного!!!!Валя жива!В реанімації,стан стабільний але тяжкий ((( Ми всі молимся за неї !!!Небайдужі люди помоліться і ви за нашу подругу!
Анонім Показати IP 12 Травня 2015 20:53
перше дтп сталося приблизно в 1,20 а друге в три то (пройшло півтори години) які міри прйняло даї для забезпечення дорожнього руху та загорожи місця дтп) - по результатом ніяких.
it's me Показати IP 12 Травня 2015 21:17
Ще раз зауважу що світловідбивний жилет, що лежить у багажнику, призначений для забезпечення власної безпеки та життя а не для предявлення закордонній поліції. ...пройшло пів доби а знак аварійної зупинки так і залишився у кожного у багажнику.
Анонім до it's me Показати IP 12 Травня 2015 23:03
Що ви таке кажете?..які жилети і знаки?...Воно"те що за кермом п"янюче"світу божого не бачило...тим більше усі машини на аварійках стояли...мені дуже прикро спостерігати за тим як наша міліція гарно замітає сліди злочинця....гроші для них головніше...це факт!!!!
Просто мама Показати IP 12 Травня 2015 23:28
Яке горе. Оце то доля, від якої не втечеш. Лишилися живі в одній аварії, за кілька хвилин - загинули в іншій.
т Показати IP 12 Травня 2015 23:37
Не дай Боже нікому такої біди.....це нещамтя з двох сторін . Не дай Боже опинитися ні а ролі потерпілих ні злоччинця...вічна память загиблим
BaJIePa Показати IP 13 Травня 2015 07:34
коментар було видалено
Цемент Показати IP 13 Травня 2015 12:22
Не розумію чому вчора у ЗМІ не сказали про цю жахливу трагедію? Пропоную максимально поширити цю новину в соціальних мережах та в інтернеті. Ця сволота повинна понести найсуворіше покарання, вплоть до самосуду. І це в такий важкий для країни час, коли в АТО гинуть люди.
))) до Цемент Показати IP 13 Травня 2015 12:40
по ТСН показували про аварію...
ira Показати IP 13 Травня 2015 16:13
всім милосердним людям!!! Давайте помолимося за болящу ВАЛЕНТИНУ щоб БОГ зберіг їй життя, дооміг видужати і подолати хворобу!!!Всі небайдужі ЛЮДИ, молімося разом за рабу Божу ВАЛЕНТИНУ, за ЇЇ спасіння ... Гоподи, спаси ВАЛЕНТИНУ!!!
Анонім Показати IP 13 Травня 2015 18:20
https://www.facebook.com/profile.php?id=100003457465298&fref=ts це він??? підходить по роках. і друзів прикордонників багато????
anonim до Анонім Показати IP 13 Травня 2015 23:13
Не він
анонім до Аноніма і до anonim Показати IP 14 Травня 2015 23:15
даа це він!! та падлюка біля мерса стоїть ну звісно чого б не купити собі мерс за таке бабло
24 до анонім до Аноніма і Показати IP 1 Червня 2015 18:58
задовбали с**и та не було в нього ниякого бабла да було пору гривень до зарплати но ни вякому рази не на мерси
Анонім Показати IP 15 Травня 2015 10:46
Люди хто знає який стан Валі на сьогоднішній день?
Анонім Показати IP 15 Травня 2015 15:21
http://ok.ru/vasilbilash79 Сторінка в однокласниках,можливо це він
Анонім Показати IP 15 Травня 2015 15:35
Ні,це не він,цей чоловік шахтером працює,а той прикордонник.....
Анонім Показати IP 15 Травня 2015 16:13
скажіть будь ласка прізвище Валі?й що з нею на даний момент?
Подруга! Показати IP 15 Травня 2015 17:16
На даний момент Валя залишається в тяжкому стані.Але ми всі молимося та надіємося на швидке покращення її стану.
Анонім) Показати IP 16 Травня 2015 11:47
Ким Валя за професією?Що з нею зараз? Бо скрізь пише що вона померла...
Подруга! Показати IP 16 Травня 2015 14:00
Валя-лікар!Не вірте пліткам "скрізь". Наша Валя жива,вона крепка і ми молимося,щоб вона одужала!
Анонім Показати IP 17 Травня 2015 01:44
А хто заходить в вк з сторінки Валі?
