USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Польщі в ДТП загинув волинянин: тіло не можуть опізнати. Спростовано

21 Травня 2018 14:48
На під'їзді до Радома Мазовєцкого воєводства зі сторони Пулав Люблінського воєводства в аварії загинув волинянин. Ще троє людей – у важкому стані.

Інформацію поширили у спільнотах людей, які займаються перегоном авто.

Зі слів очевидців, постраждалі їхали на Fiat Ducato білого кольору.

Тіло загиблого волинянина ідентифікувати не має можливості.

Усіх, кому щось може бути відомо, просять звернутись за контактними даними:

Komendant Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu

insp. Tomasz Michułka

tel.: 48 345 22 02, fax: 48 345 27 15.

Інформаційне агентство Волинські Новини звернулось в місцеві комендатуру за коментарем.

Згодом комендатури міста Радом та Любліна спростували інформацію про смертельну ДТП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Вітя Показати IP 21 Травня 2018 15:12
Такі сусіди поляки добрі. А наші українці ішачать на поляків як воли. Бо влада наших людей ні за що немає.
То до Вітя Показати IP 21 Травня 2018 15:49
не їдьте туди і не ішачте, поляки ж вас насильно до себе не тягнуть. Вдома погано , бо влада погана, в поляків погано , бо працювати треба, а ви що хотіли на дивані з роззявленим ротом лежати і щоб манна небесна безкоштовно туди лилась? То так не буває.
Лучанин до Вітя Показати IP 21 Травня 2018 16:09
При чому тут поляки, що хтось в аварію попав? В Україні хіба аварії не буває?
Євробидло до Вітя Показати IP 21 Травня 2018 16:14
То хто тобі винен шо тебе влада ні за що має? Зроби як поляки - відмовся від корупції у поліції, університетах, митниці, школах, судах, прокуратурі, не бери хабарі і не давай. Зупинився під знак - плати штраф, а не знімай на айфон поліцію, сів п*яним за кермо - плати штраф а не рішай за 300 Уе, неук і б*ран - вчися на платній основі у виші, заборонені бляхи - не приганяй їх сюди, не обходь закон (навіть якщо він не досконалий, і авто краще і дешевше)..... одним словом - не будь хитрови*банішим за інших, і будеш жити як в Польщі.
Євробидло Показати IP 21 Травня 2018 15:14
А фото, опис тіла, особливі прикмети......
?? Показати IP 21 Травня 2018 15:51
Якщо тіло не можуть ідентифікувати, то чому вирішили, що це волинянин?
Вася Показати IP 22 Травня 2018 01:41
Фейк, а ви ведетесь і поширююте