USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У центрі Луцька побили чоловіка

10 Липня 2017 20:44
У центрі Луцька, біля головного корпусу СНУ імені Лесі Українки невідомий побив чоловіка, який фотографував пам'ятник Тарасу Шевченку. Подія сталася увечері 10 липня.

Зі слів очевидців, невідомий підбіг до фотографа, вдарив його ногою та повалив на землю, адже йому здалося, що чоловік фотографує саме його, а не пам'ятник. Потому став добивати ногами по голові.

До місця пригоди підбігли небайдужі перехожі та відсунули нападника в сторону. Як зазначають очевидці, дії нападника свідчать про стан алкогольного сп'яніння чи психічну хворобу. Деякі з них кажуть, що чоловік говорив про себе, що він священик

На місце події прибув екіпаж швидкої та патрульних. Зі слів медиків, у потерпілого вибитий зуб та забій руки.

Поліцейські забрали хулігана до машини, незважаючи на супротив з його сторони.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
67 Показати IP 10 Липня 2017 21:01
Очень даже возможно, что священник.
Добре Показати IP 10 Липня 2017 21:16
Що хоть не учасника ато.
Вова Показати IP 10 Липня 2017 21:23
Кагору перебрав
Кхе Показати IP 10 Липня 2017 22:08
Треба було мордяку розвалити прямо об той памятни Шевченку, якщо хворе вали лікуйся урод. Поліція зараз пожурить і максимум хуліганку впаяє . Яб його лупив допоки сил хватило за таке.
Anonymous Показати IP 10 Липня 2017 22:17
Ех, жаль, не на того фотографа напав... Дуже вже по ньому плаче травмат чи якісний шокер і далі балон повний в пику... Фотографу - здоров'я і удачі відсудити собі на нову дзеркалку, бажано фулфрейм, бидлаку - щоб все продав і на вулицю бомжувати, а краще - хай ще й посидить пару рочків, головою подумає (хтось обов'язково напише - в АТО його, так там таке бидло якраз не потрібне, максимум - на громадські роботи, максимально фізично тяжкі, типу ремонт дороги чи мішки з цементом на будівництві тягати).
?? Показати IP 10 Липня 2017 22:33
Як що людина покушала у тому числі і попила алковиріб, який змінюе міскову діяльність, то людина хіба винна?
Anonymous Показати IP 10 Липня 2017 22:50
Але реальність така в нас, що "небайдужі перехожі" почали б тут же крутити "страшного озброєного кіллера з пістолетом"...Час таки легалізовувати короткоствольну нарізну зброю (плюс прийняти нормальний закон про самооборону), і копів навчити діяти, як в США - не підкоряється - шокер/куля. Ідіоти закінчаться швидко, після пари сюжетів по ТБ без "квадратиками" прикритої тушки на асфальті.
Ага-ага до Anonymous Показати IP 11 Липня 2017 10:41
колись, тільки но з"явилась нова поліція і намагалась працювати по- новому і отримали перші ,ті хто "не підкоряється" кулю, хоча вони не тільки не підкорялись а становили смертельну загрозу громадянам, гасаючи на шаленій швидкості на машині, то йо*нуті громадяни підняли плач ярославни по всій країні, виправдувуючи тих мудаків, а того що отримав ту злощасну кулю возвели в ранг невинно убієнної дитини, а поліцейських готові були розтерзати. Потім ще і ще не раз і не два були випадки, коли поліцію опускали публічно зате, що прищемили хвіст черговому уйо*ку, то й маємо тепер, що маємо - через безкарність мерзота повілізала з всіх щілин.
А Показати IP 10 Липня 2017 23:34
А хто там лежав біля пам'ятника? Потерпілий?
123 Показати IP 11 Липня 2017 02:15
Та це активіст *Н@, не вже не видно?
Олх Показати IP 11 Липня 2017 03:18
ПОПИ-гуляють!!!
вельзевул Показати IP 11 Липня 2017 10:59
Певно піп — правильного патріархату. Бо якби московського, то вже був би гвалт
! до вельзевул Показати IP 11 Липня 2017 12:22
Ха, ви під правильним імям зареєструвались, зразу видно що ви з московського патріархату. І чому цього психічно хворого одразу до священників відносити ?
цирк Показати IP 11 Липня 2017 11:45
та з чого ви взяли, що то взагалі священник? звичайний хворий на голову дибіл... ляпнув що на голову прийшло. одним словом - придурок.
=d( ' ; ' )b= Показати IP 11 Липня 2017 15:14
В дурдом його урода. Невміє себе висти серед маси людей.
Антон Показати IP 12 Липня 2017 23:00
Я цих БОМЖІВ давно бачу біля свого будинку. І постійно бухі. Такі собі Сіфон і Борода...