Подруга! до Анонім Показати IP 17 Травня 2015 16:56
Скоріш за все заходив іі рідний брат..
Анонім Показати IP 18 Травня 2015 20:47
Як Валя?Що з нею?Бо я хвилююсь....
Ан до Анонім Показати IP 19 Травня 2015 08:22
Якщо так хвилюєшся то сходи в лікарню. А то всі такі любопитні......
Анонім до Ан до Ан Показати IP 19 Травня 2015 16:55
То сходи!!!Вже всі такі правильні що навіть спитати не можна як Валя!!...
Ан до Анонім до Ан Показати IP 19 Травня 2015 19:34
Якби мені було так цікаво як тобі то я б сходила, а так просто молюсь і ставлю свічки і усім раджу....
Анонім Показати IP 19 Травня 2015 23:34
я наприклад про Валентину дізналася з цієї сумної історії...як я маю зовсім постороння людина ходити у лікарню і розпитувати у лікарів як дівчина?!!!...звісно що ні...тому і цікавлюся тут...гадаю вам не важко написати який стан у Валі...хотілося б почути хочаб одну гарну новину за останні дні...не треба грубити...
Анонім до Анонім Показати IP 19 Травня 2015 23:46
Я цілком згідна з вами!Хто я Валі,чужа людина й я маю йти в лікарню? Й як на це мають відреагувати рідні?
Ан до Анонім Показати IP 19 Травня 2015 23:47
А ніхто і не грубить, просто не розумію чого постороннім людям так цікаве її життя? Хочете допомогти моліться.....
Анонім до Ан Показати IP 20 Травня 2015 11:38
у вас немає простого розуміння...повірте світ не бездобрих людей...і багато хто в дущі просить у неба здоров"я для таких людей навіть їх незнаючи...якби мені було абсолютно всеодно...я б вам ніколи не написала...
Ан до Анонім Показати IP 20 Травня 2015 15:23
Багато хто цікавиться щоб потім обсудити... Ідеш по базарі і чуєш що її вже поховали.... Не дуже приємно таке чути. Особисто вас не маю на увазі зрозумійте правильно. Просто емоції....
Анонім Показати IP 19 Травня 2015 23:48
Я цілком згідна!Хто я Валі,чужа людина й я прийду в лікарню,цікаво як на це мають відреагувати рідні ..?
Свідок Показати IP 20 Травня 2015 15:26
про що ви .....є свідки що той прикордонник натрапив на уже готових трупів.....там був до того джип який перетрощив людей, а той влетів на аварію
Смішно! до Свідок Показати IP 20 Травня 2015 16:10
Та що ти говориш?Знаю 4 свідка з тієї аваріі!Ніхто такого не говорив!Він вбив їхніх близьких людей.Вже такий брєд роздуваєте,що смішно читати!
Анонім Показати IP 21 Травня 2015 09:06
(((((((((((((((((
Анонім Показати IP 21 Травня 2015 10:16
Померла...((((
Анонім до Анонім Показати IP 21 Травня 2015 19:39
(((((((((((дуже шкода....хай земля буде пухом
олексій Показати IP 27 Травня 2015 19:29
народ я син загиблої Олени Шепшелюк!Вчора приїхав зі Львова з апеляційного суду той чмирь навіть пробачення не попросив у нас(( я був з батьками загиблих друзів! Його хотіли випустити під заставу в розмірі 350 000 гривень!!! Дурному ясно що коли він опинився б на волі вже ніхто його не знайшов би!!! А причина чому його просили випустити під заставу це те що йому погано зшили коліно і воно гноїться ще як він сказав в нього спина німіє))) БРЄД!!! Навіть довідок про стан здоров*я ніяких не представили в суді!! Короче апеляцію відхилено ще сидить собака!!! Під час судового процесу хотілось встати і розірвати скотину!!!
Анонім до олексій Показати IP 30 Травня 2015 22:49
Співчуваю тобі знала твою маму і загиблих. Дай Бог суд вирішить все по справедливості. Тримайся...
олексій до Анонім Показати IP 4 Червня 2015 19:55
дякую за підтримку!
34566 до олексій Показати IP 1 Червня 2015 19:05
Олексий вибач звичайно ,але адвокат Бэлаша не знаю на чиэму вин був боци сказав категорично не просити у вас пробачення сказав що треба щоб час пройшов а вони вже давно хотили до вас приихати.
