USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

В зоні АТО загинув ще один волинянин

17 Вересня 2014 08:17
Стало відомо про загибель ще одного волинянина молодшого сержанта Сергія Дем'яника, 1988 року народження. Військовий служив в 51 бригаді, 3 батальйоні, мінометній батареї. Про це повідомляє в соцмережі Ірина Дем'яник.

Як повідомлялося раніше, Сергія давно розшукували рідні. Згідно з попередньою інформацією, загинув військовий близько двох тижнів тому.

"В зоні АТО загинув наш земляк уродженець Каменя-Каширського Сергій Дем'яник", - йдеться у повідомленні.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
к-к Показати IP 17 Вересня 2014 08:45
він у морзі Запоріжжя був аж із 31 серпня.....подзвонили сестрі лише 15 вересня ідентифікувати тіло(((((((((((((((((((((((чому так довго ніхто не зв'язався з родиною?!!!!!!!!!??????документи ж були при ньому!!!!!!!!!! чому раніше не повідомили!? в неті його фото й контактна інформація для пошуку давно були(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((?як же невомовно боляче!!!!!!!!!!!!!!!
Правда Показати IP 17 Вересня 2014 09:09
Співчуваємо родині. Царство небесне Сергію.
Тарас Чурило Показати IP 17 Вересня 2014 09:23
Сумно, що за чиїсь політичні амбіції гинуть молоді люди
Таки так до Тарас Чурило Показати IP 17 Вересня 2014 10:40
Сидить мудак в Кремлі.. Мало йому всього.. КГБіст довбаний - здох би скоріше - двом народам на щастя!
тиць... до Таки так Показати IP 17 Вересня 2014 11:09
Ти такий розумний, пишаюсь тобою!!!
павло Показати IP 17 Вересня 2014 10:58
а наша влада так працює що аж тіла в нашій країні не можна було раніше привезти родині. співчуваю шкода хлопця нехай йому земля буде пухом
Яся Показати IP 17 Вересня 2014 18:38
Сволоти!!в мене нема слів,стільки часу його шукали,а він з документами лежав і ніхто не зміг раніше подзвонити Нещасна сестра...скільки в неї сили,бідна ледь тримається((( А всім рідним у кого зникли безвісти хлопці,шукайте самі,їдьте по моргах,лікарнях,бо ніхто нічого робити не буде,не надійтесь на сбу,чи волонтерів Якщо написали що в полоні але з вами не виходив на зв'язок саме він,шукайте,бо Сергій теж рахувався в полоні,так кормлять обіцянками щоб не оприлюднювати справжні цифори скільки хлопців загинуло,а вони лежать в моргах в тих холодильниках одне на одному і нікому діла немає,а потім захоронять як невідомих
За правду Показати IP 30 Серпня 2015 16:10
Вже рік,як ти пішов від нашої родини,а серцю легше не стало,сліз менше не стало...І такі ж молоді як ти-гинуть...Нехай хоч один депутат,чи чиновник піде в АТО і покаже своїм прикладом...А то забрали сироту на війну,бо знали,що у Сергія золоте серце ...Жоден не покараний за Іловайський котел,а вже минув рік...Спочивай з миром,наш Сергію!