USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Кабінети прокуратури Волині - порожні. ФОТО

19 Лютого 2014 17:03
Активістам та представникам ЗМІ дозволили увійти у приміщення прокуратури Волині для того, щоб переконатися, що там немає силовиків.

Увійти всередину дозволили лише декільком представникам «Правого сектору» та пресі. Мета візиту – переконатися в тому, що кабінети приміщення порожні, і там немає ні працівників відомства, ні силовиків. Пройшовши кордон з активістів, потрапляємо до «чорного» входу в приміщення.
Щити, відібрані у силовиків, активісти планують передати мітингувальникам на Київський майдан. Тут людей зустрічає охоронець, який з в’язкою ключів погоджується провести екскурсію.


Активісти просять відкрити їм по декілька кабінетів на поверсі, вибірково. Переконавшись, що всередині порожньо та поверх вільний – підходять до вікна та повідомляють про це людям, які зібралися під стінами прокуратури.
З вікон лунає «Слава Україні! Перший – чистий».
Через декілька хвилин: «Другий – теж!».

В одному з кабінетів третього поверху активісти застали увімкнений комп’ютер.
Вочевидь, поспіхом покидаючи приміщення, працівник забув закрити браузер, який відображав сторінку онлайн-трансляції подій біля Волинської ОДА. Відкривши історію переглядів програми, активісти дізналися, що вранці на цьому комп’ютері переглядали новини місцевих видань. Зокрема, про нічний бунт та погром офісів регіоналів і комуністів.

Зазначимо, що «ключник» луцької прокуратури виконав усі прохання мітингувальників, тому ті мирно покинули приміщення.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Мак Показати IP 19 Лютого 2014 17:06
Вендетта, може б то вогонь допоміг зігріти цю установу?
іллялл Показати IP 19 Лютого 2014 17:08
що ж ви робите? від цього людям краще жити не будеться.
Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 17:09
Ну и пора на дело. Прокуроров то нет, никто не добавит.
Цензор Показати IP 19 Лютого 2014 17:12
А в прокуратури сьогодні буде в табелі робочий день чи прогули?
нюся Показати IP 19 Лютого 2014 17:32
Наступні треба брати суди!!!!
нюся Показати IP 19 Лютого 2014 17:35
щоб були зміни треба чистити усю систему
Ляляля Показати IP 19 Лютого 2014 18:21
Дівчина-крикуха з червоними кінчиками волосся - прикольна, шкода що заміжня...
ляк Показати IP 19 Лютого 2014 18:22
Народ, ми усі хочемо жити у цивілізованій країні, щоб усе було по-справедливості. Але сьогодні, коли центр міста був паралізований реально мені було страшно. Чути було вибухи, ходять колонами молодики у масках, напруження витає усюди, транспорт не ходить... мені було моторошно.
Данте Показати IP 19 Лютого 2014 18:28
"Найгірші місця пекла дістануться тим, хто в часи великих потрясінь залишався байдужим", — не будь байдужим. Ваша байдужість може призвести до ще більшого хаосу.
для Данте до Данте Показати IP 19 Лютого 2014 21:22
Розчарую тебе, але місць для тих, хто приковує інших людей та чинить насильство в раю не знайдеться!!! А місце в пеклі якраз!!!!
adel Показати IP 19 Лютого 2014 18:29
ще по дорозі треба було в СІЗО зайти і звіддти всіх вигнати
садло Показати IP 19 Лютого 2014 18:30
а де парака срака
111 Показати IP 19 Лютого 2014 18:55
коментар було видалено
для садло і його ком Показати IP 19 Лютого 2014 21:18
Ви такі насправді недалекоглядні чи просто з низьким IQ??? Для чого нищити приміщення, будівлі, бруківку???? Завтра з ваших батьків будуть брати податки, щоб все це відшкодувати!!! А на місце Параки ти садло і твої "друзі" точно не потраплять!!!!!
11 Показати IP 19 Лютого 2014 21:23
Ну все, менти і прокурори розбіглись, треба йти і громити круті особняки. А потім закінчити Євромайданом у Варшаві.0