олексій до 34566 Показати IP 4 Червня 2015 19:52
ми були на суді ні під час судового процесу ні після ніхто не підійшов!! А цей *авнюк вибачте мені в очі дивився коли я виходив з судового залу навіть слова не сказав!!! І родичі так само! То при чому тут адвокат як ми пересікалися і з ним особисто і з родичами??
34566 до олексій Показати IP 9 Червня 2015 00:59
Льоша,розкажи як реально на м1сц1 авар11 все було...
34566 Показати IP 9 Червня 2015 01:06
а ти не думав про те що в1н просто не знаэ що сказати?я знаю ,тоб1 дуже важко,б1ль не стерпна 1 маму н1хто не верне.,але я тебе запевняю,пов1р Вася дуже хороша людина. 1 те що сталось могло статись з будь- ким.,и зи мною и з тобою,просто ви вси опинились не в тому мисци не втой час.я прошу подумай добре,вин теж молодий хлопець и реально вин цього не хотив.,да й Бог вчить прощати.
Анонім до 34566 Показати IP 14 Липня 2015 19:16
може статись з кожним, підтримую; але, те що Вася був у нетверезому стані і на шаленій швидкості їхавши, в разі ДТП, через нього, люди загинули і декілька у важкому стані, це факт!....за таке довічне треба давати!!!! перш ніж нетверезим сідати за руль, головою треба було подумати добре!!!
Анонім Показати IP 11 Червня 2015 13:31
А ким приходилася Валюша К. Білашу??? ВОНА Ж ЗУСТРІЧАЛАСЬ ЗОВСІМ З ІНШИМ... ЩО ВОНА З НИМ РОБИЛА СЕРЕД НОЧІ...ДЛЯ ЧОГО СІЛА В ТУ МАШИНУ................Шкода, дуже хороша людина була, позитивна, гарна....і як лікар - професіонал...
Подруга! до Анонім Показати IP 21 Червня 2015 15:37
це пацієнт Валюші!...
Олексій Показати IP 19 Липня 2015 05:33
я приїхав по дзвінку мами на першу дтп все було добре ніхто не постраждав тільки нормально був розбитий опель.хлопці приїхали так би мовити на допомогу ми разом в покійного бодькі гуляли на днюхі я відійшов поставити аварійний знак зі сторони ковеля шоб ще і звідти бачили що дтп а цей мудак по простому кажучи влетів в толпу людей розірвав майже всіх на куски. його дістали з машини відтягнули бо вона горіла а він ще вернувся сів в машину і крутив стартером ну як можна так розвалити машину і ще ходити коли машина прийняла удар в основному на водійську сторону.не спорю майже всі мали грішок позловживати спиртним за кермом але ж не нестися як навіжений хоча з його дозою спиртного 1.8 проміле в крові там не було вже чим думати там були як кажуть в народі по приборам аби їхати.я думаю якщо він залишився живий після такої дтп то життя припіднесе йому тяжких випробувань не нам його судити а вищим силам я сподіваюсь бог його накаже
88888 до Олексій Показати IP 23 Липня 2015 00:04
Олексій, краще признайся правду про цю ДТП а не звинувачуєш нівчому невинного хлопця, ще й при цьому образливими словами, це зовсім тебе не виправдовує, а показує твою невихованість
007 до Олексій Показати IP 23 Липня 2015 18:39
вас теж БОГ накаже , за брехню.... подумайте про це добре...
Брєд до 007 Показати IP 16 Серпня 2015 12:18
А чому ж ви,захисники вбивці,не згадуєте про те,що "Біляш" цей ваш, вже втретє попадає в таку аварію в нетверезому стані зі смертельним випадком????
007 до Брєд Показати IP 17 Серпня 2015 17:18
смертельний випадок зробили йому ВИ.....
Анонім до Брєд Показати IP 17 Серпня 2015 18:12
В таку аварію Білаш потрапив вперше, а в якому ВИ СТАНІ приїхали туди !!! Скільки ж разів джип, той що ви усі так дружньо прикриваєте потрапляв в такі дтп... І хто тоді ВБИВЦЯ ???
88888 Показати IP 22 Липня 2015 22:55
не згадуй надаремно Бога, якщо ти в чомусь невпевнений....
