USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У центрі Луцька велосипедист потрапив під колеса авто

1 Липня 2018 20:32
Велосипедист, який переїжджав пішохідний перехід у центрі Луцька, потрапив під колеса Шевроле Авео.

Дорожньо-транспортна пригода сталася поблизу ЦУМа після 20 години 1 липня.

Зі слів велосипедиста, у нього було кілька секунд в запасі, щоб перетнути дорогу, втім водій автомобіля запевнив, що велосипедист рухався на червоне світло світлофора.

Молодий чоловік отримав забої і садна, його оглядають медики.

У водія ознак алкогольного сп'яніння, наразі вони спілкуються з поліцією, яка встановить обставини ДТП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 1 Липня 2018 21:25
Якщо переїжджав,то винний велосепедист!А якщо водій бухий,то обоє,як кажуть знайшли один одного
Велосипедист Показати IP 1 Липня 2018 21:49
Дорогу треба переходити з веліком поряд, а не переїжджати!!!
ігор луцький Показати IP 1 Липня 2018 22:13
А де бляхи?Не має блях,ніхто не попав в лікарню,то це взагалі не дтп.
456 до ігор луцький Показати IP 2 Липня 2018 08:59
ну да впринципі, бо з бляхами завжди як не труп то реанімація, а водія хрін знає де шукати
Олег Показати IP 1 Липня 2018 22:54
Я був у цій машині водій був тверезий на алко тестері показало 0 людина яка фотографувала підійшла через 15-20 хв Велосепедист рушив на червоне і хотів нас обігнати так що не предумуйте басні і не робіть шоу
1 Показати IP 2 Липня 2018 00:06
Права полоса там для руху автобусів вроді? Нажаль у ПДД не вказано, що велосипедист має спішитися перед переходом. У багатьох країнах таке правило є, но не в нас. І не помішало би таке правило. Хрусти страх втрачають.
Лучанин Показати IP 2 Липня 2018 02:50
Щось взагалі нічого не зрозуміло. Якщо велосипедист каже що в нього був запас, то він поїхав на завершення сигналу для пішоходів і тоді водії повинні були пропустити велосипедиста так як він завершував манвр і тоді виходить що водій Авео рванув з місця. Я пропускаю те що велосипедист їхав, а не йшов, в даному випадку цікаво хто де був і куди їхав. Олег в коментарі каже що велосипедист хотів їх обігнати, тоді виходить що обидва порушили ПДР, так як одночасно їхали на червоне світло і тоді велосипедист їхав по дорозі, а не перетинав її, і тоді 100% неуважність водія, бо інакше взагалі випливають навмисні дії, а це вже інша стаття. ВН, ви або пишіть хто куди, або взагалі такі новини не давайте, бо тоді виходить що достатньо тільки заголовка, досить народу мозок ламати. Проясніть будь ласка ситуацію хто куди рухався!
Лучанин до Лучанин Показати IP 2 Липня 2018 09:10
Можна план вулиці відобразити і хто куди рухався стрілками показати. І що це за речення "У водія ознак алкогольного сп'яніння,"?
Луцький Показати IP 2 Липня 2018 07:28
Це є якраз і бляхи.
Василь Показати IP 2 Липня 2018 07:46
Велосипедистів варто ПДР почитати - їздити по тротуарах і пішохідних доріжках велосипедистам заборонено. Може комусь надоїли велосипедисти які всюди літають не дотримуючись ніяких правил?
Лучанин до Василь Показати IP 2 Липня 2018 09:11
вони не тільки набридли, вони ще й людей збивають. та й так збивають, що кості ламають. І це факт