USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

В Луцьку через слизьку дорогу ДТП. Постраждало троє людей

12 Січня 2017 18:16
Дорожньо-транспортна пригода за участю двох авто сталася сьогодні, 12 січня, близько 17 години на вулиці Глушець.

Зокрема, автомобіль «Geely» через слизьке дорожнє покриття занесло на зустрічну смугу, де легковик зіткнувся з автівкою «ВАЗ 2109».

Від удару «Geely» розвернуло і відкинуло на узбіччя. Автівка мало не злетіла у кювет, зупинившись над самим його краєм.

В аварії постраждали троє людей. Зокрема, кермувальник «ВАЗу» отримав струс і надкус губи, його госпіталізували до лікарні.

Пасажирка «Geely» отримала травму ключиці, а у водія – забої.

Дві автівки зазнали механічних пошкоджень. У «ВАЗа» вщент розбита передня частина - капот, крила, радіатор, а у «Geely» від удару вирвало заднє колесо, також пом'ята задня пасажирська сторона.

Відповідно до попередніх даних, обидва водії – тверезі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Міський голова Показати IP 12 Січня 2017 18:55
я стараюсь. спецтехніка працює. списуємо кошти ліхо!!
гість Показати IP 12 Січня 2017 19:06
виникає питання де та хвальона влада яка так сильно дбає за народ. Дороги як завжди слизькі ніхто не посипає хоча б піском., особисто я сьогодні розбив своє авто,тому що дорога на перехресті вулиць Федорова та Конякіна повністю в льодяному покрові і швидкість була дуже мінімальна, адже зупинявся перед поворотом - щоб не наражати інших на небезпеку довелося скерувати своє авто в високий бордюр та знак. А тепер найцікавіше цікаво а хто мені відшкодує 500$ ремонту? Отака от друзі в нас країна.
гість Показати IP 12 Січня 2017 19:15
а хто сьогодні бачив очисну техніку. В них канікули?
Зайчик до гість Показати IP 12 Січня 2017 19:40
Я.В Струмівці іздили очисники.Десь в 17 годині.
До до гість Показати IP 12 Січня 2017 22:24
Не канікули, в них як завжди з початком зими вводиться карантин.
лучанка Показати IP 12 Січня 2017 19:49
Комунальні служби певно послухали поради, не виїжджати, бо слизько на дорогах та й сніг ітиме.... а інші нехай мають клопіт...
дайеш Показати IP 12 Січня 2017 22:58
памятник бандере вместо уборки улиц
абвер Показати IP 12 Січня 2017 23:33
Владі зараз не до доріг. Влада зосереджена на установці Бандери біляЗАГСУ.
1111 Показати IP 13 Січня 2017 02:12
Я таксист сьогодні з 21 год до 02 год ні однієї прибиральної машини. А ПО ДОРОЗІ НА ЦУКРОМИЙ ПЕРЕМЕТИ ЩО ВИЩЕ КОЛЕСА. ДУЖЕ БАГАТО АВАРІЙ.
911 Показати IP 13 Січня 2017 15:13
Потрібно взяти Романюку та Гунчику вкласти в руки по лоопаті та запитати якого х....я в нас такі дороги. Цеж просто. давайте вийдемо завтра тай спитаємо у наших виборців.Чому ці д*біли так керують нашим містом а не їхнім.