Олексій Показати IP 28 Серпня 2015 01:48
Я не можу зрозуміти про яку брехню ідеться поясніть будь -ласка!!!! Якщо людина в нетверезому стані сідає за кермо то це вже злочин!!!!! А після того що він накоїв то до стіни ставити треба я не кажу саме про білаша а про кожного хто в нетверезому стані скоює наїзди на людей.
Олексій Показати IP 28 Серпня 2015 01:50
І просто дуже цікаво про який джип ідеться хто його бачив нехай прийде на суд і скаже своє слово!!!!!!
Олексій Показати IP 28 Серпня 2015 01:57
Я впевнений у своїх словах на 100%і я не зі злості їх пишу чи кажу на суді!! Подумайте логічно який може бути джип якщо після такого удару машина непоїде! Якщо ви такі обізнані в цій ситуації то прийдуть на суд дайте свідчення!!
8888 Показати IP 28 Серпня 2015 16:27
Олексій, краще скажи скільки тобі заплатили за ті 100 % твоїх слів......але ж загиблі всі були в нетверезому стані...
8888 Показати IP 28 Серпня 2015 16:29
і джип там був тільки ви його прикриваєте
Олексій Показати IP 29 Серпня 2015 01:16
І звідки така інформація що всі були в нетверезому стані годі сплітати нісенітницю бо складається таке враження що ви є в нетверезому стані. І якщо ви так впевнено говорите про джип то прийдіть в міліцію до нас в ковелі якщо ви звідси і поясніть черговому що в вас є інформація з приводу цієї аварії він вас направить до людини яка займалась справою і дайте свідчення цього вам ніхто не забороняє!!!!Невже ви думаєте незнаючи мене що я можу наживатись на смертях близьких мені людей ви просто безсердечна людина!!!
Олексій Показати IP 29 Серпня 2015 01:35
мені просто цікаво про весію з джипом якщо ви така проінформована людина то чому ж не звернетесь в міліцію з цією інформацією нехай перевіряють!!!!!і про те що всі були в нетверезому стані навіщо сплітати якщо ви нічогісінько незнаєте ?? проводилися експертизи і т.д. ніде про це не йдеться там !!в мене складається таке вреження що ви там в нетверезому стані це пишите! і ви мене зовсім не знаєте щоб судити про такий вчинок я ніколи не наживався б на смертях близьких мені людей!!!!!!!!!з чого б його підставляти він що шишка якась велика що комусь мішає рубав бабкі собі на ягодині і хай а це просто вже не чують землі під ногами думають що гроші рішають все
Коментарі з іншого с до Олексій Показати IP 30 Серпня 2015 11:06
Микола з Волині 20 травня, 09:38 З аналізу фото:авто на ухлі дороги отримало боковий удар при обгоні перекинутим авто, якого від зіткнення розвернуло і знеспо з дороги з перевертанням, про що вказує слід на траві. Характер пошкоджень Міцубісі вказує на лобове,дещо лівіше,зіткнення з автомобілем вищої бази на осьовій лінії дороги і до вбивства людей він не причетний, про що свідчать залишки скла двох авто на дорозі, неушкоджений бампер від Міцубісі на узбіччі та слід переміщення самого авто по траві. А засвідчені на фото Волькваген і Рено є прикриття для спрвжнього призвідника трагедії. Відповісти
........ до Коментарі з іншого с Показати IP 30 Серпня 2015 11:07
Микола з Волині 20 травня, 15:00 Доповнення. Стосовно загиблих.За твердженням МВС Міцубісі вїхав в гурт людей.Характер пошкоджень авто не дозволяє так стверджувати-немає характерних пошкоджень від контакту з тілом (тілами)людини, залишків крові, фрагментів одягу, тощо, на деталях авто.Тіла би знаходились на ділянці від Ауді до зїзду Міцубісі з дороги.На фото видно що тіла знаходяться на досить значній відстані одне від одного. пошкодження Ауді вселяють надію що там ніхто не загинув. Тіла лежать вздовж дороги навпоти Міцубісі і Опеля,тобто їх винесли найкоротшим шляхом до дороги саме з цих машин.І ще важливо! За іншою інформацією трагедія сталася десь на дві години раніше часу, зазначеного в повідомленні, тобто був час "порєшать", підготувати картинку, знайти "правильних" свідків і скласти "правильний" протокол. Я цього хлопця не знаю і ніколи не бачив, але БЕЗНЕВИННО засуджена людина, це теж ЖИТТЯ!. Відповісти
007 Показати IP 29 Серпня 2015 14:52
А те що підробляються документи з вашої сторони вам відомо, і звідки ви такі обізнанні що він рубав бабки, рахуйте свой... І проплачують вам... З самого початку я бачила в тій справі беззаконність... Винен не один він , і вам про це відомо , просто треба винуватця прикрити !
