USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

У центрі Луцька автомобіль вилетів на тротуар. Фото

24 Лютого 2018 09:29
На вулиці Шопена у Луцьку Opel Omega на польській реєстрації вилетів на тротуар.

Дорожньо-транпортна пригода сталася зранку 24 лютого.

Про це повідомили очевидці у Фейсбуці.

Водій, віком приблизно 20 років, рухався вулицею Шопена у напрямку центру, за попередньою інформацією не впорався з керуванням, збив знак пішохідного переходу і вилетів з дороги просто у кущі біля тротуару.
В аварії ніхто не постраждав.

На місці працювала патрульна поліція Волині.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Бляхи Показати IP 24 Лютого 2018 09:58
Ми знов в тренді , ми кращі водії!
я Показати IP 24 Лютого 2018 10:17
знову ті бляхи.... скільки вже можна цих неадекватів терпіти! їдеш по місту і боїшся, аби такий блях в тебе не в"їхав! Раніше "У" обминали, тепер PL та LT
Водій до я Показати IP 24 Лютого 2018 14:54
Тебе дол..ба треба обминати
Я до Водій Показати IP 25 Лютого 2018 07:28
Типова мова бляхарів!
лучанин Показати IP 24 Лютого 2018 10:39
вау.. ..і не втік..???? герой!!! п.с. але знака треба таки назат поставити..
вася до лучанин Показати IP 24 Лютого 2018 18:06
і букву д, в слові назад, не роби самокруток з букварів
Комісар Жибер Показати IP 24 Лютого 2018 12:05
ну ,"бляхарі" дайош гім...о на вентилятор,давайте не стидайтесь!!!)
Водій Показати IP 24 Лютого 2018 13:13
Ідеш собі спокійно по тротуару, а в тебе в"іжджає чувак, який з глубого села на поліссі поіхав на малину в польщу, за рік назбирав там на ауді 87 року і вирішив по луцьку покататися, попантуватися так званим авто з європи. А може краще малину збирайте і будуйте, це у вас краще виходить
Jurgen. Показати IP 24 Лютого 2018 21:26
Якраз завозив дитину на заняття в палац учнівської молоді коли поліція схему дтп складала - їхали з сторони центру, збили знак переходу і через тротуар вилетіли в кущі.Хлопці з Опеля були в гарному настрої, посміхалися, цього разу нікого з пішоходів не задавили. Скоріш за все заплатять штраф і далі будуть гасати поки когось не зіб"ють - демократія.
Я до Jurgen. Показати IP 25 Лютого 2018 01:01
Приз чому тут демократія?В демократичних державах порядок,а це просто беззаконня і вседозволеність
євробляхи Показати IP 25 Лютого 2018 07:02
ми були є і будем....нас багато разом ми сила...
Анонім Показати IP 25 Лютого 2018 10:41
В демократичних країнах поліція виконує свою роботу і порушників наказують адекватно, а у нас - паркувальники. Думаю в тій же Польщі наші євробляхи їздять акуратно ї по правилам.
Незнайомець Показати IP 25 Лютого 2018 10:41
Чесним українцям - дешеве розмитнення, хитро**пим - три розтаможки!
gfvkhglk Показати IP 26 Лютого 2018 15:51
не всі бляхери погані,просто треба дозволяти їздити на таких машинах тільки після 25років,коли людина хоть трішки стає відповідальною,І на наших номерах вистачає при?урків. Це буде продовжуватись поки якого небудь синочка депутата не зіб,ють,потім такі закони напишуть шо навіть професіонали будуть боятися їздити