USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку 5 п’яних неповнолітніх дівчат та хлопців побили чоловіка

7 Квітня 2019 11:04
Виклик про те, що в Луцьку побили чоловіка надійшов патрульним близько 6 години ранку 7 квітня.

Як повідомляє прес-служба волинських патрульних, на вулиці Рівненській 5 молодих осіб побили 24-річного мешканця Маневиччини та відібрали у нього гроші.

Патрульні одразу почали працювати по орієнтуванню і на проспекті Відродження виявили групу осіб, які підходили під опис: 3 хлопці та 2 дівчини. У них були сліди крові на одязі та руках. Усіх привезли до міськвідділку, де далі з ними працював слідчий.

Попередньо відомо, що всі затримані неповнолітні цілу ніч випивали, батькам сказали, що ночуватимуть одне в одного, очевидно, на ранок їм захотілося пригод.

Тим часом, потерпілого забрали до лікарні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
121 Показати IP 7 Квітня 2019 11:31
Як посміли одягнути кайданки - оніжедєті! Я надіюся всіх п'ятьох засудять, а не відпустять прокурори, як бандоту з набережної!
123 до 121 Показати IP 7 Квітня 2019 17:39
Слідуючим разом цих малолітніх відрехтують до інвалідності, а тоді їм матусі будуть руки заламувати, БО ВОНИЖДІТКИЩЕ !!!
Лучанка Показати IP 7 Квітня 2019 11:47
Доки не будуть судити батьків це буде процвітати.Вседозволеність та безкарність! Мабуть поліція відпустили ще й вибачились
Василь до Лучанка Показати IP 27 Квітня 2019 23:34
Так і сталось
1 Показати IP 7 Квітня 2019 12:10
з реформами нашої поліції Луцьк перетворюється в гниле болото
Анонім до 1 Показати IP 7 Квітня 2019 15:26
Поліція виховувала цих дітей?
Лучанин до 1 Показати IP 7 Квітня 2019 16:31
О, саме так, вельмишановний пане (чи то пані). Дійсно, єдиною причиною є реформа поліції) І аж ніяк не розумовий, соціальний та культурний рівень пересічного мешканця нашого міста))
Іііє до 1 Показати IP 7 Квітня 2019 17:40
Мамашко, краще свого об**цана виховуйте, а не на поліцію пиняйте!
К.лучанин до 1 Показати IP 7 Квітня 2019 20:32
Чого ти до поліції причепився? Поліція веде себе адекватно , стала більш людяною і це факт . Ти певно хочеш поліцію зразка міліції радянських часів? Я знаю якою вона була ота міліція бо маю досвід життя при союзі. Ота міліція відрехтувала б цих хлопів , як кажуть, по перше число та ще на роботу батьків листа накатали б , на 15діб посадили б, у навчальний заклад повідомили б і т. інш. Звичайно що нповнолітніх батьки ПОВИННІ контролювати, це безперечно, але дітлахи зараз ростуть такими некерованими ,що пора у суспільстві приділити державну увагу чи розробити певну програму. Іншого варіанту я не бачу!
Кодекс Показати IP 7 Квітня 2019 12:33
Забудьтесь, нічого їм не буде. Абсолютно НІЧОГО!
Євробидло Показати IP 7 Квітня 2019 13:16
Свій лівий боковий вони ще найдуть.
Io Показати IP 7 Квітня 2019 14:52
Не все залежить від батьків
Петро до Io Показати IP 7 Квітня 2019 16:57
Ага, і саме те що діти не ночують вдома.. Пиячать на вулиці..
12345 до Io Показати IP 7 Квітня 2019 17:41
Від таких як ти , взагалі нічого не залежить.
Лучани до Io Показати IP 7 Квітня 2019 18:51
100% З того що зараз робить і попускає влада це безпредєл!!! То чому ті підлітки можуть навчитися?
Упс! Показати IP 7 Квітня 2019 15:02
Хто винен !?Далі-гірше буде ,якщо ґаслами підмінюватимуть якість життя...
777 Показати IP 7 Квітня 2019 17:06
В тюрьму такіх сцикунів, там їх научать за такій бєзпредєл....
777 Показати IP 7 Квітня 2019 17:14
Хоча такім сцикунам хватить і два місяця сізо, їх научить і інші булуть боятися такє робити.
Меч Показати IP 7 Квітня 2019 17:51
Малолітні т...якщо не посадять то дограються по "дорослому"пізніше
Олександр Показати IP 7 Квітня 2019 20:10
^^Это КАРЛУХА Детка::
Олександр Показати IP 7 Квітня 2019 20:12
""Вовик"" ;очередного лоха мочив" ... Тільки видно поліція н евчасно подоспіла...
Олександр Показати IP 7 Квітня 2019 20:14
# П'яний Двір# Forever
Олександр Показати IP 7 Квітня 2019 20:23
Вони до ньго по бурштин поїхали? Чи на його подвірьї побили... Якого милого в 6-тій годин ранку з Суботи на Неділю 24-річний мешканць Маневиччини робив на ?
Євробидло до Олександр Показати IP 7 Квітня 2019 21:23
Так само бухій шлявся певно.
Нема слів Показати IP 7 Квітня 2019 21:06
Подивіться ,як бідно вдягнені ті дітиська...а синочкам патріотів з тілівізіра добре по закордонах вчитися ,народжуватися по америках , відпочивати на мальдівах ,в баблі купатися...Біда на цих дітей вже з народження чатує ,бо їхні батьки тяжко працюють чи тут за копійки ,чи по "пісвісу"карячаться на пана ,аби хоч трохи дітей ,сім'ї утримувати ...А виховувати ніколи й нікому...Не виправдовую ,але й не маю права засуджувати.Дуже шкода ,що нема дитинства в наших дітей ,а є тільки брехня верхівки/бариг й пропаганда насилля ...Гнати в три шиї злодійні ,найперше прийняти закон про імпічмент усім ,хто не виправдав ОБОВ'ЯЗКІВ перед людьми!!!
Міщанка до Нема слів Показати IP 8 Квітня 2019 08:53
Ми у 90-ті були ще бідніше вдягнені, проте розуміли, що бити людей та грабувати - недобре. І на свої бажання намагалися як могли заробити грошей, а не вкрасти. "Біда на цих дітей вже з народження чатує" - НЕПРАВДА! І у бідних родинах народжуються та виростають нормальні діти.
Женя Показати IP 7 Квітня 2019 23:58
Через таку мразь малолітню з дому вийти не можна !! Це Вам не 90-ті придурки малі!!
User Показати IP 9 Квітня 2019 00:47
До мене на ЛПЗ недавно теж спробували домахатися двоє чоткіх тіпочків "підкопченої" національності, причому це було серед білого дня. Прийшлось збільшувати швидкість від гріха подалі.