007 Показати IP 29 Серпня 2015 15:00
Ви кажете, що після такої аварії джип не змігби їхати чого ж інші поїхали, якщо він їх стукнув, і чому його машина розвалена, а решта ні......................так " ШИШКА НЕ ВІН, А ТОЙ ХТО БУВ ДО НЬОГО"
заряд до олексія Показати IP 29 Серпня 2015 17:51
до стіни потрібно ставити брехунів, за те, що життя людинні ламаєте ! Таке враження що тебе більше хвилює скільки білаш заробляв і що пив ! Мав би гроші в сізо не сидів........
Олексій до заряд до олексія Показати IP 30 Серпня 2015 15:25
Занадто гучна справа щоб просто відкупитись
Олексій Показати IP 30 Серпня 2015 10:36
Я не хочу більше нічого писати!! Ви знайте своє а я знаю як все було! Я вже сказав що можете зробити якщо володієте якоюсь інформацією мені приховувати нема чого!!І мені далі було б наплювати на нього якби він неперетрощив би моїх близьких!!!
************ Показати IP 30 Серпня 2015 14:59
Краще нічого й не писати .....тому що те що ви пишите повна брехня
Просто Показати IP 31 Серпня 2015 00:00
******* їхав в автобусі тоді через 5хв.як аварія сталась і ще того пяного козла втягав з машини якій джип про шо ви шепчете
007 до Просто Показати IP 31 Серпня 2015 17:33
як же ж ви його витягували цікаво.... а дівчину чому не рятували... він на відмінну від вас швідку викликав...
Просто до 007 Показати IP 31 Серпня 2015 21:55
Яку нахрен швидку воно ледь говорило а дівчину не трогачи бо вона вся в крові була того не трогали
********** Показати IP 31 Серпня 2015 01:00
джип...джип....шепчіть собі ви, а я про це впевнено говорю! Дякуємо за козла! Хай вам буде козел! ДЯКУЮ!!!!!! Зате ЖИВИЙ!!!!!! ДЯКУЮ!!!!!!
Просто до ********** Показати IP 31 Серпня 2015 21:58
Та якби сразу знав шо до чого то ше і вдушив
!!!!!!!!!!!!!!! до Просто Показати IP 31 Серпня 2015 22:36
то би в сізо сиділи як би вдушили...
********** Показати IP 31 Серпня 2015 23:25
Правдива поміч моя від Бога, який спасає правих серцем. Бог суддя справедливий, і могутній , і довготерпеливий, не падає він гнівом щодня. Якщо не навернетися меч свій почистить він, лук свій напружив, і наготовив його. І смертоносне знаряддя у нім наготовив, стріли свої вогненними вдіяв, ось грішний захворів неправдою, зачав біль, породив беззаконня. Крпав він рів і вирив його,і впаде в яму, що викопав її. Обернеться біль його на голову його, а на тімя його зійде неправда його. Буду прославляти Господа за правдою його, буду співати імені Господа Всевишнього. ПСАЛОМ 7
До найблищих родичів Показати IP 11 Лютого 2016 21:57
Ну шо каза ти драна присудили твому біляшу 10...скоро поїде чалитись...не скоро ти його побачиш....якшо побачиш взагалі...
********** до До найблищих родичів Показати IP 14 Червня 2016 21:35
Чого ти, сильний, у злобі беззаконням похваляєшся? Увесь день надумував неправду язик твій. Наче гостру бритву, діяв ти хитрощі. Возлюбив ти злобу більше, як добрість, несправедливість більше, ніж говорити правду. Возлюбив ти всі слова погибельні, язик улесливий. Тому Бог знищить тебе до кінця, вирве тебе, і переселить тебе з оселі, і корінь твій із землі живих. Побачать праведники й настрашаться і будуть сміятися із нього;"Ось чоловік,що не мав Бога за свою твердиню, що покладався на своє багатство превелике, своїми лиходійствами був сильний." ПСАЛОМ 51.
99999999999 до До найблищих родичів Показати IP 4 Липня 2016 18:33