USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

У центрі Луцька горить авто. Відео

5 Березня 2018 09:05
На проспекті Волі у Луцьку горить автомобіль.

RENAULT Kangoo загорівся перед світлофором навпроти центрального універмагу.

Станом на 9:000 пожежники його гасять.

За попередньою інформацією, загоряння сталося в моторному відсіці.

Передня частина авто зазнала суттєвих пошкоджень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Зоряк Шкорян Показати IP 5 Березня 2018 09:09
Євробляха згоріла?
дл до Зоряк Шкорян Показати IP 5 Березня 2018 10:09
До чого цей коментар, якщо видно номерний знак на фото???
Зоряк Шкорян до дл Показати IP 5 Березня 2018 10:57
Де, Ви, пане бачите там коментар? Всього лиш запитання з цікавості, бо передню бляху в диму аж ніяк не видно.
Укробляхі горять Показати IP 5 Березня 2018 11:23
Оце дивина... Співчуваю власнику
Бляха Показати IP 5 Березня 2018 11:43
Да ви за?али з тими бляхами. Навіть баран побачить що на укробляхах. Зоряк Шкоряк нище по еволюційній гілці.
Пл до Бляха Показати IP 5 Березня 2018 12:04
Ні просто в шкіряка мозок працює на 1 %
101 Показати IP 5 Березня 2018 14:15
За 15 м. ЦУМ де на першому поверсі ВП-5 10 шт. Один охоронець на вході, який тільки спостерігає!!!!!!!Велике скупчення автомобілів, в яких кожного є вогнегасник по ПДР!!!!!!!!!! І тут прислів"я "Наша хата з краю, я нічого не знаю " Три вогнегасника і пожежа погашена!!!!
ввв до 101 Показати IP 5 Березня 2018 16:02
100%,,, байдужість дивує...
Стьопа Показати IP 5 Березня 2018 20:44
Нє, ну справді, навколо повно вогнегасників, а люди навчені тільки знімати на телефон. Реально цікаво, скільки чекали пожежників? За цей час точно можна було б недопустити такого результату, якби не байдужість.
Вова Показати IP 5 Березня 2018 20:50
І ще говорять щось на владу..ви перш за все з себе почніть...Робіть щось,а не дивитесь як ті остолопи...