USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У центрі Луцька п’яний водій збив на тротуарі рекламний щит і дерево

3 Січня 2018 12:49
Аварія трапилася близько 11 години на перехресті проспекту Волі-вулиці Шопена в Луцьку. Про це повідомляє прес-служба волинських патрульних.

Водій Citroën на іноземній реєстрації не впорався з керуванням та виїхав на тротуар, збивши рекламний щит, дерево і огородження.

В автопригоді ніхто не постраждав.

Чоловік був у стані сп’яніння, що й підтвердила перевірка – 1, 30 проміле алкоголю в крові, що майже в 7 разів вище від допустимої норми 0, 2.

На нього оформили 2 протоколи та 1 постанову.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
hi Показати IP 3 Січня 2018 13:00
Штрафи повинні виписуватись у тій валюті звідки пригнана машина. Наприклад штраф 800 грн для водія на укр реєстрації, для власників польської бляхи 800 злотих і т. д.
Твою ж.. до hi Показати IP 3 Січня 2018 14:35
Тобто проблема в номерах? Чи в людях? Чи цей чоловік не зробив би інакше будь він на українській реєстріції? Може пора вже перестати смердіти про бляхи і задуматись про виховання? Про би?ло наприкад... про методи роботи поліції з громадскістю. Набридло приїзджаючи два рази в рік в Україну на авівці з інозумними номерами ловити на собі дикі погяди людей ніби я збираюсь напитись і кататись по тротуарах...
Блуд до Твою ж.. Показати IP 3 Січня 2018 15:15
Він на українських номерах так не зробив би - в нього грошей на машину не хватило б. Набридло тобі - то розмитни бляху, умнік. Люди мають право дивитись на гі?но так як побажають, і робити якісь винятки для 10% адекватних бляхєрів ніхто не буде
Укрвїнець Показати IP 3 Січня 2018 13:08
БЛЯхарі рулять, як завжди!!!
Гонщик до Укрвїнець Показати IP 3 Січня 2018 13:18
Це авто пригнане на розмитнення на продажу.
АС до Гонщик Показати IP 3 Січня 2018 14:09
Да ти гониш
Бляху мнє в бухту Показати IP 3 Січня 2018 13:09
Ай молодець!
Листочок Показати IP 3 Січня 2018 13:22
За що знищено деревце?
Справедливість Показати IP 3 Січня 2018 13:22
Як вже ті п"яниці задовбали!
—— Показати IP 3 Січня 2018 13:25
А якщо з Росії то в рублях? Чи якщо Білорусі то в зайчиках??? На нові штрафи треба прцеп ( зайчиків брати))))
Валюта до —— Показати IP 4 Січня 2018 16:55
Ти хоч знаєш який курс зараз в Білорусії????то подивись о@&єєш!
Луч Показати IP 3 Січня 2018 13:57
Ото понаставляють тих щитів і дерев всякі посіпакі путєна
Анонім Показати IP 3 Січня 2018 14:25
"Знову напився - зламав деревце, соромно людям дивитись в лице; б`ю себе в груди, б`ю себе в лоб - знову напився та й ..." . Було би смішно, якби не було так сумно.
Свідок Показати IP 3 Січня 2018 18:47
А я бачив, як дві істерички-патрульні вийшовши з авто, почали голосити про бляхи, як "бабки", яким постійно все не так)) Проблема у водіях, а не в номерах)) Будьте здорові!))
Українець Показати IP 3 Січня 2018 20:49
Бляхі європейські а за кермом українець )але винна европа но ніяк не українці))нонсенс
???? Показати IP 3 Січня 2018 21:53
Сумно те, що абсолютно ніхто, включаючи автора матеріалу, а також постисти не відчувають причини події,
отак Показати IP 3 Січня 2018 22:57
ми з чоловіком зауважили, що станом на 19.00 - наслідки автопригоди ніхто не прибрав. тротуар як і в обідню пору, щедро всипаний битим склом і рештками сітілайту. розтрощена декоративна ковка проситься бути поцупленою.
отак Показати IP 3 Січня 2018 23:14
водій не думав ні про власне життя та безпеку, ні про зустрічний йому люд. він - ужерся. міг керувати і старим, розмитненим коритом за ті ж гроші. суть та ж - людина г#вно.
Луцьк Показати IP 4 Січня 2018 16:58
Накинулись на водія.... та йому зле стало! Він вжив не алкоголь, а лікарства на спирту, бо хворіє вже довгий термін. А те що летів, то винний VS банк, бо тероризм фінансує. Все розходьтесь. Прррєступлєніє розкрррито.