USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

У Луцьку неповнолітній приторговував наркотиками

23 Серпня 2012 09:32
Днями працівники сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків Луцького МВ УМВС України у Волинській області затримали юного наркоторговця.

Про це повідомляють у СЗГ УМВС Волині.

Наркотичне зілля продавав місцевий 17-річний юнак ‒ студент одного з професійних училищ обласного центру. У минулому хлопець уже притягувався до кримінальної відповідальності за частиною 3 статті 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України.

Отримавши інформацію про продаж наркотиків, оперативники почали діяти. На одній із вулиць обласного центру правоохоронці придбали у хлопця 15 грамів (три поліетиленові пакетики вагою по 5 грамів) подрібненої речовини рослинного походження зеленого кольору. А вже після цього юнакові довелося спілкуватися з міліціонерами.

Вилучену речовину направлено на дослідження. Наразі за фактом триває перевірка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
.. Показати IP 23 Серпня 2012 20:01
цього придурка малого давно пора вже було закрити...

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus